İliskide koku +1?

Merhaba ((:

Sîmdi birlikte olurken erkek altarafi yalarken koku vs olmuyormu ya ne bilim. mesela ne kadar temizsede illaki bir kokusu oluyor? Sevisirken erkek bunu aliyor ve devam ediyor filan birde kadinin ozel bolge sivisi bozuk yogur tadindaymis dogrumu? Ayy cokk merak ettim bunu 😎😎

1|1
4|30

En İyi Erkek Görüşü

• Azgin oglan acaba yalasam ne olur merakiyla sidik karisiminin tadina bakar , kizin ah oh sesleri onu daha da tahrik etmektedir.. İçeriden ne gelirse gelsin aldirmaz ve devam eder.. Yillar sonra pişman olur ve kendi kendine ' senin ben aklini mikeyim' der

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kötü koku enfeksiyondan olur. ter ve diğer vücutsal sıvılarımız feromon taşır, bu da karşı cinste çekim yaratır. dolayısıyla seni çekici bulan bir kişi kokunu da çekici buluyordur. ben şahsen kendi kokumu beğeniyorum, bence hafif tuzlu bir tadı var, erkekler tatlı olduğunu söylüyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• k*rt kızıysa koku olmaması imkansız izmirliyse falan belki olmayabiliyor :D

4|1
    0|0
  • koku oluyor 5 defa yaladım koku vardı

1|0
    0|0
  • öncelikle mantar vesaire gibi hastalıktan veya temiz tutmadığından ıdrar kokusu yokda kadının vajinası doğal olarak erkeğe güzel kokar tadı da yoktur sadece biraz asitlidir ama onu hissetmezsin ancak gastriti olan da yanma yapar siz zevkinizi alın boş verin alan memnun satan memnun

0|0
    0|0
  • la o an onu hissetmessin bile çekim gücü iyi ise ama çokta kokmasın arada felan yıkanın hani

1|0
    0|0
  • Fazla merak iyi degildir uygula merakon gitsin

1|0
    0|0
    • Ya klasik laf uygula yaomadiysan bilmiyorsan cevap verme abi!

• İnsallah evlenince 😍😎😋

• Iyi bakalim evde kalmadabu hayalin olmesin seninle beraber evli ciftlerin bunu yapmasi daha zor evlilerde on sevisme bunu yasama cok az

• Koku kotu ise yalamiyozzaten pis veya mantar varsa kotu kokar

1|0
    0|0
  • ananas suyu içersen o koku kalmaz tecrübe

1|0
    0|0
  • Ben seviyorum kokusunu tahrik ediyo beni:)

1|0
    0|0
  • regl sonrası hemen yapma. ya da oral yaptırma. o zaman yoğun ve itici olur.

1|0
    0|0
  • Normalde yemek yenen ağız kuran okuyan dil ile oranının yaşanması caiz degil.

1|1
    0|0
  • Allah kimseyi kudurtmasın, nelere dönüşüyorlar. Nerelere düşüyorlar..

0|0
    0|0
  • Koku falan yok genç

0|0
    0|0
  • kadinin sivisinin tadi kisiden kisiye degisir... lezzeti farklidir... temiz bakilirsa yeni yikanirsa seks ten once koku olmaz

0|0
    0|0
  • bılğim yokkk

0|0
    0|0
  • Bazı kadinlarn çok pis bazıları çok güzel

0|1
    0|0
  • Kokuyoooooeeeeerrrrrjsosmshakkdudksiehd

0|0
    0|0
  • Lokum gibiymiş

0|0
    0|0
  • Parmağınla dokun sonra da yala radına bak

0|0
    0|0
  • Denemek lazım 😊😎

0|0
    0|0
  • ben oralarda yapmadım yapmamm

0|0
    0|0
  • Ben yalamam ya iğrenç

0|0
    0|0
  • Önce islak mendil ike siliyorum veya dustan sonra oral yapıyorum o zaman koku olmeo :)

1|0
    0|0
  • Ben o suyu içiyorum ya

1|0
    0|0
  • Bence azcık da olsa koku olması lazım. Yoksa yaladığın yerin bir özelliği kalmaz, neyi yaladığını anlayamazsın. Ben mesela vajina kokusunu seviyorum. Kokmayan vajinadanda hoşlanmıyorum

1|0
    0|0
  • hiçbirisinde kötü koku olmamıştı :D çünkü ilk önce duj bizzat kendim yıkarım :D sonra iş :D

1|0
    0|0
  • Kusacağım ya 😬 Soruyu şikayet edecem 😂

1|0
    0|0
  • Azgın bakie sorusu vol 100

0|0
    0|0
    • Azgin bakire ne dir? Burda birseyleri ogrenmek sormak için variz nette arastirdigim. kadsriyla erkekler tiksiniyir

• Ahahhaha 😂😎😎

• Koku moku takmazlar şapır şupur yalarlar

• Ben de merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Temiz olmadan o iş yapilmaz canım sacma sacma konusma kimse orayi yalamak icin cinsellik yaşamıyor, illaki yapilcaksa temizlenecek duşlanacak

0|0
    0|0
    • Soruyu tekrar okusana bir

• Akan sivinin kokusunu sormustum.

• Spermin lokum gibi oldugunu duydum kizlardan, kadin sivisininda suyla acilmis hafif sirkemsi ama rahatsiz edecek sekilde degil diye duyduk :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Tadına baksana kızım. Vallahi tadı da kokusuuda cok hosuma gidiyo benimmm

0|1
    0|0
  • Iyyy erkeklerininkinin tadi nasilmis

0|0
    0|0
  • Yaş kaç tatlım

0|1
    0|0
    • 23 canim? Ne oldu?

• Pek öyle durmuyor da

• 20 yasini gecen vajinasini mi yalatiyor ben yapmiyorum ama seni bilmem yawrum..

Yükleniyor...