Erkeğin aşırı sperm üretmesi günde 8-10 kere bosalma ihtiyaci hisetmesi gibi bir hastalik var midir ki :/ ?

bir cocukla tanistim ve bana böyle bir rahatsizligi oldugundan gercekten cok zor durumda kaldigindan bahsetti okul hayati sosyal hayati flan cok zarar görmüş aletini bantlayip okula gittigini günde en az 10 kere bosaldigini soyledi doktorlarda tedavisi olmayan bir hastalik olduğu soylemis ancak ilerleyen yaslarda azalirmis spermleri normal bir insandan 5 kat daha fazla sperm uretiyormus asla onunla evlenmek isteyen birinin olmayacagini flan soyledi bayagi acidim 😢 arastirdim ama nette pek boyle bisiy bulamadim acaba beni mi kekliyor böyle bir rahatsizlik olabilir mi? Yorumlarinizi bekliyorum :/ 🙆🙆❤

Güncellemeler:
Pis yalanci 😪😪😪

0|0
4|30

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Evet bu tür hastalıklar vardır. Ama binde bir görünen bir hastalikdir. Bazı insanlarda ergenlikten sonra ola bilir bazısı ise bir kaza sonucu böyle olur. Mesela bir amerikanli 23 yaşındaki genç kız Kaza sonucu günde 100 kere orgzm oluyormus. Ve zor bir hayatı var videosunu bulursam linkini atarim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• 10 kere mi boşalıyormuş? gelmez ki ya o kadar, ? ben sanmıyorum öyle birşey duymadım hiç çünkü.

1|1
    0|0
  • İyi masal anlatmış.

1|1
    0|0
  • Gerçek dahi olsa bir kızla bunu paylaşması... Uzak dur derim..

2|1
    0|0
  • Oha yalanlara bak :-D abazanım demiyor da çaresiz hastayım diyo

2|0
    0|0
  • Seni kekliyor gibi gunde 8 10 kere bosalcam diye ilerde sen bosaltirsin manasi var gibi
    Ayrica 2 3 kereden sonra sperm azalir zaten hergun 8 10 yapamaz cok sperm uretmesiyle mast yapmasinin alakasi yok

1|0
    0|0
  • Sperm üremesi standarttır zaman zaman aşırı istekli olabilir kişiler bu tamamen yediklerimizle ve vücudun dinlenmiş olmasi ile orantılıdır

1|0
    0|0
  • Oyle bir sey yok da. Gunde 5-6 kere bosalma ihtiyaci hissedip. Bunu 10 tamamlamak isteyebilir insan.
    Tabi hergun 10'a tamamlamaz.

Hergun bosalmak cok dogal. ✔ Bu kesin

1|0
    0|0
  • Hormondandır

1|0
    0|0
  • Yalan yahu bacım evladı yalan söylüyor işte, sosyal hayatı çok zarar görmüşmüş ya kıyamam geçmişini siktiğim. Ya bir kızla neler konuşuyor millet kafama sıkıcam

1|0
    0|0
  • Sana iş atmış resmen

1|0
    0|0
  • Yav he he deseydin

1|0
    0|0
  • acıdım diyo bide :)

1|0
    0|0
  • 10/15 olması lazımmm

1|0
    0|0
  • Sende bunu yedin :D :D Bıraksın bu işleri söyle ona. Sana yol yapıyor anlamadın mı hala.

1|0
    0|0
  • belkide seni azdırmak için öyle söylemiştir :D

1|0
    0|0
  • Kekliyo seni 10 kez bosalma olurmu belediye cesmesimi bu

2|0
    0|0
  • yok öyle bişey... yemiş seni :)

1|0
    0|0
  • yedin sen de yani

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum böyle birşey olduğunu

1|0
    0|0
  • erkek tarafından kandırılmış bir tipsiniz her halde açıklayıcı oldu yok öğle bir şey erkeklerin böyle muhabbetlerine sadece gülüyorum yok kızım işkembeden sallayan birisi sen ken inanma bunlara

0|0
    0|0
  • kadinlarda gorulen bir hastalik var ama erkeklerde boyle bisey yok hatta imkansiz

0|0
    0|0
  • söyle ona çok saçma bir taktik

0|0
    0|0
  • Seni kalkıyor olabilir ama dene gör derim ben 😂😂

0|0
    0|0
  • kekliycek seni

0|0
    0|0
  • ahahaha ulan ne cahil kızlar var ya şu dünyada
    adam da barney den etkilenmiş :D

0|0
    0|0
  • seni si için zarf atmış sanıyor ki ay sen ne kadar çok si beni diye düşünüp üstüne atlamanı bekliyor ergen ya ollur bu tur saçma yalanalr takılma :)

1|0
    0|0
  • Hahahahahhahahahahhahahahahahajjahajajajahahaha

1|0
    0|0
  • palavra

1|0
    0|0
  • Her hangi bir sorun teskil etmez bu kendini alistircak bir sekilde.. Bende böyleyim insallah aşıcam bunları :)

1|0
    0|0
    • Ama bir düzeltme yapayım.. Arkadaşın bunu kendi elinde degilmis gibi anlatmis vücud aşırı sperm ürettiği için mecburen bosalmak gerekiyormuş gibi söylemiş ama hikaye arkadaşın bildigin azgın ve bağımlılık yapmış onda.

• Senjn de mi öyle :/

• Hayır tabikide benim libido biraz yüksek cinsel istegim cok fazla spermle alakalı biseyim yok

Kızlar Ne Diyor 3

• Fena keklemiş itne

1|0
    0|0
  • Seni baya baya keklemis inanma abaza o belliki hergün hergün

1|0
    0|0
  • Bence yoktur saçmalıyordur.

1|0
    0|0
Yükleniyor...