Boşalamıyorum ne yapmam lazım?

Boşalamıyorum ve eşim bundan kendini sorumlu tutuyo yetersiz geliyorum sana diyo ama nasıl boşalabilirim bilmiyorum yaa bana yardımcı olurmusunuz?

Güncellemeler:
Oral yapıyoruz denemedigimiz hiç bir şey kalmadı ama boşalamiyorum

0|3
12|40

En İyi Erkek Görüşü

• Napalım da yardımcı olalım? Biz mi boşaltalım?

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 39

• pikolojik sizin durumunuz yaşadıgınız geçmişden ya da şimdiki zamandan kaygılar yaşamışsınız , bundan dolayı bikere kafanızdan çıkarın bu durumu , orgazm olamıyacagım düşüncesiyle orgazm olamıyorsunuz, ilk önce pat diye yapın bazen hazırlıksız önce ya da arkası olmasın canın nezaman istiyorsa oan yapın

0|0
    0|0
  • Oral yapıyor mu eşin?

0|0
    0|0
  • Mst. yapmayan kadının ortak problemi bu sanırım.. Eşinde erken boşalma sorunu yoktur umarım. Varsa şayet zaten org. zor olursunuz. Bu konuda biraz okuyup çalışmalısınız.. Ya da konunun uzmanı bir hekime de gidebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Bence ilk önce yalasın parmaklasın öyle yapın direk gir çık yaparsanız boşalman zor

0|0
    0|0
  • o sorumlu zaten işi bilmiyor demekki

0|1
    0|0
  • partner kaynaklı diyeyim sana bu durum ki 1 saat 58 dk süren bir performansım olmuştu senin gibi boşalma sorunu olduğunu ifade eden eski sevgilimde dolayısıyla da haliye boşalma ortalaması bir ilişkide 0 dan 5 ve 6 rakamlarını görmüştü

0|0
    0|0
  • yardımcı oluruzda bu eşinin hoşuna gitmez..)

0|1
    0|0
  • Eşin oral yapabilir klitoral orgazm denilen bir şey var kadın olmayı da sana biz mi öğretelim? :)

1|0
    0|0
  • Artık boşal ablası içinde tutma.

1|0
    0|0
  • Boşalma numarası yap

0|0
    0|0
  • Eşin sorumlu zaten

0|0
    0|0
  • benim bildiğim kadınlar kolay kolay boşalmaz zaten. Seksin asli amacı üremedir geri kalan teferruatı niye bu kadar büyütüyorsunuz ki?

0|0
    0|0
  • Kafan çok dolu olabilir

0|0
    0|0
  • boşalmaktan tam olarak kastın nedir?
    sulanmıyor musun sonuna doğru titreme inleme falan gelmiyor mu

0|0
    0|0
  • dr gıtttttttt

0|0
    0|0
  • Seni ilişki başında rahatlatsn masaj olabilir

0|0
    0|0
  • gel bana boşaltayım seni garantili

0|0
    0|0
  • Başkasıyla dene

1|0
    0|0
  • sen kendini tatmin etmeye çalıştığında boşalabiliyor musun?

0|0
    0|0
  • Pozisyon değiştirmeyi deniyor musun?

0|0
    0|0
  • Nasıl yani kocan nerden anlıyo boşalmadığın ı

0|0
    0|0
  • yalamak en iyi çözüm olabilir.

0|0
    0|0
  • Eşin ya işi bilmiyor ya da vücudunu tanımıyorsun yeterince

0|0
    0|0
  • kaç dk sürüyor ki boşalamıyorsun

0|0
    0|0
  • Bunun için ön sevisme acele etmeden Yapmali ve vaginal devam edip en son analda bitirmelisiniz

0|0
    0|0
  • Yaparken başkasını hayal et zorla kandini seert yapın biraz

0|0
    0|0
    • Başkasını hayal etmem onu aldatmamdan bir farkı yok hem eşimi beğeniyorum

• O sana sokarken bide parmağını sok ya da arkandan parmakla

• sureklı ıcınde dursun cıkmasın gerekırse uzun sursun seks yapmanız elbet bosalırsınn

0|0
    0|0
    • Erken Boşalma sorunu var eşimin

• Benimde öyleydi sürekli seks yapa yapa duzeldm şimdi 45 dakikanın altnda bosalmyrm

• tlf numaranı ver boşaltmazsam bende seni bilmymr

0|0
    0|0
  • Kendi kendine olamassan yardim al disaridan

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 11

• orgazm oluyorsan sorun nedir? boşalma dediğin fışkırma mı? orgazma kadınlar boşalmaz her zaman hatta çok nadir boşalırlar. önemli olan o son noktaya tatmin olarak ulaşman. boşalmaya takılmayın bu kadar

0|0
    0|0
  • mast ile başla

0|0
    0|0
  • Çözümünü bulursan bana da yz

0|0
    0|0
    • Tamam canım sende çözüm bulursan bana yaz

• orgazm oluyor musun mastla ya da baska birseyle

0|0
    0|0
  • bazı insanlar klitorisini uyararak bosalır, o seninle "ilişki sırasındayken" sende oranla oyna veya kendine titreşim veren şu elektrikli cihazlardan al

0|0
    0|0
  • çok yoğun uyarmalı unutma her ilişkide boşalma olmaz ayda bir olsa bile yeterlidir.

0|0
    0|0
  • Bende de aynı durum bacim tık yok

0|0
    0|0
    • Bu durum bizlemi alakalı yoksa eslerimizd mi bilemedim

• Öyle bişey yapsam benimki bu zamana kadar el kaldırmadi ama keser kesin aman ten uyumsuzlugsa uymasn kalplar uysun yeter bizde bosalmayalm ne olck :) :)

• Ne zamandir birliktesiniz?
      Insan bir süre sonra alisiyor bu duruma ben artık sıkıntı etmiyorum mesela

• Terapiste gidin.. Size yol gösterir... Ayrıntısı, önsevişmesi vs. Deneye deneye öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • ne kadar süredir evlisiniz ilişkide zevk alıyormusun peki

0|0
    0|0
    • Bir yıllık evliyiz zevk aliy

• Alıyorum ya esimde erken boşalma sorunu var

• On sevismeyi uzun tutunuz içinde nekadar süre kalıyorki

• Bende oyleyim bu kisiler le alakali olmadigini gordum sorun bizde ogrenemedik su isi

0|1
    0|0
    • partner kaynaklı diyeyim sana bu durum ki 1 saat 58 dk süren bir performansım olmuştu senin gibi boşalma sorunu olduğunu ifade eden eski sevgilimde dolayısıyla da haliye boşalma ortalaması bir ilişkide 0 dan 5 ve 6 rakamlarını görmüştü

• Malesef ogrenemedigimiz için evlilikte cinsel konuda sorun çıkıyo

• baskıcı ya da geri kalmış ya da ya da ağır olacak belki ama sığır bir toplumda gene iyi emin ol

• Sorma aynı benim gibisin
    terapi de aldım yine olmuyo

0|3
    0|0
    • Zevk alıyorum tatmin ediyo beni ama boşalamadgm için kendisini suçluyo ne yapsa ne etse care olmuyo o üzüldukce bende kafama takıyorum aslında onluk bir sorun yok bende var yatakta da ot gibi yatmıyorum onu çok fazla tatmin ediyorum oda sen beni tatmin ediyosun ama ben seni edemiyorumdiyo doktor işine de pek sıcak bakmıyo

• Bence görünün
      biz eşimle beraber göründük
      çok yol katettik
      ama boşalma olmadı
      Zevk ben de alıyorum ama boşalamıyorum

Yükleniyor...