Özel bölgedeki tüyleri aldığımda kökleri gözüküyor hep nokta nokta görünüyor. bir çözümü yok mudur?

Özel bölgedeki tüyleri aldığımda kökleri gözüküyor hep nokta nokta görünüyor. malesef tüy dökücü krem kullanıyorum. bir çözümü yok mu nasıl engelleyebilirim. ve gelecekte eşim bundan iğrenip oral yapmaz mı acaba?

0|1
8|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bunun için losyonlar var dermokozmetik google la batık losyonu gıbı bırsey olarak aratabılırsın , kolay bulmak için 2-3 markanın var 70-90 tl cıvarı sanırım.
    Epilasyon sonrası içinde verıolar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Oral icin hic sorun degil killarin koklerinin gorunmesi. Erkek, sen zevk aldikca yapmaya devam edecektir ve o da memnun kalacaktir. Kafaya cok takma.

1|0
    0|0
  • Oral dediğin şey dinimizce de evliliktede haram, anlamadigim su kasın biyiklarina dikkat etmezsiniz. Vajina görünmeyen yerlere dikkat edersiniz, işiniz gücünü seks akliniz kalbinizle baglantili degil

0|1
    0|0
    • nereden biliyorsun kaşa bıyığa dikkat etmediğimi. benim kafam sırf cinselliğe çalışmıyor ama cinsellikte oral büyük ölçüde var o yüzden merak ettim sordum ki sorum cinsellikten ibaret değil önce kendi sağlığımı düşünüyorum önyargılı bir insan olmayın. böyle önyargıya devam edecekseniz yorum atmayın.

• Oral hem agiz kanseri migde kanserine yol aciyor , hem de gurursuzluk örneğidir

• LaZer yaptir ama ilerde esin belki orayi killida isteye bilir herkesin tercihi farkli bilemezsin

1|0
    0|0
  • Lazer yaptırırsın sende niye dert ediyosun

0|0
    0|0
  • Eşin bundan iğrenmez muhtemelen ama bu teninle ilgili bir durum bazı tenler çok belli ediyor. Bir de vajina pürüzsüz de olsa ben kolay kolay oral yapmam tiksiniyorum çünkü :/

0|0
    0|0
  • Var. Köklerini lazerle yaktırabilirsin. Bunu avrupada her kadın genç yaşta yaptırır bu yüzden tüy nedir bilmezler. Fakat türkiyede buna biraz çekimser yaklaşılyo.

0|0
    0|0
  • halı fırcası ile citile

0|1
    0|0
  • Ağda ile al

0|0
    0|0
    • çok acıtıyor ağda orasını o yüzden yapmıyorum

• Biliyorum ama daha temiz sonuç çıkıyor. Biraz sık dişini

• bulun artık bu işe bir çözüm kılı bırak köklerini bile görmek istemiyorum orada

0|0
    0|0
  • selam sıkıntı yapma bısey olmazz

0|0
    0|0
  • Hay m* ne oral sevdalısı kız varmış

0|1
    0|0
  • limon suyu kullan biraz sonrası bebe yagı kullan.

0|0
    0|0
  • Neyle alıyosun sen...

0|0
    0|0
    • veet tüy dökücü kremle alıyorum

• bir kere denemeye çalıştım ama beceremedim ve çok acıdı o yüzden bıraktım. yanı hiç yapmadım gibi birşey.

• kuaförde yaptırsaydın keşke bilmiyosan çok acımıştır yaaa :(

• Ya ağda ya da lazer

0|0
    0|0
  • oral sizin için bu kadar önemli birşey mi yapmasa ne kaybedersınız

0|0
    0|0
  • Lazer en iyisi 5 seansta bitiyor sevgilim yaptırmıştı kaymak gibiydi

0|0
    0|0
  • sen nasıl görünmesini isterdin,

0|0
    0|0
  • bence öyle görünmesi daha güzel

0|0
    0|0
  • Oral yapmıyorsa evlenme

0|0
    0|0
  • Ağda ile mi aliyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• tüyleri kökünden almadığın sürece görünür, görünmesini istemiyorsan ağda yapabilirsin. yalnız yeri gelmişken belirteyip, çok hassas olan bu bölgedeki tüyleri almak cildi hassaslaştırdığı ve cilt yüzeyinde çatlaklar oluşturduğu için cinsel yolla bulaşan hastalıkları kapma ve iritasyon riskini arttırır.

0|0
    0|0
  • En temizi lazer.

0|0
    0|0
  • Veetin ağda bantları ağda kadar acıtmıyo dayanırsın bence ben onu kullanıyorum en rahatı bacaklarıma tüy dökücüyü kullanıyorum sadece

1|0
    0|0
  • Cok takıntılı degilse oral yaparda bir zahmet agda yaptr agda azaltıyo krem binevi jiletle ayni

0|1
    0|0
    • ağdayla alsam görünen kökleri de yok eder mi bir kere kullansam işe yarar mı?

• lazer yaptıramam ama kuaförü düşünücem canım çünkü bir kere ağdayı denedim ama yapamadım ve çok acıdı yapamadım hiç

• oral sizin için bu kadar önemli birşey mi yapmasa ne kaybedersınız

• ağda

0|0
    0|0
  • Ağda yapmalısın:/ batık olmuştur tüy dökücü krem bende kullanmıştım bir ara hayatımın hatasıydı:/

0|0
    0|0
    • evet sanırım adı batık. ben hep tüy dökücü kremle aldım malesef böyle oldu tüyler kalınlaştı nokta nokta kökler görünüyor alsam da. Ağda yaparsam tüylerin kökleri gider mi acaba?

• inşallah o kökleri de gider ağdayla.
      teşekkür ederim :)

• Bir şey değildi:)

• Bir süre sonra geçmiyor mu?

0|0
    0|0
    • kremle aldığımda tüyler gidiyor ama kökleri nokta nokta görünüyor sonra uzuyorlar zaten yani geçmiyor. kremin jiletten farkı yok lazer de yaptıramam

Yükleniyor...