Kızlar, Bikini bölgesini en az acılı nasıl alabiliriz?

Jilet dışında en az acıyla nasıl alabiliriz? Eldivenle alanlar varmış ama o nasıl oluyor?

0|0
9

En İyi Kız Görüşü

• Eldiven çok zor, alıştır kendini kuaföre git

1|0
    0|0
    • Zaten sürekli kuaföre gidiyorum ama şu an başka bir durumum var evde almam lazım o yüzden

• Tüy Dökücü krem al ama içine kaçmasın dikkat et

Kızlar Ne Diyor 8

• En iyisi ağda

1|0
    0|0
  • Mq en iyi jilet hem kalinlastirmiyo sadece kisa suruyo. sonrada lazer

1|0
    0|0
    • Jilet mi kalinlastirmiyor 😳

• 5 senedir alıyorum hiç kalınlaşma yok sadece çabuk çıkıyor. sen bilirsin isersen acı çek ağdayla

• Normalde kuaföre gidiyorumda şu an özel bir durum olmazsa jilet deniycem bakalım :/

• Jilet rahat ya

1|0
    0|0
  • Epilasyon laser

1|0
    0|0
  • Eldiveni eline giyip tüyleri yoluyosun canım bişey yok temiz ve rahat oluyo ağda kalıntısı yok bişey yok çoksa eldiven dayanmaz ama ağda yap çoksa 😂 çünkü insanın eli yoruluyo bir süre sonra 😂😂

1|0
    0|0
    • Tek secenek agda gorunuyor su an 😃

• Aynen öyle 😂

• Agda yap. İlk zamanlar acir sonra alisirsin cok pratik ve temiz rahat oluyor sonralari gec tekrarliyorsun bir de

1|0
    0|0
    • Normalde zaten kuafore gidiyorum sir icin ama su an baska bir durum var evde yapmam lazim o yuzden 😌

• Kuafore mahrem bolgeni gosterme zaten iyi olmus. Kendin yap. Hem de ogren ilerde her zaman yaparsin en zor zamanda bile yapabiliyo olursun.

• Hic ugrasma lazere git

1|0
    0|0
    • Su an bana acil bir cozum lazim sonra zaten surekli kuafore gidicem her zaman ki gibi

• Agda lazer

1|0
    0|0
    • Lazere gidemem
      Normalde agdaya gidiyorum zatende su an durum farkli evde zor olmaz mi agda

• Yine en iyisi agda sanirim 😒

• Aynen

Yükleniyor...