Vajinanizi nasıl alıyorsunuz?

Ben her zaman aldığımda acı çektim üst tarafi alırım kanlar fiskirir alt tarafa bir basliyorum zaten ortalığı kan götürüyor bir tek kılda bile kaniyor ve çok acıyor Canim napıcam ben böyle bıktım artık agrisiz kilsiz olmak istiyorum yardim edin

0|1
12|15

En İyi Erkek Görüşü

• Neyle alıyorsun jilet mi ağda mi

0|0
    0|0
    • Ağda

• Tuy dökücü 2 sene önce yapiyordm ama ondan vazgectim çünkü çok çabuk ve sert çıkarıyor sürekli agdayla alınca inceliyor ama onada can dayanmıyor

• bir arkadaşım lazer epilasyon yaptırdı 6 yıl garanti vermişler 4 yıldır rahat sen de düşün bunu birde 2 saat o bölgeyle uğraşıyomusun ya

En İyi Kız Görüşü

• kalıcı epilasyon canım kesin cozum

1|1
    0|0
    • Kararma yapıyor diyorlr bide zararlı diye duydum bende anlamadım napcam

• onun da bir yöntemi vardır sanırım bılmıyorum valla, iyi temiz bir yere gitmek lazım ama, o acıyı cekmektense git yaptır, illaki geçer yani o kararma.

Erkekler Ne Diyor 14

• Oha kan kaybindan ölecen. Hic alma daha iyi kiz

1|0
    0|0
  • Sek olsun lütfen ;)

0|0
    0|0
  • Sen nasıl alıyosunki de bu kadar kanıyo ya

0|0
    0|0
  • Vajinanıza nasıl alıyorsunuz sorusunu görünce, almaktan kastınızın penis olduğunu düşünmüştüm. Baktım ki kılları yolmaktan bahsediyorsun. Çok kötüyüm değil mi? :D

0|0
    0|0
  • lazerr yaptırrrrrrr

0|0
    0|0
  • Acir ama. Cok kanamaz. Bazi bazi kucuk noktalar olarak...

0|0
    0|0
  • Kan kaybından olecen 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Ya gilette venüs ya da gilette mach 3 turbo

0|0
    0|0
  • Sende lazer yaptır demekki kıllar sert biraz ondan olur veya tek jiletle alma tatlım sende

0|0
    0|0
  • Vajinam yok

0|0
    0|0
  • Ağda yaptırabilirsin acıyo dersen eğer jiletle alırken aşağıdan yukarıya doğru değil yukardan aşağıya veya çapraz bir şekilde sur böylelikle kanama yapmaz

1|0
    0|0
  • Tuy dokucu kremlerle al

0|0
    0|0
  • Parasını verip alıyoz

0|0
    0|0
  • Ben almıyorum hiç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Lazer yaptır en iyisi

1|0
    0|0
    • Kısırlık oluyor diyorlar büyük ihtimalı varmış yaptıran tanıdıkların varmiydi

• Evet ve öyle birsey de gelmedi başına

• hem ağrısız hem kılsız olunmuyor :D yeni lazer yöntemleri çıkmış ağrısız diyorlar ancak denemedim. yeri gelmişken; çok hassas olan bu bölgedeki tüyleri almak cildi hassaslaştırdığı ve cilt yüzeyinde çatlaklar oluşturduğu için cinsel yolla bulaşan hastalıkları kapma ve iritasyon riskini arttırır. özellikle sende bu kadar kanama da oluyorsa ağdadan uzak durmanda fayda var.

0|0
    0|0
  • Epilasyon

0|0
    0|0
  • Lazere git acıtıyor evet ama 4 5 seansta kurtulursun

0|0
    0|0
  • Lazer yaprir

0|0
    0|0
  • Epilasyon yaptir bu kadr hssassa

0|0
    0|0
  • Lazer yaptir

0|1
    0|0
  • Hangi ağdayı kullanıyosun merak ettim bende başlıcam

0|1
    0|0
  • Jiletle al mach 3 uc bicakli al cok iyi ☺

0|1
    0|0
    • Jilet çok çabuk çıkarıyor ama

• Evet ve kinlastiriyor ama en iyisi. Yani cabuk cikarsin tuylu dolasmaktan iyidir agda da uzatmak gerekiyor uzun olacagina kisa surede ciksin banyoda. Banyoya 5dk da al ne olcak

• ağdayla uğraşma ya eziyete değemz jilet tüy dökücü krem falan kullan. aslında en iyisi lazer yaptır

0|0
    0|0
  • Lazer. Cok acıtıyor ama değer

0|0
    0|0
Yükleniyor...