ÖZEL GÜNÜNÜZDE KENDINIZI KÖTÜ KOKUYOR HISSEDIYOR MUSUNUZ?

Adet olduğum zaman ne kadar parfum sıksamda hergun duş alsamda kendımı kötü kokuyor hıssedıyorum karsı cınsden uzak durmaya calısıyorum sadece bende mı oluyor o acaba ya da psikolojık mı anlamadım gıttı.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• O kokuyu sadece kişinin kendi hissediyor. Ama neden kaynaklandığı hakkında bir bilgim yok. Bazen bende de oluyor. Öyle kendi kendime kan kokusu alıyor gibi oluyorum. Arkadaşıma soruyorum yok öyle bir koku diyor. Samimi olduğun bir arkadaşına koku hissettiğin zaman sor bakalım bende bir koku var mı diye bakalım ne diyecekler.

1|0
    0|0
    • kan kokusu değil hıssettıgım kokuyormusum gıbı hıssedıyorum kötu pis koku gıbı cıdde anlamda rahatsız oluyorum bu durumdan

• Yani dışa yansıyan bir koku yok ise bu tamamen sizin kendinizin hissettiği bir koku. Ve bunu bazen psikolojiye bağlayanlarda oluyor.

• EİG için teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Bazı araştırmalarda menstural döngü esnasında kadının duyu organlarının aşırı hassaslaştığı ve normalde zor duyulabilecek kokuları alabildiği söyleniyor. Bu hassasiyet nedem oluyor olabilir. Yanındaki arkadaşın bu kokuyu almıyorsa, böyle olabilceğini düşünerek kafayı hiç takmamanı öneririm.

1|0
    0|0
  • eğer bu günde sizi anlayamayan arkadaşımız varsa hemen ayrılın. lazım değil

1|0
    0|0
  • kız arkadaşım da böyle salak bir takıntısı vardı. kavga ederdik. en son yeter be pis kokuyon tamam kabul dedim tokat attı ve ayrıldı benden D:

1|0
    0|0
  • psıkolojıkkkkkkkk

1|0
    0|0
  • Seninki psikolojik arkadaşım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu psıkolojık bırsey kafana taktığın için kokuları yoğun hıssedıyorsun ayrıca parfum cozum degıldır bu konuya daha beter kokanılırsın ,
    En doğrusu hergun yıkanmak guzel , ve temız camasır gıysı vs onemlı dusunmedıkce duzeleceksın o sorada baska seylerle ılgılenıp unutmalısın ✌🏼️

1|0
    0|0
  • Psikolojiktir etrafındaki birine sor dışarıdan biri daha iyi bilir

1|0
    0|0
  • Hayir

1|0
    0|0
  • Psikolojik

1|0
    0|0
  • Kokuyo ztn uyy