PENİS kelimesi yerine başka ne kullanılabilir?

Ürolojiye gitmiştim adam testis ultrasonu istedi. Dün randevum vardı, gittim. Kadın peçeteyle KAMIŞ ucundan tutun kapatın, dedi. Kasılarınıza kağıt havlu serin, kamışınızı kaparsınız dedi. Gülmemek için zor tuttum kendimi. Bu halk arasında argo bir laf değil mi sonuçta? :D :D

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• Ne guzel utandirmiyolar iste

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• doktorlar normaldir öyle. bu senin angutluğunu arkadaşımda ultrosan çektirmek için kadın doktora, gülmemiş de sen yapsana ben doktor muyum demiş geri.. sonra demiş ben kasıkları penisi kapatırsam kremi nasıl sürüp bakacan. (ultrason girmeden önce kremlenir vücut)

Doktorda buna ben seni penisi niye göreyim ya da kremleyin. ama yinede neyse diyip yapmış. sonuçta o ürolog değil. kadın doktor bakmış, tedaviyi başlatmış. bu kim bilir neler söyledi. sonra sonuna doğru ne demiş biliyor musun?

Pipisini sıkmış. senin bir doktora bunu söylemeye hakkın yok. ben senin karın değilim. bir daha ki sefere geldiğinde böyle davranırsan o pipini kopartırım, gider ameliyatlık olursun. sende fantezi diye aynı duruma düşme. ucuz kurtarmış dan/dalak.. aslında kopartacaktı aklı başına gelirdi.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Sen bülbül de :D

0|0
    0|0
  • Penis dogrusu ve tibbi olanidir. Kamis ne lan?:D

0|0
    0|0
    • Kadın sağlıkçı olacak bir de ya şaka gibiydi gülemedim içeride :D :D

• Ahaha :D Kamış mı? :D

0|0
    0|0
    • Sahiden kamış evet :D

• Güldüm baya :D Öyle diyenler var evet daha önce de duydum ama hastanede kullanılması komik olmuş :D

• Pipet de denir... kamış denirse...

0|0
    0|0
  • kamışmı? içecek içerken kullanılabilirmi

0|0
    0|0
  • Çavuş, kırbaç, falaka

0|0
    0|0
  • SİNEP :)

0|0
    0|0
  • kamış alet çuk

0|0
    0|0
  • yani o senin testisleri gördü mü? :)

0|0
    0|0
    • Görmüştür ama ne ben kadının suratına baktım ne de o bana baktı. Ekranda izliyordu, ulturason aletini gezdirdi. Tıpta utanma olmaz, oraya cinsel duygularla gitmiyoruz sonuçta :D Ama kamış demesi gülünç geldi bana :D

• Geçmiş olsun önemli bir şey değildir umarım.

• Teşekkürler, sen de git baktır. Varikosel basit bir operasyonla düzeltiyor. Tedavi edilmesi lazım yoksa iyi değil.

Yükleniyor...