Prezervatif Kulandım ama?

prezervatif Kulandım ama kız arkadaşım ay başı olmadı bu ay normalde bugunlerde olması lazımmış hamileyim diyor bir test felanda yapılmadı prezervatif kulanırken hamile olanmı var anlamadım sperm mi taştı bilmeden var mı başına gelen böyle durum

sapıkca cevap yazana çızmın ederim

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Prezervatif sicak yerde tutulmamali ve bagizi kremlerle beraber kullanmamali etkisini yok eder delik açabilir ve o açilan delikten çikabilir ayni zamanda prezervatiflerinde bir son kullanma tarihi vardir dikkat edin ayni zamanda iyi bir marka kullanin. Son olarak kiz arkadasin kendisi tehsis koyamaz, test yapmali ve prezervatif kullanmissaniz ve delik yoksaydi akmamissa (anlardiniz) ozamani sorun yok huzurunu bozma

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kondom kullanılsa bile hamile kalma riski var...
    Fakat büyük ihtimalle sadece gecikme yaşıyordur kız arkadaşınız

0|1
    0|0
    • bende öyle dusundum bazen kadınlarda oldugunu bılırım

• Aynen endişelenmeyin, ki şüphe ediyorsa test alsın

Kızlar Ne Diyor 2

• Prezervatif kullanılmışsa çok düşük bir ihtimal. İmkansız değil ama gecikmesinin sebebi muhtemelen başka bir şeydendir.

0|1
    0|0
  • sizde bir halt yiyosunuz oldu mu olmadı mı madem takacaksin baştan yapma

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• test yapsın ne hamileyim ayakları

0|0
    0|0
  • Her şey olabilir yüzde yüz güvencesi yokta kardeşim eminim kız boşa kuruntu yapıyor az çok tecrübe sahibi biri olarak bekle bir rahat on gün bir şey çıkmayacak bak gör :))

0|0
    0|0
    • İnsallah öyle bır kere hamıle oldu o yuzden tırsıyorum yıne olmaz ınsallah

• 1 hafda da beklyım

• bir bir buçuk hafta bekle test yap bişey çıkmaz bece

• %1 lik bir risk var

0|0
    0|0
  • Yalan söylüyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...