Kızlar, Kizlar utaniyorum ama sormak zorundayim yardim?

Yaa çok utaniyorum ama içim içimi yiyor.
Benim vajinam çok tüylü kenarlari falan Cocuklugumdan oyle ve ben 18 yasima geldim hala bakamiyorum içine çok korkuyorum yani beni tutuyo resmen bayilacak gibi oluyorum basim dönüyor. Yani alisik olmadigim icin bakamiyorum. Bugun bakmayi denedim ve içi çok pisti boyle beyaz bisey vardi tüyle beraber çekip aldim. Ben hic icini temizlemiyorum Sadece banyoda suyla yikiyorum. Ne yapmam lazim yani benim karismam lazimmi icini temizlemem lazimmi ve bakireyim korkuyorum. Hic anlamiyorum bu konulardan ve annemden de çok utaniyorum sormaya. Tuylerimi aliyorum ama içine yakinlarini almaya korkuyorum bisey olyr diye.. :(

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Bak tatlım. Genital bölgenin tüylü lan kısımlarını temizle, klitorisinin ve vajina girişinin olduğu bölgelere tüy aldığın materyali degdirmeden çevresini al. Vajinanın içerisini zaten yıkamana gerek yok çünkü kendi kendisini temizleyen bir organa sahipsin :)) ki zarar verir aksine yıkamak, doğal florasını bozar ve içerideki faydalı bakterileri öldürür. Annenden utaniyorsan bilgili insanlara danışabilir veya cinsel sağlık sitelerinde uzmanların paylaştığı bilgileri okuyabilirsin. Öptüm. 😘

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Pislik misin kızım temiz olmalı insan kendine bak ne o öyle ter temiz olmalisin

1|0
    0|0
  • Düznli olarak bakmını yapmak zorundasn dikkat et

1|0
    0|0
  • Sey temizlemmezki ya ici

0|0
    0|0
  • Genital bölgeler için temizleyiciler var onlardan kullan istersen
    Korkma bir şey olmaz yıka sürekli mikrop kaparsın öyle

1|0
    0|0
    • Nerde satiliyor isimleri ne?
      Yikiyimmi içini aslinda zararli diyorlar onsan yikamadim hiç

• Kozmetik ürünleri satan yerlerde vardır ayrıca avonda farmasi de falan da var jel olarak.

• Tamam cok tesekkur ederimmm

Yükleniyor...