Vücut kokuları veya genital kokuyu güzel derecede kokmasını sağlayacak parfüm veya kremler var mı?

Duyduğunuz üzere bayan partnerime oral seks yapmak istediğimde o koku beni bitiriyor...

Bunu engellemek için bir krem veya jel ya da bir parfüm yok mu?

0|1

En İyi Kız Görüşü

• yorumları okudum direk yazıcam ; adet dısında kan varsa mutlaka ama mutlaka doktora gitmeli ve o asırı koku mantardan oluyordur doktorun verecegı kremler ve ılaclar gecırıyor onun dısında ıc camasırını ıyı kullanması lazım ıslak kalmamalı ve Klozet kullanmamalı.

0|1
    0|0
    • bununla ilgili bir doktora hemen danışmak gerekebilir , cok teşekkürler sordum şimdi cevap bekliyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Asiri rahatsiz edecek sekilde kokuyorsa ya düzgün yikamiyordur, ya da hastadir, rahatsizdir, yoksa normalde yikasa dahi kokar ama mide kaldiracak kadarda degil..
    Parfümlü her türlü ürün vajina icin zararlidir, vajinaya normalde sabun dahi tavsiye edilmez.. Koku varsa zaten icinden geliyor, yikamakla azalmiyorsa, gitmiyorsa, bir sorun vardir..

0|1
    0|0
    • adet zamanı dışında kanama oluyorsa peki?

• Adet zamani disinda kanama varsa zaten bir problem var, demektir kadin doktorunda arastirilmasi ve sebebinin bulunmasi gerek ona görede tedavi gerek...

• Teşekkür ederim... Simdi midem bulandı işte :/

Kızlar Ne Diyor 2

• Intim jeller var, bir tane edinin

0|2
    0|0
  • Genital bölge temizleyici jeller var güzel kokulu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• var ben genelde yalatırken kullanıyorum..

0|1
    0|0
  • Genital bölgeye parfüm bulabileceğini zannetmem , hani zarar verir diye düşünüyorum. Ama deadorantlar filan varda oda yakar. Aliexpress te filan kremler var , onları bir deneyebilirsin.

0|1
    0|0
  • durex var. biraz araştır bulursun

0|1
    0|0
Yükleniyor...