Bir kere lezbiyen aşk yaşamak istiyorum.

Neden böyle bir şey istediğimi bende tam bilmiyorum ama sonuçta bir erkekle evleneceğim. Daha öncede böyle bir şey deneme girişiminde bulundum baya ayaklarını yerden kesiyor insanın. Kız erkek ilişkisinden farksız bir duygusal birliktelik oluyor. Sarhoş sevgili tarafından gece yarıları aranıp onun şarkılarını, itiraflarını dinlemek, özlemek, birlikte gülmek eğlenmek, kıskançlık vs hepsi benzer.. Tabi iş cinselliğe gelince ayrılmak istemiştim. Böyle bir anısı, var ne dersiniz?

1|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ne istiyorsan onu yap, kimseye takılma...

3|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• bence yasamalısınz

1|0
    0|1
  • Rüzgar kesin çözüm diyorum. Arada kalmışların kurtarıcısı. Araların kralı.Kıymetlimisss.

0|0
    0|0
  • Ben Lezbiyenim :/

2|0
    0|0
  • bayansı lezbiyenim beklerim link :))

0|0
    0|0
  • Dene Bizede Haber

Ama Boyle bir Lezbiyene denk gelme sakın

link

0|0
    0|0
    • plastik tabancı:))) istiklal caddesi mi orası? fazla takılmasam iyi olacak bir süre o taraflarda

• aynen oyle canım hiç gerek yok .. illa deneycem diyosan dene .. ama ruhsal yonden yaralanma

• Seninle evlenen erkeğe acıyorum cidden Allah inşallah sana temiz bir kız umuduyla evlenen koca nasip etmez

0|0
    2|0
  • Ben lezbiyenim buyur gel...

0|1
    0|0
  • neden anormal istekler olur...

0|0
    0|0
  • Bu da neyin kafasını yaşıyosa.

0|0
    0|0
  • sapıksınız farkında değilsiniz.napacağınız şaşırmış durumdasınız.

0|0
    1|0
  • siz birbirinizde olmayanı arıyosunuz hiç kusura bakmayın o bizde o yüzden biz kürkçü dükkanıyız

0|0
    2|0
  • İşte bunlar hep seks

0|0
    0|1
  • Senin icin cinsellige kadar penisimi bacakalrimin arasinda saklayabilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bu doğru mu yanlış mı bilmiyorum onu yargılayacak seviye de değilim çünkü hiç yaşamadım yaşamakta istemedim..ama bence bunun istenmesine sebep olan erkekler istediğimiz ilgiyi sevgiyi saygıyı erkeklerden göremiyoruz bir bayanı en iyi bir bayan anlar diye düşünüp ilişki yaşama isteği doğabilir de olmasa daha iyi sanki

1|1
    1|1
    • Olabilir biliyor musun, çünkü dikkat ettim de erkek gibi kızlar dikkatimi çekiyor. Belki de kadın gibi duygusal bir erkek istiyorum. Yani erkeklerin de suçu olabilir biraz

• yaşa istiyosan hayat senin

3|0
    0|0
    • kendime tam olarak güvenebilsem olur ama daha önce olduğu gibi birini üzmek istemem. aslında bende üzülmüş oldum, unutamayarak...

• bir şey diyemem karar senin

• elbette

• Bariz bisexuelsin cunku bundan gercekten haz almasan memnun kalmasan su an bu hissettiklerini yazıyo olmazdın

2|2
    0|0
    • olabilir. daha çok erkeklerden hoşlandığım için beraberliklerim oldu ama bahsettiğim kısa ilişkimde yaşadığım duygusal hazzı bir erkekle yaşayamadım. bu da beni tekrar aynı yöne doğru iten şey olmuş olmalı

• butch'lar falan :) sen bu konularda bilgilisin ya.. haklı olabilirsin ama bilemiyorum tabii uzun uzun düşünmedim bu konuda. arkadaş kabul ediyor musun? belki bir şeyler sorarım sana..

• Ederim tabiki

• bul bitane:))

0|0
    0|0
  • mantıklı..

1|1
    1|1
  • ömür boyu sadakat arayan bir lezbiyenim

1|0
    0|0
  • kendine gel

0|1
    1|0
  • Çok ilginç ama bende bunu yapmak istiyorum acikcasi , bu da bir itiraf olsun :)

1|0
    0|0
  • belkide biseksüelsindir bu mümkün dostum

1|0
    0|0
  • ben sahsen istemem...

0|1
    1|0
Yükleniyor...