Kapat

Arkadaşlar bilgisi olan varsa ciddi cevaplar lütfen?

arkadaşlar son 2 3 yıldır bende bir sorun var 1 hafta boşalmadığım zaman ya da bir kaç gün karnım ağrıyor boşaldıktan sonra rahatlıyorum karın ağrım gidiyor ama çok yorgun düşüyorum son zamanlarda iyice tedirgin oluyorum acaba hastamıyım?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Hayir bir erkek olarak haftada en az 3 kez bosalman lazim yeni sperm üretmen lazim vucut atamayinca agri yapiyor ondandir

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evlen abi artık

0|1
    0|0
    • aynen valla şimdiki aklım olsa 22 25 arası evlenirdim

• evet malesef yaptım. ama siz siz olun sakın yapmayın ben yaptım yaptıktan sonra karın ağrısı başladı sakın yapmayın tanımadıınız kişilerle

• Abi o karın ağrısı günahına kefaret olur İnşAllah bir nebze. Ben yapmadım İnşAllah da yapmam, pişman olmadın mı abi

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• Karın değil kasık ağrısıdır o. Haftada 2 tane falan düzenli yap kardeş

0|1
    0|0
  • Normal bir durum. Demekki 2-3 yıl öncesine kadar hergün boşalıyomuşun nerdeyse

0|0
    0|0
    • evet aslında haklısın hergün değilde yani ortalama 2 günde bir ama bir kaç korunmasız ilşki yaşadım yaklaşık 3 yıl önce acaba bir hastalıkmı kaptım çok endişeliyim

• Hastılıktan değil normal olan bu. Sen kendim boşalmasan rüyalanıp boşalacaksın zaten. Kasıkta ağrı yapıyor bir müddet sonra boşalmayınca

• teşekkürler

Yükleniyor...