Hamilelik testi kaç gün sonra yapılmalı troll değilim?

Gecen hafta korunmasız bı ılıskım oldu belıme bosaldı ancak p*pomun arasına kaçtıgını hıssettim simdi içime bı kurt düştü silerken acaba içime kaçmısmıdır dıye cok korkuyorum süreklı ruyamda bebek falan goruyorum kı rüyalarım bırebır cıkar hamılelık testını kac gün sonra yapmam gerekır hamılelık kac gün sonra bellı olur duzenlı adet olan bırısı deilim bılen bırı yardımcı olabılırmı lütfen 😔😔 yargılıcak arkadaslar yorumlarını kendıne saklasın

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• 1-hafta sonra belli ve 15 gün arası değişir sağlıkçı olarak söylüyorum

0|0
    0|0
    • Oekı eczanden aldıgım testte bellı olurmu kesın yanıltırmı acaba üzerine çiş yaptıgımız test

• rica ederim unutma sabah ilk idrar en önemlisi bu

• tamam saolasın

En İyi Kız Görüşü

• Hamile kalmak o kdr kolay degil aylarca ugrasan insan var

0|0
    0|0
    • Kecının istemedıgı ot burnunda bıter ben ıstemıyorum ya kalırım 😀

• Bu gibi durumlarda ertesi gun hapi ic

Erkekler Ne Diyor 15

• Yıkadın mı spermleri hemen?

0|0
    0|0
  • Adetin geciktikten 1 hafta sonra yaparsan az çok sağlıklı bir fikir edinebilirsin veya direkt kan testi yaptırıp anında öğrenebilirsin fakat hamile çıkarsan durumun biraz sıkıntıya girebilir. gynobusra@hotmail. com a bir mail at yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Büşra hanım diye bir jinekolog. Çok sorun yapıyorsan da stresten adetin gecikir daha da panik olursun. Bir görüş istersen Büşra hanımla o sana yardımcı olur büyük ihtimal.

0|0
    0|0
  • merak etme sorun olmaz

1|0
    0|0
    • İns 😔

• Agzından bal damlıyo ıns dedıgın gibi olur

• Aynen dediğim gibi olacak sorun yok canım rahat ol.

• Milyonda bir ihtimal var ama çok düşük yani millet o kadar uğraşıyor çocuk olmuyor bunu düşün ve asla kendine baskı yapma o psikolojiden çıkmalısın yani yoksa reglin gecikir mutsuz huzursuz olursun ama. Bence değilsin yani

0|0
    0|0
    • İns deılımdır ben ıstemıyorum ya kesın basıma gelır Alalh ısteyene versın

• Hayır hamile değilsin bana güven aynı şeyler bizde yaşadık çünkü ama psikolojin iyi tutmalısın yani

• Gercekten tutamıyorum ben opsesıf kompulsıfım elımde deıl rüyamda süreklı bebek goruyorum kafayı yıcem

• hamilelik testini ilişkigir gime eğer vajina bölgesine sperm bulaştıysa hamilelik testini ilk adat dönemi nden 10 gün sonra yapabilisin belki adet döneminde kanama olabilir bu Rgel oldun anlamına gelmez belkide yerleşme kanamasıda olabiliryani anne oluyorsun demektir

0|0
    0|0
  • Risk düşükte olsa vardır ama bukadar etkilenme hemen psikolojiktir...
    anca 10 günden sonra net belli olur..

0|0
    0|0
    • Ya cok korkuyorum bide eczanelerde satılan testler yanıltabılır dıyolar kesın kanda bellı oluyomus hastaneyede gıdemem ne yapcam ben 😔😔

• Yok hıc duzenlı olmadım bu ayda olmucam ilac içmedim cünkü testten baska anlayamam o yuzden

• O zaman kesin sonuç için kan testi yaptır kimsenin haberi olmaz rahat ol basit bir kan alma ve test zaten alt tarafı kan vericeksin azcık..

• Rahat ol o sekilde hamile olman cok zayiff ama o sekilde pozisyonunu degistirmeden yarim saat felan yatsaydin olabilirdin cunku meni akiskandir direk vajinandan iceri kayabilirdi. Ama hemen kalktiysan bisey olmaz garanti verebilirim ama tabi partnerine sor belki ilk bosalirken biraz kacirmis olabilir.

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • Eczane testleri %90 doğrudur tabi markaların da önemi var tam sonucu kan tahlilinde öğrenirsin onu da aile hekimliğinde de yaptırabilirsin.

0|0
    0|0
  • birsey olmaz korkma.

0|0
    0|0
  • bır hafta sonra basla ara ra yap
    adet gunun gecerse hamılesın dxmaldın sanırım kesek ağzına boşalsaydı daha garantı olurdu meme arası ve belden kaçıyor rısk buyuk

0|0
    0|0
  • Adetin geciktiyse hayırlı olsun :)

0|0
    0|0
  • Adet dönemin geçtikten 1 hafta sonra yapabilirisn düzensizse kan testi yapar daha net.

0|0
    0|0
  • Ertesi gün hapı almadın mı

0|0
    0|0
    • Offff almadım aklıma gelmedı normalde dkontrol hapı kullanıyorum bu ay kullanmıcam tuttu hersey üst üste geldı 😒

• Agzını hayra açarmısın lütfen ortada evlılık yok bısey yok direk veled-i zina olacak cocuk zaten bendekı bu sansla onuda ınandıramam

• Evlenmez mi senle çocuk olsa sikiştiğin adam?

• Hamile değilsin psikolojik birazda seninki

0|0
    0|0
    • Icım içimi yiyo ins oyle bısey yoktur rüyalarım bıre bır cıkar alakasızca bebek goruyorum ruyamda

• Ayy yok cok saol bu sefer bende bellı olurum 😔😔 ins öyle bısey olmaz cebımde bel krs yok aldıramamda 😔

• Sadece ben açıcam ve sen beni takip et o kadar senin gözükme durumun yok yani merak etme

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...