Bir kadının yanında rahat davranabiliyorsanız bunu nasıl yorumlarsınız?

Bir kadının yanında rahatça konuşabiliyorsanız onun yanlış anlamasından korkmuyorsanız( cinsellik, güncel konular vs.) ve eğlenebiliyorsanız.Bu kadın hakkında kötü düşünür müsünüz? Kaşar, kolay kadın gibi...

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• valla benim öyle bir arkadaşım var hiç de öyle düşünmüyorum. kızla herşeyi konuşuyorum ama ikimiz içinde problem yok yani ben onu hiç öyle düşünmedim ki arkadaşlık mantalitesini almış biri bunu yapmamalı ama malesef bizim insanımız kızla +18 birşey konuşunca kıza hemen kaşar damgası vurabiliyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Aramızda ki samimiyete bağlı.

Çok samimiysek abartılı bir şekilde konuşmam ama konuşurum yani ama yeni yeniyse ve tepkisi yoksa notunu veririm

0|0
    0|0
  • aramızdakı samımıyete gore konusuyorsak en azından mesafe yok aramızda ama soran olursa bız arkadasız

0|0
    0|0
  • yoooo ,

0|0
    0|0
  • cok hos deıl bu davranıs

0|0
    0|0
  • hayır demek ki karşı tarafa nazı geçiyor her bayan herkesi konuşturmaz öyle kişiden kişiye değişir o gözle bakmıyorum ben konuştuğum bayanlarla

0|0
    0|0
  • rahat konuşabildiğin bir bayan samimi olduğun kişidir zaten, kalkıpta onla resmi konuşacak değilsin yani

0|0
    0|0
  • düşünmem

.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle böyle düşünmemek lazım karşındaki senin cinsel partnerin değil arkadaşın

0|0
    0|0
  • rahat etmediğim kadınla ne işim olur mk

0|0
    0|0
  • ASIKSIN, ASIKSIN SEN ASIKSIN ARKADAS

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O kisinin yaninda kendinizi guvende hissetmenizdendir, size bu hissi veriyorki oyle konusabiliyorsunuz. Samimmiyeten geliyor bu ve oyle kotu kadin falan dusunmesi yanlis olur. Size izin vermiski o sicakligi sizden almiski oyle davranmaniza izin veriyor. Yoksa herkesle oyle konusmaz kadinlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...