Neden insanlar kendilerine bir kulp takarlar ki?

valla sinir oluyorum biri g*tüne baktığı için gay olduğunu düşünüyor biri lezbiyen p*rnosu izlediği için kızlara ilgi duyduğunu lez olduğunu zanneder Arkadaşlar nedir bu ? :D neden böyle düşünceler içerisindesiniz. ?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• kadın seviyorum sadece onu biliyorum

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• yorumunda çok haklısın mantıksız davranışlar bunlar fakat senin profilindeki fotoğraflar da "o ne lan?" dedirtiyo yani buraya böyle şeyler koymandaki amacı çözemedim ama saygılar :D

0|0
    0|0
  • abazalıktan abaza abaza..

0|0
    0|1
  • Neden böyle düşünceler içindesiniz,yanlış bir soru bence. Doğrusu neden böyle bir düşünce içindeler olacaktı. ona cevabım ise yaftalamak memleketimizde en yaygın olan hastalıklardan bir tanesidir.

0|0
    0|0
    • :D yanlış yazmışım k.bakmayın

• Hayır da sanki soruyu her okuyan öyleymiş gibi bir izlenimle sordun soruyu.Peki senin bu soruyu sorma amacın nedir.?

• ego muhabbeti

0|0
    0|0
  • akıl başka yere çalışmıyorki insanların

0|0
    0|0
  • ağzından mı öpmüş :(

0|0
    0|0
  • bence de millet sanırım doyumsuzluk içersinde ondan.Artık doyumsuz bir tooplum olduk ve norml bişeyi bşk yerlerde arıyoruz

0|0
    0|0
  • İnsanlar kıyaslama yapmak için de hemcinslerine bakar. Ben de çok kızıyorum bu tür etiketlemelere...

0|0
    0|0
  • :))) haklsın.

0|0
    0|0
  • yorum işte yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • doğru bir yere parmak bastın... aslında bütün kulplar erkekte bunu anlamaları lazım... :)

0|0
    0|0
  • komplekse giriyor demek ki insan ister istemez

0|0
    0|0
  • bit Türk milleti olarak ön yargiyi ve dedikoduyu cok severizde ondan ols gerek

0|0
    0|0
  • Farklı zevkler arıyorlar g*tune koduklarım :) Normal olmak batıyor :)

0|0
    0|1
    • işte vallaa fena halde gıcık bir durum :D

• :d :D otur deseydin :D

• Ya sonra kendide istese :D o zaman ne olacak :)

• hayata at gözlüklerimle bakmaktan mutluyum böyle şeylere yeltenmedik daha :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben bu halimle lez p*rnosu izlemeyip o kisi izliyorsa takarım o kulbu. Çaba sarfetmez bir insan boşuna. Ama yolda görür bakarsin bu dogal birsey. Buna kulp takilmaz

1|0
    0|0
  • Cahillikten tabii ki daha gay ,lez kime denir bilmeden en ufak seyden kendini öyle sanmalar falan tamamen bilgi eksikliği.

1|0
    0|1
  • hakkatende :) ben mesela lez p*rnosuda ızlerım normal p*rnoda ızlerım ama evlıyım yanı bı erkekle bırlıkte oluyorum ılla onları ızlıyorum dıye lez degılım ya ınsanların kendılerıne bu yapıstırmayı yapmaları benımde hosuma gıtmıyor bırde soruyorlarya ben lez mıyım acaba ben gay mıyım dıye neden onları ızlıyorum dıyorlar ınsanlık halı o an onu ızlemek ıstemıs olabılırsın dedıgım gıbı bende ızlıyorum lez p*rnoları ben lezmıyım sımdı hayır degı

sacma bı dusunce bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...