Vajinal akıntı olmasi zararlı mı ?

Genelde saydam ve hafif kokulu bu akıntınin zararı var mı doktora gitmek gerekli mi ya da neden olur bu akıntı?

Güncellemeler:
Bunu tarif ettiğim için özür dilerim :-) genelde şeffaf sümük gibi ama bazen katı sivilce içi gibi beyaz

0|1
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Şeffaf sümük gibi olanı normal. Bazen üşüttüğün için falan yoğunlaşıp kötü kokabilir fakat 1-2 gün sürer geçer. Geçmiyorsa hafif bir enfeksiyon veya mantar gibi bir rahatsızlık olabilir. Başlangıç seviyesinde sadece akıntı sonrasında dayanılmaz kaşıntıya dönüşebilir. Biraz dikkat etmek lazım. Bir de iç çamaşırını kesinlikle %100 pamuklu kullan. Diğer tür çamaşırlarla uzun süre dolaşma. Her gün çamaşırı değiştir. Hala oluyorsa dediğim gibi efeksiyon vardır. Bu durumda bir doktora başvurabilirsin. Bir kaç fikir verecektir sana. gynobusra@hotmail. com mail ile de yardımcı olacak birisi bu arkadaş. Eskiden üyeydi ama sonra kapattı sanırım üyeliğini. Buradaysa etiketleyeyim o da yazsın. @Gynobusra

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu akıntının rengi akışkanlığı ve sıklığı önemlidir. Sürekli akıntı olması idrar yollarındaki iltihaplanmayı gösteriyor. Ya da yumurtalıkta küçük sıradan kistler buna neden olur. Düzenli yeşil çay içersen geçecektir..

0|0
    0|0
    • Yeşil çay teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 7

• benin emmesinisevdiğim akıntı ama tıbbın bir çaresi yok sorun şu ömür boyu hergün ped kullanacaksın tedavisi var ama asla hiçbir doktorun uygulamakistemedikleri gerçek başka sorunlar ortaya çıkmasına neden geçmiş olsu

0|0
    0|0
  • Zararı yok

0|0
    0|0
  • yok o doğpal temizleyici

0|0
    0|0
  • Son bir kaç gün içinde ilişki yaşadıysan gelebilir
    mast yaptıysan belirli bir süre gelebilir

0|0
    0|0
    • Yok ikisi de genel durum için sordum

• Geçmiş olsun ;)

• :-) sağolun

• Akıntının Rengine bağlı

0|0
    0|0
    • Genelde şeffaf sumuk gibi bazen beyaz sivilce içi gibi :-( böyle tarif ettiğim için kusura bakma :-)

• Teşekkür ederim

• Rica ederim...

• Tipa tak

0|0
    0|0
    • Doktora gidecegim zaten ama merak ettim sadece

• Islakligi rahatsiz edici seviyedemi gün içinde?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Herkesin akıntı oranı farklıdır. Seninki çok oluyo demek ki ben gbi. bir sıkıntı yok. Sadece kokusu değişirse miktarı çok artarsa ve rengi beyaza dönerse doktora git

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Hayır değil

0|0
    0|0
  • Iltihap var ilerlerse kötü olur

0|0
    0|0
    • Bu iltihap belirtisi mi ne yapmak lazım