Daha uzun sürmesi için?

Evet millet görüşlerinizi almak istiyorum özellikle sorum erkeklere. sevgilimin ilk boşalması 5-10 saniye suruyor ve benı cok geriyor sizler sevişirken boşalma sürenizi nasıl artırıyorsunu herhangı bır ılac veya krem kullanan varmı? yan etkileri varmı?

1|0
4|25

En İyi Erkek Görüşü

• Valla benim sevgilim de uzun sürmesinden şikayetçi.
    Ben şunlara dikkat ettim. Belki yardımcı olur.
    Uzun süre ilişki yaşamayınca boşalma süresi kısalıyor. Yani sık sık ilişkiye girilmesi (sık dediğim en geç günde bir ya da 2 günde bir) 1,2 hafta içinde bariz bir şekilde süreyi uzatıyor. Düzenli yaşamak. uyku, beslenme vs düzgünse artıyor. Stresli dönemlerde boşalma süresi kısalıyor. Stresten uzak durmak lazım. Spor yapmak bariz bir şekilde süreyi arttırıyor. Penis de bir kas sonuçta. Bir de ön sevişmeyi kısa tutmak süreyi arttırıyor. Fazla oynaşmadan girmek gerek. Bir de son olarak. İçine girdikten sonra bir süre girip çıkmadan orada bekletince süre uzuyor. Şimdilik bunlar aklıma geldi. Umarım faydası olur.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Doktor eşliğinde alsın danışarak 5-10 sn de nedir ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• İlaç ya da terapiler var süreyi uzatmak için.

0|0
    0|0
  • 5 10 saniye nedir be sacmalamayin ben mast yapsam bile en az 3 dakika suruyor partnerim yanimdayken en az 15 dakika penisini fazla oynama hemen bosalatma

0|0
    0|0
  • Hayatta soylemem sevistigim hic bir kiz arkadasim bunu ogrenemedi :D arabayla biraktigim zaman kafasina takilmisti birinin yolda durdurdu o derece

0|0
    0|0
  • tamam göster değdirsin geri kapat alın size seks :D
    http://i.hizliresim.com/v5vXvv.gif

0|0
    0|0
  • Bu erkegin otokontroluyle alakali ben bosalacagim
    Zaman universitede caktigim dersleri aklima getiriyorum.. geri gonderiyorum o hissi sonra devamm..

0|1
    0|0
  • Krem 5-10 dk uza tıyır ama en iyi yöntem birleşmeden önce mast yapmak

0|0
    0|0
  • 5-10 saniye nedir allah aşkına ahahahahah

0|0
    0|0
  • Çok kötü ya.
    Erken bosalmak düzelmiyo

0|0
    0|0
  • Penis halkası kullanın
    www.pembebulutlar.com/geciktirici-halka-ve-kiliflar

Buda olmazsa gene haber ver

0|0
    0|0
  • İlaçlar fasafiso iş beyinde bitiyor ve düzenli seks yapmaya bağlı ayrica üst uste yaptigi zamandami bukadar cabuk bosaliyo oda önemli benim birinci 15 dakika falan ikinci 45 dk 3 1 saat uzeri oluyo

0|0
    0|0
  • 5 10 sn cok degılmııı

0|0
    0|0
  • Saniye mi? Çüşşş

0|0
    0|0
  • benimki dogal partnerime gore 20 ila 45 dakika suruyor bisey yapmiyoruz

0|0
    0|0
  • biraz sık sevişerek atlatabilirsin sevgilin heyecanlanıyor onun için hemen boşalıyor.

0|0
    0|0
  • Mastürbasyonu bırkacak, ilişkiye girdikçe düzelir. Bir iki kadeh alkol almasını tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Krem ve geciktirici prevarzatif kullanin

0|0
    0|0
  • egzersizler varmış araştrsın dicem de 5-10 sniye diyosun ya, biz 10 dakkaya erken diyoz...

0|0
    0|0
  • Sevgilin beynini kullansın bencillik yapmasın.

0|0
    0|0
  • kafana göre

0|0
    0|0
  • önce oralla boşalt onu ikinci de uzar süre

0|0
    0|0
  • ugrasma Sevgilini degistir, en kolay yolu bu..

0|0
    0|0
  • Ben ilk cinsel ilişkimde boşalamadım. Sonra bir kez daha cinsel ilişki yaşadım, onda da yarım saat sürdürebildim. 15 dakikada gelirdi ama ben biraz uzattım kendim tuttum. Çok da tutmamak lazım sonra çıkardım, dışa boşaldım.

0|0
    0|0
  • 5 saniye nedir lan :D yorulmaya değmez :D :D :D

0|0
    0|0
  • 5 10 sn ne ln 😂😂😂😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kremle falan olmaz o iş, krem hissizleştirerek süreyi uzatıyor sağlıklı değil... 5-10 saniye dediğin çok kısa yalnız erken boşalma problemi var. profesyonel yardım alın.

0|1
    0|0
  • benim sevgilim de en fazla 5 dk dayanabiliordu bana kısa geliodu sizinki daha betermiş

0|1
    0|0
    • yok valla bıktım 5 dk sürse razıyım 2.3. postamız uzun sürüyor ama ilki içime sokmasıyla boşalması aynı anda oluyr neredeyse

• @BirİzmirBeyefendisi sanane la sana hesap mı vericem çocukluktan beri sevgiliyiz biz ve şu an nişanlıyız çok da aceleci davranıyo nabiyim

• @MaviPeriiii sana hesap ver falan mı dedim nerenden anlıyosun şaşırdığımı belirttim. hmm okey

• Ilaclari var evwt

0|0
    0|0
Yükleniyor...