Hamileyim vajinamda?

Ya gecen gun parmagimi vajinama soktum baya bir ileri solda bir sislik vardi elleyince cok acimiyodu ama hissediyorum yani ne olabilir o hamileliklemi ilgili

Güncellemeler:
Meraktan soruyoruz neden soktun gbisinden seyelr demeyin

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bartholin bezi kisti diye araştır biraz. Görüntüler falanda bulabilirsin internette. Görebiliyorsan kendinle karşılaştır bakalım aynı mı görüntüsü. Ben kısaca bahsedeyim ne olduğundan.

Vajinal salgıların üretildiği bartholin bezi isminde yapılar var vajina duvarında. Bunlar vajinanın içerisindeki ıslak ortamı oluşturan salgıları üretiyorlar ve vajinaya açılan kanallardan vajinaya salgılayarak vajinayı ıslak nemli tutuyorlar. Bu gözenekler tıkandığında üretilen salgı vajinaya akamayıp birikiyor ve şişmeye başlıyor. Rahatsızlığın bu olabilir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet cenini ellemişin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• retansiyon kisti olabilir, genellikle rahatsızlık vermez ama çok şikayetin olursa için rahat etmezse doktora görünebilirsin. hamilelikle direkt bir ilgisi yoktur genelde

0|0
    0|0
  • Hor kullanım

0|0
    0|0
  • bılmıyommmmmmm

0|0
    0|0
  • he parmağın içeri attırmıştır seni hamile bırakmıştır yuhhh yeaaa :)

0|0
    0|0
    • Okumadan yazmışsın diycem ama okumuşsun anlamamışsın kardeş. Bir daha oku. Hatta okumayı alışkanlık haline getir. Zamanla okuduklarını daha iyi anlamaya başlıyor insan. Kendimden biliyorum.

• :) ne diyim saman ye mi diyim. Yaşını da yanlış yazmışsın görünen o ki.

• Sen Embriyonun nerede geliştiğini biliyor musun yani inşallah zarar vermemişsindir embriyoya.

0|0
    0|0
  • Kist olabilir jinekologa git

0|0
    0|0
  • Hayır değildir ama jinekoloğa görün

0|0
    0|0
  • Bunu jinekolog bilir biz ne dedik boş

0|0
    0|0
  • Hamilelikle ne alakasi var sacmalama😨

0|0
    0|0
  • Hahahaha neler sokuyorsan artık oradan içeri bir cisim unutmuş olabilirsin içeride

0|0
    0|0
  • niye soktun ki?

0|0
    0|0
  • cocugun kafasi :D :D

0|0
    0|0
  • İnsaNin başına ya meraktan ya da y,,, raktan gelirmiş :)

0|0
    0|0
  • Yani biri seni s. kti diyosun

0|0
    0|0
  • Ya niye sokuyosunki?

0|0
    0|0
  • kız senin parmağının vajinanda hemde baya içerde solda ne işi vardııı :P

0|0
    0|0
  • ula hamileliliğin nerede olduğunu bilmeyen cahil cuhela topluluğu hangi devride yaşıyorsunuz biraz okuyun okuyamıysanız dinleyin öğrenin senin rahime ulaşma şansın var mı barmağınla ah zekasına hayran olduklarım

1|0
    0|0
    • Parmagimi soktugumda solda bir sislik var onu soruyorum ben

• ne bilim belki bir kis falan vardır

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...