Boşalırken ensemden başlayan bir baş ağrım oluyor bununla ürolojimi yoksa nörolojimi ilgilenir?

2 gün önce partnerimle ilişkideyken çok şiddetli boşalmıştım, ensemden gelen zonklama beyin uyuşukluğu falan 1 dk falan sürmüştü. şimdi boşalmaya kalktığımda aynı şey oluyor, korkuyorum doktora gidicem ama hangi bölüm ilgilenir?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• nöroloji.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Arka sağ kısımda mı?

0|0
    0|0
    • çok farketmiyor sanki ama sol gibi şu an, hafif ağrı var

• bu akşam güzel bir uyku çekicem ertesi gün denicem bakayım devam ederse gidicem doktora

• Tamam hacı bana da yaz burdan sonra.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Kalp damar ile başla , zira ya aort yetmezliği ya da yüksek tansiyon sorunun var. Böyle iş yapmakta inat edersen beyin kanaması geçirebilirsin

0|0
    0|0
    • daha önceden böyle sorunum yoktu 1-2 gün ara versem eski halime döner miyim? Ben tamamen stressten uzak biriyim, psikolojik bir şey olduğunu sanmıyorum. Ben kalp ritim hastahanesinde 2 ay öncesinde test yaptırmıştım ordada herşey normal çıktı, sadece kalbim çadır gibiymiş genelde mankenlerde olurmuş ince uzun yapılı oldukları için öyle demişti doktor. bir sorun olduğunu sanmıyorum başka.

• Sanırım yüksek tansiyon oluşuyor.. Dikkatli olmalısınız yoksa başınıza iş açabilir bu durum.

0|0
    0|0
  • İkisinide git ama normaldir bence

0|0
    0|0
  • Nörolojiye git önce. Zaten o seni yönlendirir kendisi ile alakalı olmasa bile.

0|0
    0|0
Yükleniyor...