Hamilelik ilk belirtiler aslında tam emin değilim ama çok istiyorum eşimle iş dolayısıyla ayrı yaşıyoruz?

Reglime 8 gün var heycanla bekliyorum hayal kırıklığına uğramaktan baya korkuyorum inşallah hamileyimdir diyorum ama belirtiler hakkında bilgi istiyorum ve hamile kalınan ilişkiden sonraki akıntı felan nasıl hamile arkadaşlar çoçugu olan arkadaşlar lütfen bilgi verin

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşın daha çok genç =)) Dert etme bu gün olmazsa hayal kırıklığına uğrayacak bir durum yok ALLAH daha güzel bir zamanda verir inş...

0|0
    0|0
    • İnşallah ama çok istiyorum eşimin doğum günü yaklaştı birde aramız biraz bozuk şu sıra doğum günü hediyesi olarak baba olacagını söylemek istiyorum

• Valla baya bir uzun hikaye benimki neresinden başlasam ki yaklaşık 7 yıllık bir hikayemiz var kimi zaman sevinçten ağlatan kimi zaman düşüncelerde boğulduğum öyle böyle işte

• eig için çok teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• Adet gunune yaklasinca adet olack gibi agrin olur ama olmzsn akntin olur idrarina ck sk cikarsin bide asiri derecede goguslern agirir dokunamzsn ve meme uclarin buyr renk degistirir

0|0
    0|0
    • Peki bu ne zaman olur kaçıncı gün kaçıncı hafta mesala

• Yok şiş değil sanırım ağrım yok

• Hmm bekle biraz

Erkekler Ne Diyor 6

• Bunu şu an hissetmen zor, ama reglin geçtikten 15 gün kadar sonrasında etkileri hissetmeye başlarsın.

0|0
    0|0
  • inşallah hamilesindir..

0|0
    0|0
  • hamılesındır belkıı

0|0
    0|0
  • Tam olarak sorun ne

0|0
    0|0
  • Değilsinnnnnnnn

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Gögüslerinde sancı ve geceleri ateş basması

0|0
    0|0
  • Insss

0|0
    0|0
  • hamileyse insan zaten kendini bir tuhaf hissediyor :) üzerine yorgunluk çöküyor vs neyse umarım hamilesindir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...