Türkiye'de bir seks okulu açılmalı mı?

Haberde bir seks okulu açıldığından söz ediliyor. Düşündüm de cinsellik konusunda bu kadar kulaktan dolma bilgiyle, tavsiyeyle, deneme yanılma yöntemleriyle, el yordamıyla bir şey yapmaya çalışacağımıza acaba bu çeşit okullardan eğitim almamız nasıl olur?

link

0|0
14|39

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye de insanların büyük kısmı "kısmet" kelimesi ile büyülendiklerinden.

seks, flört, ilişkiler, sevgililik, evlilik, etkileme gibi şeylerin eğitiminin olabileceğine inanmıyor hatta saçma buluyorlar.

ta kiii eğitim almış kişilerdeki farkı kendi gözleri ile görene kadar. Sonra referans yoluyla bu işler gelişiyor.

Lakin TR nin daha çooooook zamana ihtiyacı var.

bizimkiler hala "oral seks" üzerine tartışıp duruyor :)

1|2
    0|0
    • Tekrar evlenmek yerine sevmediğim bir kadın bulup ona bir ev hediye etmek. Türkiyede Evliliğin tanımı..

Erkekler Ne Diyor 38

• Türkiye de seks okulu açılsın çok geç kalındı hatta. bizim neslin kendini geliştirebilenleri (kitaplar vs.) bu konuları aştılar. geliştiremeyen, halen kulaktan duyma bilgilerle hareket edenler yüzünden bakirelik zart zurt gibi tartışmalar yapılıyor. gelecek nesilin böyle saçmalık ve hurafelere takılmamasını diliyorum.

1|0
    0|0
  • Normal eğitimde süperiz ya , buna ihtiyaç duyalım .

0|0
    0|0
  • her alanda rekabete dayalı ulus olan avrupada olay şu yöne gidiyor avrupada 'en iyi sex yapan millet biziz' imajı yaratmak diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ha tabi türkiyede açıcaklardı ya zaten tartışmasıda sana kaldı :D

0|0
    1|0
  • Bildiğin kerhane yani.

1|0
    0|0
  • bence baska yerlere normal okul yapsalar daha iyi olur öyle köyler varki cocuklar kac km yol gidiyorlar

parayi oraya harcasalar daha iyi olur derim

sex okulu gülmem geldi vallah

0|0
    0|0
  • yikarlar orayi yikarlar :))

0|0
    0|0
  • Gerek yok böyle şeylere. Bizim bilgimiz bize yeter.

0|0
    0|0
  • Eğitim şart :) Ciddiyim eğitim şart

0|0
    0|0
  • Haberde İLK diyor ama Türkiyede yıllardır Halk dilinde Olan MEKTEPLER var :)

0|0
    0|0
  • karaköy zurafa sokakta mektepler var :))

0|0
    0|0
  • okullarda eğitim veriliyor zaten... orta okulda veriliyor... yetersiz değil ki... hoş lise bölümünün sayısal kısmında üreme sistemi de işleniyor...

0|0
    0|0
  • Gelde okuma şimdi arkadaş :)

0|0
    0|0
  • insanlık dışı

0|0
    0|0
  • Seks yapmayı değil ama sağlık kuralları öğretilebilir. Uyulması gereken kurallar

0|1
    0|0
  • erkekler için genel evler bu işi hallediyor diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • derslerine çok çalışacağım tek okul o olur herhalde:))

0|0
    0|0
  • başka işleri yokmu

0|0
    0|0
  • bakarsın yeni nesil ''tekno manya''olmuşlar.

0|0
    0|0
  • Seks okulu mantıksız, onun yerine normal eğitimde adam gibi cinsel sağlık eğitimi verilsin.

0|0
    0|0
  • Birde uygulamalı okulu açıldı :S

0|0
    0|0
  • muhteşem olsa giderim

0|0
    0|0
  • seks ögrenmeye gerek yok eger duygun varsa 2 kişi yanyana gelse samanlık :D :d

0|0
    0|0
  • Baba beni okula gönder :D

0|0
    0|0
  • sorunun başına viyanada desene kardeşim niye heyecanlandırıyosun :))

0|0
    0|0
  • Ücretli bu okul olmaz.Bende devlet okulu sanmıştım

0|0
    0|0
    • ahah devlet olsa gidecen yani :)

• tabiikide değil ödev kısmına gelince ödevi yapmayanlara ne yapıyorlar düşünmek istemiyorum

• Maria Thompson uygulamalı dersleri kendisi verseydi eğer inciciler gitmeliydi bu okula 2 gün sonra okulu kapatırdı.

• bende arada kaynarım :) giderim yaw bisi ogrenizirz belki :))

0|0
    0|0
  • velimi alip hemen kayit yaptirmaya gidiyorum :)))

0|0
    0|0
  • Hiç bi kadın gitmez biz gideriz orada da sag el takılırız <3

0|0
    0|0
  • oraya bir heves giden kadınlar abaza erkekler ordusuyla karşılaşır.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 14

• Hiç gerek yok.Alsın millet eline kitap, gazete okusun biraz.Anneler babalar cinselliği doğru anlatsın çocuklarına.Her şeye kaka demesinler.Malak gibi televizyon karşısında maç, dizi izleyeceklerine çocuklarıyla ilgilensinler.Çocuğunun ödevini ben anlamıyorum deyip ele yaptıran ana babalar var.Çocuk sadece sevmek için doğurulmaz.Bir anne bir baba çocuklarına arkadaş gibi yaklaşsa onlarla konuşsa o çocuklarına gazete,kitap, dergi okuttursalar yine iyi. Kız olsun erkek olsun ergenliğe girdikten itibaren her şey anlatılmalı.

1|0
    0|0
  • :D oglum o okulu cinde actilar yahu...orda seks tabusu yine bir baska derecede oldugu icin ve millet p*rno bile takilmadigi icin hicbirseylerden pek haberleri yok. ve seks siz bir hayat veya iliski saglikli yürütülemedigi icin veya bu tür konulardan haberdar olmayan insanlar dünya capisinda biraz kücümsendigi icin hemen bu durumu degisterilm milletin seks korkusunu yok edelim onlara seksin dogalligini ve cinselik neymis ve neden gerekliymis diye ögretelim demis cin kardeslerimiz :D ne türkiyesi kardesim ya :D burda seni yerler

1|1
    0|0
  • Bence gerekli. Özellikle buradaki bazı cevapları okudukça bu düşüncem pekişiyor. Hoş burada daha çok zevk alıp-vermeye dair bir eğitim verilecek gibi. Türk halkının öncelikle hastalıklarla ilgili bilgi alması gerekiyor. Seks yaparken kondom kullanmamayı marifet sayan cahil insanlarla dolu maalesef.

2|0
    0|0
  • türkiyede okullar pek başarılı değil.hemen her okul sadece sınava dayalı eğitim veriyor uygulamaya önem veren yok o yüzden seks okuluda açılsa aynı şekilde olur uygulamadan öğrenemezsin :)

0|3
    0|0
  • Bence gerek yok bul bir sevgili ona kaydını yaptır yeter :)

1|2
    1|2
  • bekaret zinciri kalktıktan sonra

cinsellikte elma almak gibi birşey olursa olabilir.

1|2
    0|0
  • o okuldaki burs sınavı nasıl olur acaba :D

0|0
    0|0
  • kuzum böyle sorularla kafanı karıştırma.olmasın olursa iyi olmaz zaten maşallah cinsellik söz konusu olunca herkez parmak kaldırıyor.hayatta

0|0
    1|1
  • Ülkemiz çağdaşlaması gerektiği yerde gerileşiyor o yüzden böyle birşeyin açılması mümkün değil , ama açılsa bile gidermiyim ? Hayır gitmem.

1|0
    0|1
    • uygulamalı seks okulu ile çağdaşlığın ne alakası var . çağdaşlık seks ile mi oluyor ?

• kaldırmasa ıyı olur ben boyle bir okulun taraftarı degılım, ileride kızımı veya oglumu nasıl güvence altına alırım..:S:S

0|1
    0|0
  • senin yüzünden sorum kaldırıldı

0|0
    0|0
    • Bende tam cevap verecektim senin soruya cevap gitmedi bu soruya yönlendim ne oldu anlamadım.

• Lise bitti bir tek o kaldı zaten :D

0|0
    0|0
  • tabi canım bi o eksikti

0|1
    0|0
  • ben tek başıma kaldırmak için gönüllüyüm.sesleniyorum burdan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...