Kızlık zarı dikimi yaptırmış olan var mı neler yaşadınız bu süreçte?

Sorum özellikle kızlara aranızda kızlık zarı dikimi yaptıran ya da tanıdığı yaptırmış olan var mı? Kesin kanama oluyor mu? Sonuçta Allah beni görüyor bugüne kadar kimseyle birlikte olmadım ama anlatamayacağım sebeplerden dolayı bekaretimi kaybettim ya da büyük ihtimal ki öyle , kimseyle birlikte olmadığım için diktirme ihtiyacı duyuyorum yaşadığım toplum da bunu bilince anlayış göstericek insanlardan değil kimseye anlatamam , zor durumdayım yardım edin? :(

1|0
11|33

En İyi Erkek Görüşü

• Kesin ailen muhafazakar ve sana inanamıcak büyük sorun cıkacak. şu an cok düşünüp panik yapıosun kesin. Psikolog olmak böyle anlarım yeniyiim işimde ama 2-3 kişi geldi bu şekilde tedavi için.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bende senin yerinde olsam bende aynisini dusunurdum. istanbuldaymissin gidip bir baktir bence jinekologa durumuna, belki bozulmadi tahris oldu ya da cizildi sadece. eger bozulduysada arkadaslarim sormustu bakirkoyde bir yer kaliciyi 2 bine yapiyomus

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• biliyoruz bisikletten düşmüşsündür, ya da okulda tampon dağıtmışlardır onu sokup yanlışlıkla kaybetmişsindir onları aştık artık..

soruya gelince garantili dikim yapan doktorlar var anlarsa gel paranı geri vercem diye idda eden doktorlar.

2|4
    0|0
  • Bu olayın bir çok yüzü var bence. Öncelikle kesinlikle yapma benim fikrim, ama senin duymak istediğin bu olmadığı için neden öyle düşündüğümü anlatayım. Sen bir bireysin ve kızlık dediğin şey sadece ve sadece sana ait. Onun olup olmaması kimseyi ilgilendirmez, gelecekteki kocan dahil. Seninle evlenmek isteyecek insan seninle geçmiş için değil gelecek için beraber olacak. Hadi buraya kadar çok tartışmalı olabilir dediklerim özellikle Türkiye gibi bir yerde ama olayın diğer yüzü de şu. Sen bir şey yaşamadım diyorsan evleneceğin kişi de buna güvenmeli, sana güvenmeyen bir insanla neden birliktelik düşünürsün zaten. Güven olmayan ilişkinin sonu asla güzel olmaz. Sen o kişiye ne olduğunu anlatırsın ve o da anlayış gösterir. Ya da olması gereken budur kanımca.

3|0
    0|0
  • Muayene oldun mu?

0|0
    0|0
  • Beyler işimiz Allah'a kaldı artık. Kim bakire kim değil anlayamayacağız.

0|3
    0|0
    • Ben bilerek isteyerek hiç bişey yapmadım çocuktum...

• hadi patlatilanlar iş basina yardim edin kiza

0|4
    1|0
  • Iliski yasamadiysan zar diktircem diyosan hem sahtekarligini allah goruyo hemde yasamissin gibi olir

0|1
    0|0
  • Kimbilir hangi erkeğin Günahini alicaksin

0|2
    0|0
  • Takma, bekarete önem vermiyorum.

1|0
    0|0
  • Bence diktirme derim.. eğer ilişki yaşamadıysan zaten büyük ihtimalle zarına bişey olmamıştır sen öyle sanıyorsundur. Emin olmak istiyorsan ayna yöntemiyle konrol edebilirsin tarif edebilirim.

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı dikimi !!! Hemen yapılır dakikada yapılır hemen teslim edilir!! Kızlık Zarı dikimi evinize kadar geldi..

0|1
    0|0
  • kızın biri hamileyim galiba dediğinde mersinin ücra köşelerinden kızı ortadan kaldıracak birini aramaya başlamıştım o yüzden hiç işim olmadı böyle şeylerle

0|0
    0|0
  • He dayı he diktiren değilde s... Tiren çokmuş

0|1
    0|0
  • sahte kızlık zarı var ondan al koy :D ne uğraşıyon

0|0
    0|0
    • Ya anlaşılırsa riske atmak istemiyorum

• Nerden bulucam ben onu

• Buluruz sıkıntı etme :)

• sıcak suya dikkat diktirdikten sonra aşırı sıcak su kızlığı tekrar bozuyormuş diye duymuştum

0|0
    0|0
  • Bence hiç gerek yok durumu zamanı gelince izah edersin

0|0
    0|0
  • nan diktirirken bile orgazm olan vardır varyaa :D

0|0
    0|0
  • Bisiklete mi bindin kalem mi soktun doğruyu söyle :)

0|0
    0|0
  • bekaret beyinde boşver bunları

0|0
    0|0
  • Evlenmeden 2 gün önce yaptırman gerekiyor ağrısı az oluyor

0|0
    0|0
  • Boşver diktirme bol bol yap

0|0
    0|0
  • Antalyada var

0|0
    0|0
  • Diktir bozdur yapboz😄

0|0
    0|0
  • sevgilimi diktirdim.

0|0
    0|0
  • Nasıl patlattın?

0|0
    0|0
  • Yarragın altına yat sonra namus ayağı yap diktirecem de pislikler sizi

1|1
    1|0
    • Ulan Allah beni görüyo neyin ne olduğunu çok ta iyi biliyo seni inandırmak zorunda değilim by

• Hadi ordan pislik sizin gibilerinde türkkiyede Namuslu kız bulmak zor artık. ss

• Ben..

0|0
    0|0
  • İstanbul'da falan vardır... nasıl kaybettin

0|0
    0|0
  • terzi mehmet amcaya sor diker belki

0|0
    0|0
  • Presedür değişmezden önce bu operasyonu yaptım mesleğim gereği. Artık şartlar ağırlaştı ak p sağolmasın;) sorunuzu bile gzli yanıtladım baksanıza

0|1
    0|0
    • bak meslektaşım doğru yazmış. prosedür farklı,+18 şartı dışında başka şartlar var, özel kliniklerde +18 ler için çareler var 1500 lira civarı. öncelikle annene konuyu açmalısın ve baksın sana hymen zarı belki sağlamdır, her kan ille o değil, renk, miktar vs çok belirteçleri var

• http://bekaretzari. com/yapay-kizlik-zari-nasil-kullanilir. asp

ŞÖYLE BİRŞEY VARMIŞ KARDEŞ

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 10

• mışmılmışta mışmışmış...

1|7
    1|0
  • benim annemin teyzesinin kızına tecavüz etmişler küçükken onlar da adam vurduktan sonra gidip diktirmişler bir sorun olduğunu duymadımm düğününe gitmiştim

0|1
    0|0
  • Dikimden sonra 2gün falan duruyo yani evlenmeden iki gün önce hallet ama bana kalırsa yaptırma bu bir aldatma. Seni böyle kabullenemeyecek biriyse boşan zaten

0|1
    0|0
    • Yani eğer biriyle birlikte olmuş olsaydım ve söylemeseydim evet bu aldatmaya girerdi bu şekilde kandıranlarda çok yanlış yapıyor ama ben kimseyle birlikte olmadım ve bunu eşime söyleme gereği duymuyorum çok korkuyorum ama

• Belirttiğim gibi gerdekten max 2gün önce olmalı

• Çok teşekkür ederim

• varmış diktiren ama riskli

0|0
    0|0
  • Kim bilir hangi erkeği kandıracaksın... Yazık.

0|0
    0|0
    • Seni inandırmak zorunda değilim yol al

• Kelin ilacı olsa kendi kafasına sürer

0|0
    0|0
  • Bak Canim cok net konusucam. Kizlik zari vs hikaye tmmi. Kizlik zari sadece hamilelikte kaybedilir bizim örf adetlerin öyle gorundugne bakma. Cogunun esnekte olabilir Benimde öyle olmus olabilir yillar boyu spor yaptim bende yeni mast falan yapmaya basladim ama bu biriyle bekaretimi kaybettim anlamina gelmiyo tatlim. Anliyorum Şu an belji paniktesin vs ama sakin kafani kurcalama, yanlis bisey yapmadin. Erkeklerde mast yapiyo ayrica. Bekaret kavrami sadece bu zardan ibaret degil insanin ahlaki, serefi, insanligiylada alakali birsey. Icin pis olupta mesela bakireysen neye yarar? Anlatabildimmi? Evlendigindede kimse bisey farkedemez Zaten. Herkes ilk sefer kanamiyo, kanamayanlar cok. Vucudnu Taniman önemli ve kimseyle bisey yasamamissin bu iyi. Zar falan yerinde bakiresin yani. Bana guven , kendimi gelistirmis yurtdisinda okumus bir insanim. Yurtdisinda bizim bu zar olayina herkes guluyo sacma bile buluyo cunku hersey bizim örf adetlerimiz gibi degil guzelim

2|1
    0|0
  • Bende aynı şekildeyim küçükken öğretilmediği için 2. sınıfta bekaretimi kaybettim

0|0
    0|0
    • Aynen öyle öğretilmedi bilmiyordum ne yapıcam şimdi ben? :(

• @yapayalnizcowboy evet şimdi o gücüm var ben sonuçta bir fahişe değilim doktoruma bunları tek tek anlatabilirim

• Utanmam acabilirim diyorsan tebrik ederim

• diktiren bir arkadaşım da vardı, farklı bir şey kullanan da.
    biri pahalı biri ucuz ikisi de sonuca ulaştı :)

0|0
    0|0
    • Farklı bişey derken? Çok kararsızım ne yapmam gerektiğini bilmiyorum

• Çok teşekkürler ikisinden birini denicem

• Rica ederim

• Sen once bir emin ol gercekten degilmisin

0|0
    0|0
    • Emin gibiyim kan geldi çünkü

• @curumyolunabenolurum Bulunduğum ortam da Böyle şeylerle inanmazlar ve bana kötü gözle Bakarlar biliyorum

• O zaman önce ayna yardımı ya da doktor yardımıyla kızlık zarının olup olmadığını öğren sonra da diktir ben diktiripte ertesi gün evlenen kızları biliyorum araştır

Yükleniyor...