Sapkınlıkların isimlendirilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ayak, çorap fetishi, belden bağlamalı (strapon), BDSM vs.

Hepsi tek başlık altında sapkınlık bana göre. Sapıklıkla sapkınlığı ayırıp görüş belirtin lütfen. Fantezi ayrı sapkınlıkta ayrı. Normalin dışına sapmamak gerekir diye düşünüyorum.

İsimlendirilmeleri bile anlamsız.

1|1
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Ne yani şimdi kirbacla dövüp kafasna işersem sapkınlık mı oluyor? Bilmiyordum bir daha yapmayacğım 😕

😭😂😂

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben kişilerin cinsel düşüncelerine saygılıyım. Demek ki onlar böyle mutlu oluyolar. Ve kendileri gibi patnerde bulabiliyorlarsa sıkıntı olarak görmüyorum. Bence sapkınlık mıdır bunuda iyi düşünüp karar vermek lazım.

0|4
    0|0
  • Gereksiz 😄

0|1
    0|0
  • Kimse kimsenin cinsel hayatına sapkınlık diyemez. Gelipte senin ayağını yalamıyor seni rahatsız etmiyorsa seni ilgilendirmez.

0|1
    0|0
    • Benim ayağımı kimse yalayamaz. O ayrı bir dursun.

Sapkınlıkla sapıklığı karıştırmayalım. Böyle bir çıkışa da gerek yok

• isismlendirilince daha normalmiş gibi geliyor

1|1
    0|0
    • Normalleştirilmeye çalışılıyor belki de 😊

• hepsi amerikanın oyunu aslında :)

• E tabii hakkısınız p*rno. sektörünün %90'ı onların elinden çıkıyor 😊

• kesınlıkle sapkınlık normal bulmuyorum

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bunun yanında eşcinsellik de en büyük sapkınlıktır. İnsanların fıtratı gereği, biyolojisi gereği cinsel yaşamının tamamlanması sadece karşı cinsiyle mümkündür. Bu birleşmede penis ve vajina kullanılır. Oral, anal gibi durumlar da tamamen sapkınlıktır.

0|1
    0|0
  • Abi sınırlar çerçevesinde olmalı. . . Strapon hemcinsin ile seks mide bulandırıcı değişik değişik şeyler olmamalı. .. :S
    He heyecan katmak olabilir monoton olmaması için ama iğrençleşmenin de alemi yok hani :S

0|1
    0|0
  • cinselliğin hayattı oranı düşmedikçe sapkınlık fantazi adı altında tecavüz taciz vakaları duymaya devam edeceğiz

0|1
    0|0
  • Farklı görüş belirtmeyecem. @piscess in dediği gibi bu tür şeylere isim verip normalleştirmeye ve daha şirin göstermeye çalışıyorlar. Bu konuda sana tamamen katılıyorum. Hepsi sapkınlık başlığı altında toplanmalı.

0|1
    0|0
  • bunlar bence de fantazi değil

0|1
    0|0
  • ayak yalamak sapkınlık değildir

0|0
    0|0
    • Normal midir?

• sapkınlık oalrak görüyorsan neden öyle gördüğünü açıklar mısın

• Sapıklık demedim farkındaysan. Sapkınlık dedim. Ayak yalamak normal gelmiyor bana. Cinselliği çağrıştırmıyor çünkü.

• Farklılıkları siz sapkınlık olarak değerlendiriyorsunuz ama ben fetiş türlerini zenginlik olarak değerlendiriyorum örneğin. Saydığın şeylere ilgi duyan birinin partneri ile bu konuda uyumlu olması yeterlidir normalleşmesi için (pedofili ve ensesti ayrı tutuyorum). Ancak rahatsızlık ve taciz boyutuna varırsa sapkınlık, hatta sapıklıktan söz edebiliriz.

0|1
    0|0
    • Sapkınlığı sapmak manasında kullanıyorum. Cinsellik içermeyen uzuvlara yönelim bence sapmaktır.

Diğer bahsettiklerinize aynen katılıyorum :)

• Kelime anlamı olarak haklı öyle tabi. Fetişin anlamı da odur zaten. Cinsel ilginin, cinsel organlardan ayrı uzuvlara yönelmesi :))

Yükleniyor...