Ben lezbiyen miyim acaba?

M?asturbasyon yaparken kendimle ilişkiye girdigimi düşünüyorum kendi vajinamı yalayıp kendimle birllikte oluyorum çok zevk alıyorum ama erkek arkadaşım var ve erkeklerden hoşlanıyorum kızlar ilgimi çekmiyor ben normal miyim ve lezbiyen miyim?

Güncellemeler:
ARKADASLAR SAFMISINIZ VAJİNAMI YALIYORUM DERKEN KENDİ VAJİNMAI YALADIGIMI DÜSÜNÜYORUM DEMEK İSTEMİSTİM... :)

0|0
13|23

En İyi Erkek Görüşü

• Zürafa değilsen kendi vajinanı yalamak için çok esnek bir vücuda sahip olmalısın. Kesinlikle lezbiyen değilsin.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 22

• biseksüel olabilirsin.. deneyerek görebilirsin.. biseksüellik aslında çok yaygın bir olgudur da baskılar sağolsun kimse ifade edemiyor olduğu şeyleri..

2|0
    0|0
  • Kendi vajinanı nasıl yalıyorsun pek anlamış değilim o zaman sen bayağı esnek bir bayansın. Sen gayet normal bir bayansın. Şu anda bir erkek arkadaşınla düzenli seks yaşamadığın için gayet normal. Aksine masturbasyon yapmayan bayanlar yanlış seçim yapmaya daha müsaittir. Dolayısıyla bu karşı cinsle olan ilişkini zedelemez aksine pekiştirir. Çünkü orgazm olmayı kendi kendine öğreniyorsun zaten. Orgazm olamayan bayanlar herşeyde sorun yaşayanlardır.

0|0
    1|1
  • kendi kendini nasıl yalıyorsun anlaamdım sadece hayal ediyorsan bir kadınlada boyle yapmayı ısteyebilin en fazla bisex olursun her ıkı cınsten hoslanmak

0|0
    0|0
  • Lezbiyen değilsin sadece vücuduna olan hayranlık bu geçicidir merak etme demek ki aşırı bir zevkte kendini kaybediyorsun darklı bir durum güzel olmalısın ki kendini düşünebiliyorsun saygılar bayan bişey yok korkma

:)))

1|0
    0|0
  • Tamam anladık zaten lez degilsin bayan vajinan güzelmiş demek ki kendinde hoş ve güzelsen dayanamiyorsun vücuduna yalayıp yutuyorsun kendini ;)

0|0
    0|0
  • kendi bedenine aşıksın sanırım

0|0
    0|0
  • lezbıyen deılsın

0|0
    0|0
  • yalan konuşuyosun..en kıral ayrobikçi bile kendi vajinasını kolay kolay heleke ısınmadan yalayamaz.Ya ne fantazisi yüksek arkadaşlar var bu sitede

0|0
    1|0
  • lezbiyen degılsın vejeteryansın sen

1|0
    1|0
  • biseksüel olabilirsin veya kendine tapıyosun yoksa niye kendini yalayasın ki?

1|0
    1|0
  • soru mantıklı dııl erkeklerden hoslanıyorum dıosun kızlardan hoslanmıyorum dıosun sonunda lezmıyım dıosun

0|0
    0|0
  • Kendi vajinanı hangi pozisyonda yalarken hayal ediyosun çok merak ettim nasıl bir ruh hastasısın sen garip.

0|0
    1|0
  • lez olsan bile bu kötü bir şey değil...

0|0
    0|0
  • Bi-curious diyolla size.

1|0
    0|0
  • kendi vajinanımı yalıyosun ? nasııılllll? bilim insanları araştırmalı bence seni

0|1
    1|0
  • Ben demiştim kimse okumuyor diye

0|0
    0|0
  • zorlasan partonoganezle üreyebileceğil kanısındayım.

0|0
    0|0
  • Alttaki yorumlara ne güldüm ya soruyu kimse okumamış galiba :))))

0|0
    0|0
  • lezbiyenlik degılde bu anormallik var sende..mast yaparken kendini düşünmek nedir la

0|0
    0|0
  • nasıl yalıyosun kız kendı vajinanı bu normal birşey değil?

0|0
    1|0
  • Kendi vajinasını yalayabilen kız OMG ! Teprik koyuyoruz

0|0
    1|0
  • kendi vajinanı nasıl yalıyorsun arkdaş baya esneksin

normalsin merak etme erkek arkaşınla ilişki durumunuza göre sana oral yapmasını isteye bilirsin

0|0
    0|0
    • soruyu doğru sormamışın :)

normalsin

Kızlar Ne Diyor 13

• 40 yıllık kaseceğim daha ben yalayamadım kendi vajinamı Saygılar

0|0
    0|0
  • Seninkine uygun bir terim bulunmadı daha.Yeni bir çığır açtın yakında isim bulurlar bu duruma :)

2|0
    0|0
  • lezbiyen olman için hemcinsine ilgi duyman lazım sen kendine duyuyomuşsun bence başka bişeysin sen :) hayra alamet değil bu

1|0
    0|0
  • narsizimin doruklarını zorluyorsun beyb. bazen aynadaki suretimi yalamak sitediğim oldu ama vajinama dil atmayı isteyecek boyuta gelmedim.

1|0
    1|0
  • saf östrojensin bence.

1|0
    0|0
  • oha ne garip. kendi kendinle ha ? ukalalıktan bence :P

0|0
    0|0
  • normalsin sen tatlım.kendini sevmeyen başkasını da sevemez. asdfghjkghjkl

2|0
    0|0
  • Lezbiyenlerin erkek arkadası olmaz :D