Kapat

Esnek kizlik zari bozulur mu?

Bugun ogrendim ki esnek kizlik zarina sahipmisim. Yarinda bozulabilir dogumdada bozulabilir dedi doktor. Olaniniz var mi? Ya da nasil bozulabilir esnekse? Dalga gecmeyip guzelce bilgisini paylasicak olan varsa yazsin lutfen

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Esnek kızlık zarı işte daha ne anlatalım doktora da gitmişsin. Esnek olan herşeyin bir esneme derecesi vardır. Ne kadar esneyebildiğini öğrenmek için kopartman gerekir. O yüzden doktor ne kadar zorlamaya dayanacağını bilemez. Esnek der sadece. Çok esnekse doğum yapana kadar bakire olacan Türkiye'deki bakire tabirine göre XD Nasıl olsa esnekmiş bişe olmayacak diye düşünme olabilir yani

1|0
    0|0
    • bisey olmaz diye dusunmuyorum zaten evlenecegim yakinda olmasini istiyorum cunku boyle aci veriyor

• aynen oyle oluyor bende evlenene kadar bozulmazsa aldirmayi dusunuyorum onu. tesekkur ederim valla tek duzgun yorum yapansin su soruya

• Rica ederim. Memeleketin genel hali bu malesef. Mutsuzuz milletçe ve herkesi mutsuz olsun istiyoruz.

En İyi Kız Görüşü

• Bende esnek zara sahibim evliyim bozulmuyor :-D

0|0
    0|0
    • bende yeni evliyim, esnek olmasi sorun degilde her seferinde canim yaniyor

Erkekler Ne Diyor 16

• Önce git bakirelik raporu al ondan sonra cok ufak operasyonla neşterle bozdur zarını. Ne diye ha bugün ha yarın diye bekliyorsunki..

1|0
    0|0
  • Doktor söylemiş zaten, yok bunun bir kuralı, her şey olabilir, ilk ilişkide de olur, sonrakilerden herhangi birinde de olur ya da dediği gibi doğumda da olur
    Aslında her kız için geçerli, tek tip zar yok zaten

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Septalı zar mı türün?

0|0
    0|0
  • Neoo? Bozulmuyorsa zamparalık mj yapcan 😁😀

0|0
    0|0
  • bılgım yokk

0|0
    0|0
  • Bende levye war bir bakalım apla😂

0|0
    0|0
  • yani ne zaman kan geleceği belli olmaz yani anladın mı

0|0
    0|0
  • penisin boyutuna bağldir...

0|0
    0|0
  • Doğumla bozulur ama penis çok büyükse yne de bozulabilir

0|0
    0|0
  • Mayabilir

0|0
    0|0
  • bozulur ama daha zor baya köklmesi lazım

0|0
    0|0
  • bozarız itina ile :)

0|0
    0|0
  • dr buna bakmaz trol. yasak bu

0|0
    0|0
  • Bozulmaz ama bozulabilir de..

0|0
    0|0
  • Pek bozulmaz bazı istisnalar hariç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evet bozulur

0|0
    0|0
  • hiç bozulmaya da bilir
    nasıl öğrendin?
    bıyutundan oldukça büyük bir şeylerle ancak bozukur

0|0
    0|0
    • yeni evliyim iliskiye girdik ama bozulma olmadi doktora gittik oyle oldugunu soyledi

• bende hep duyuyorum spor yapinca falan bozulabilirmis diye ama aklim almiyor

0|0
    0|0
    • bende onu sordum pilates vs yapiyorum bisey olur mu diye yok internette yazanlara inanma o kadar kolay bozulabilen bir sey degil dedi

• en iyisi kadin doktoruna sormak lazim

Yükleniyor...