Gebelik ihtimali?

Nisanlimla agustosta dugunumuz var. Ama iliskiye girdik. Subat ayinin basindaydi. O gun korunuyorduk ama nisanlim prezervatifte sorun mu vardi acana tarzinda bir supheye dustu. Ben o gunden beri adet goruyorum duzenli olarak. Gebelik testi de yaptim iki kez negatif çıktı. Ama karnimda buyume var, icerde bisey hissediyorum. Sizce yinede ihtimal var mi?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Vücudunuzdan haberiniz yok sonra kullanmaya kalkıyorsunuz. Adet oldum diyorsunuz hem de neredeyse 3. aya girmişiz. Hala hamile olabilir misin sence? Diyelim ki hamileydin o kadar kanaman oldu adet gördüğüne göre bebek hala nasıl hayatta olabilir. Adet olduğunda rahminin içindeki yumurta ve ona hazırlanan kese dışarı atılıyor yani bebeğin olması gereken herşey vücudundan atılıyor. Nasıl hamile olabilirsin ki.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Adet görüyorum diyorsun hamilelik testi yaptım 2 kere negatif çıktı diyorsun. O karnında büyüdüğünü sandığın şey beynindir. Vücut fark etmiş kullanmadığını sindirmeye başlamış. Ne yapsın.

1|0
    0|0
    • Googlea yazinca ay ben dokuz az adet gordum negatifte cikti tuvalette dogurdum tarzi seyler okuyunca beynim buharlasti gercekten

• Geç git Allasen ona bakacak olursan da benim girdiğim bir sitede "astral seyahate çıktım gezegenleri tek tek dolaştım" yazıyordu.
      Her okuduğuna inanma 😄 çok şüpheleniyorsan bir jinekoloğa görün.

Erkekler Ne Diyor 15

• Adetlerini eskisine benzer şekilde oldun mu?

0|0
    0|0
  • Adet görüyorsan hamilr nasil olabilirsin...😩😩😩

0|0
    0|0
  • muhtemelen hamilesin

0|0
    0|0
  • Hayır hiçbir şekilde ihtimal yok rahat olun ve enişte keyif içinde tabiri caizse teşbihte hata olmaz pompalamaya devam etsin :D

0|0
    0|0
  • dr gıtt bakkk

0|0
    0|0
  • gebelik testleri asla doğruyu net göstermez en iyisi hastanede yapılandır

0|0
    0|0
  • Nur topu gibi bir evladın olacak. :)

0|0
    0|0
  • Doktora görün ama stresten yemekleri tatlıları fazla kaçırıyor olabilirsin

0|0
    0|0
  • Hiç ihtimal yok gibi. yine de çok merak ediyorsan sağlık kuruluşlarında test yaptır

0|0
    0|0
  • bir geri çekemeyan daha

0|0
    0|0
  • Kan testinde belli olur içine akittimi

0|0
    0|0
  • Kanda baktirabilirsin beta HCG için rahat eder

0|0
    0|0
  • Yok psikolojik :)

0|0
    0|0
  • olsun erken anne olursun

0|0
    0|0
  • hamilesin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ne yazık ki var

0|0
    0|0
  • yok artik

0|0
    0|0
  • Hamilelik testinde negatifse psijolojiktir korkma yalancı gebelik olabilir

0|0
    0|0
    • tam olarak nasıl oluyo ki o :O

• Fazla kafaya takmissin aklin kalmis o gecede galiba ondan kuruntu yapmissin bir sey oldugu yok merak etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...