Göğüs nasıl dik olur?

Kızlar göğüslerim biraz büyük bu yüzden sarkıklar ama ben diri durmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim. Nasıl tur sutyen kullanmalıyız?

0|3
5|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Destekli kullan ve ipleri iyice uste cek ki goguslerin dik ve ustte dursun sarkmamasi icin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Göyüslerinin üst kısımlarını güçlendirecek egzersizler yap yani kaldırabileceyin bir çift dambılla kollarını yana doğru kastırarak aç gögüs kasların kuvvetlensin ama aynı hareketi günde 4-5 defa 15-20 tekrar yapman lazım 1 ay sonra değişikliği fark edersin fazla aynaya bakma seni seven böyle sevsin

0|0
    0|0
  • Sudyenle dik durur ama önemli olan sudyensiz durması

0|0
    0|0
  • malesef bılmıyorum arakdasımmm

0|0
    0|0
  • Buzla masaj yap

0|0
    0|0
  • Sabah sabah offfffff

0|0
    0|0
    • Ne oldu arkadaşım ya Allah Allah terbiyesiz bIR soru sormadim adamca sorumu yazıp cevap istedim beğenmediysen yazma Allah Allah.

• Kızlar cevap vrmy bu işlere bizden çok erkekler daha yatkın BN bilmiom onlar bilio

• Kaç beden?
      Sütyenle veya başka bir durumla olacak iş değil göğüs yapısı ile ilgili yuvarlak olur dik olur ince uzun olur sarkar yani bence uğraşmaya değmez

• Bir kaç ay günde bir saat başının üstünde dur. Antreman yap...

0|0
    0|0
  • dik durusunla oyle abuk subuk yontemler deneme dik dur yeter

0|0
    0|0
  • Sütyen kullan

0|0
    0|0
  • Ne kadar büyükler

0|0
    0|0
  • Sutyenle olmaz daha diklesmez onlar seni alan oyle alsun zamaninda dusunseydin sarkmasaydi

0|0
    0|0
    • Nasıl sarktiklarini bilmiyom ki ya ona gire davrnym.

• Koşuyodum bir aralar atletizmde ondan sarkmış olabilirler mi?

• Alakasi yok spor yapaninki daha dik olmasi lazim ama tabi biraktigin icin tabiki ondan olabilir buyuklukten de kaynaklana bilir cok buyukmu

• Videolu anlatımlar var

0|0
    0|0
  • seninkiler sarkmaz erkek memesi çünkü hahhaaa

0|0
    0|0
  • Destekli :D

0|0
    0|0
  • Kaç beden

0|0
    0|0
  • Destekli

0|0
    0|0
  • Destekli kullan güzellik

0|0
    0|0
  • sütyenle alakası yok kiminde genetik kiminde sonradan mıncıklatmaktan oluyo. estetik bu işler için var

0|0
    0|0
  • Südyenle olacak iş değil.. İş işten geçmiş sarkmışlar artık

0|0
    0|0
    • İyide büyüdükçe zaten sarkmaları normal yani öylece duracak halleri yok ya.

• Sarkık güzel olur ya ben seviyorum bide büyükse

Kızlar Ne Diyor 4

• şınav göğüs sarkmasını önlemek için en iyi egzersiz, sütyen çözüm olmaz kaslarını güçlendirmelisin.

0|1
    0|0
  • Her dustan sonra goguslerine soguk su tut :d oyle diklesiyor

0|0
    0|0
  • Doktora git daha kucuksun niye sarkmiski

0|1
    0|0
    • Çok büyükler çok sarkmasada sarkti

• Bende ergenliğe girdim gireli hic sutyen takmadim hep zıbın ya da atlet giydim 17 yaşımdayken sutyn giydm

• Bazı spor hareketleri var günlük onları yapabilirsin. İnternetten araştırırsn görebilirsin. Sütyen olarak da destekli kullanırsn o dikleştirir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...