Bakire kalmak için anal seks yapmak isteyen kızlar hakkında ne düşünüyorsun?

Bakire kalmak için anal seks yapmak isteyen kızlar hakkında ne düşünüyorsun?

Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe Türkse Chick filminde bu yüzden Türk kızları eleştirmişti :)))

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• bakirelik sadece bedenen olmaz ruhende olur. Ruhu kabul etmeyen bedeninede yansıtmaz zaten.

4|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• acıyorum öyle insanlara. bunun yanında toplum baskısını da unutmamak lazım tabi...

2|0
    0|0
  • Bu tipler evlendiklerinde nasılsa bakirede değiller her fırsatta eşlerini aldatan kişilerdir .

1|0
    1|0
  • esas o... onlar iste :D lafta bakire diyorum ben onlara.yemedikleri nane yok ama sorarsan eline erkek eli değmedi. Neyse ilerde büyük tuvaletlerini tutamaz olduklarında komik oluyolar :D

1|1
    1|0
    • sanki kakasını tutamayan biriyle karşılaştın da :))

• yok öyle bişey millet kol sokuyo bişey olmuyo adam gibi yaparsan hiç bişey olmaz...

• Adam gibi yapcaksan vajina var illa yamukluk pesinde niye gezilsin ki. Ayrıca bisey olup olmaması değil önemli olan ilk cümlelerimi es geçiyorsunuz nedense beyler!

• önü trafiğe kapalı arkası otoban diye bir şey yazıyodu bir sitede aynen öyle işte :s Sözde namuslular öyle insanları çok adi buluyorum

3|4
    1|0
  • herkesin kendi totosu isteyen istediğini yapar kime ne

4|2
    4|4

Erkekler Ne Diyor 7

• herkesin kendi tercihidir derim eleşdirmek bana yakışmaz herkesın bir yaşantısı hayatı zevklıer ve cinsel ihtiyacları verdir herkes istediği gibi yaşamakda özgür bu konuda ama anal seks için cok tatlı diyolar bilmıyorum fırsat olursa bende düşünüyorum bir kızla bunu hele bakalım şans

1|0
    1|0
  • ruhun o* olduktan sonra bedenin bakire olsa ne yazar...

2|0
    0|0
  • ön kapalı arka boku bile tutamıyo neme lazım öyle kız be böğğğğğğğ

1|0
    1|0
  • Ellerine erkek eli değmez doğru o değen el değil zaten

0|0
    1|0
  • hiç birşey düşünmüyorum...ben bakirsem o da bakire olacak her türlü ister önden ister arkadan farketmez.

0|0
    1|0
  • sneijderin eşinin spoda sormalısın :)

0|0
    0|0
  • bakire filan değillerdir.

2|0
    0|0
Yükleniyor...