Şimdi hala daha biseksüel olduğum anlamına mı gelir?

bir dönem biseksüel davranışlar içindeydim.sonra kadınlardan soğudum.geçen arkadaşımla otururken bordo etek üstüne etnik motifli bluz giymiş kadını gösterdim.altına 6 cm topuklu ayakkabı giymişti.felaket.bacaklarında ince parlak çorap vardı.şu çorap mat olsa ayak bileklerinden başlayıp eteğin altına kadar okşamak gelmez mi içinden dedim.gelmez dedi.gey o da.neyse.az önce rüyamda ipek beyaz gömlek gri kalem etek giymiş bir dilberi yatağa atmıştım.beli incecik,poposu dolgun.sonra da homofobi karşıtı buluşmaya gidebilmenin yollarını aramaya başladım felan.hala yoksa;?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlardan hoşlanan birinde erkeksi davranışlar olması lazım, şurda yazdığın fanteziye bakarsak, bir kadının üzerine giydiği kıyafetlerle içindekilerden daha ilgilisin. Hayır kadınlardan hoşlanmada uzman olan biziz biz böyle yapmıyoruz ayıktırıryım dedim.

0|0
    0|1
    • o da öyle dedi.hiç bir erkeğin nylon çorap parlak mı değil mi bakacağını sanmıyorum ndedi:/

Erkekler Ne Diyor 14

• aynı şeyleri düşüniyorsan hala bisex sindir tabiki çirkin kadın görünce etrafında bizde olsak soğuruz seçim senin devam etmek istiyorsanda dengeyi kurman lazım

0|0
    0|0
  • 4|1
    0|0
  • kesinlikle içinde biseksüellik var.Lez. p*rnolarıda izliyor olabilirsin belki ordan istemeye başladın biseksüelliği bilemiyorum.Kız arkadaşlarınla konşrken onlara yakın ol olabildiğince hani fiziksel olarakta ama arkadaş sınırından çıkma.Zaten senin gibi düşünen birisi varsa sana belli eder bunu.Unutma kız arkadaşlarından bu potansiyeli olabilcek birisi varsa onu bul.Dediğimi yapmaya çalş.

0|0
    0|0
    • lez p*rnosu izlemem.p*rno izlemem.dediğini de bok yaparım.biseksüelsem gider bir lezle ya da biseksüelle sevişirim.

• gaylık lezlik insanın içinde olan birşeydir.Sen istediğin kadar kadınlardan soğdm de kendini kandrysn bence...

• Seni gidi kötü kedi seni.

0|0
    0|0
  • Şimdi hala daha biseksüel olduğun anlamına gelir.

0|0
    0|0
  • bu yazıyı yazarken bile arzuladıgın ortada itiraf et kendine bence. tercihlerine saygı duy.

0|0
    0|0
    • ipek gömlek altında ince bel arzulanmazmı ya

• ben arzularım ama sende arzularsan demekki biseksüelsin. neden bunu kabul etmek istemiyosun bu soruyu sorsana bir kendine

• hangi erkek çoraba göre kadın bacağını okşar ki?

sen karşı cinsi aşmışsın bacım ya..

ilgi çekici bir vakasın..

0|1
    0|0
  • bence alakası yok

0|0
    0|0
  • sende bizdensin :(

0|0
    0|0
  • çılgınsın:)

0|0
    0|0
  • sanırım biseksüellik devam etmeye başlamış bence erkekleri de dene yaşa

0|0
    0|0
  • penis görünce ne hissediyorsun peki

0|0
    0|0
    • ne mal sorudur.am görünce ne hissediyorsun?kişiden bağımsız arzu mu gelişir?

• maalesef bisexsüelliğe eğilimin var...

0|0
    0|0
  • ne seni memnun ediyorsa onu yap...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Endişeli tavırlar seni korktuğuna götürür rahat ol bir sınıfa koymak zorunda değilsin

1|1
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Kadinlardan guzel yaratik mı var. Her yaratılmış guzel ama. Bir kadin...

1|0
    0|0
  • illa bir yerde saf tutmak mı gerekiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...