Koltukaltları neden bu kadar hoşuma gidiyor?

Koltukaltları neden bu kadar hoşuma gidiyor ? Arkadaşlar koltukaltı görüntüsü ve çizgileri çok hoşuma gidiyor sporcularda kaldırdıklarında hep bir dokunma masaj yapma dürtüsü geliyo bana arasına elimi sıkıştırmak çizgileri incelemek çok sevdiğim bir durum neden bu kadar çok seviyorum bilemiyorum biri kolunu kaldırır kaldırmaz ilk ora dikkatimi çekiyor , yorumlarınızı ciddi olarak yazın lütfen bu bir sağlık problemi mi yoksa cinsel dürtü müdür sizce?

0|3
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• bir erkek olarak benimde bayanların (temiz kılsız) koltuk altları hoşuma gidiyor. Ama sizin kadar aşırı derecede değil. Bence çok sağlıksız bir durum değil, sonuçta herkes farklı bölgelerden cinsel olarak etkilenebilir.

1|0
    0|0
    • eet ne var bunda herkes iğrenç demiş :( elimde değil ki

• sonunda beni anlayan ve yargılamayan biri

• ben normal dedım iğrenç demedim
      kıllı vajına seven erkek te çok

Erkekler Ne Diyor 20

• Seni fetişist seni koltuk altından tahrik oluyorsan kim bilir penis görsen ellemeden boşalırsın aslında yaşında fantezinin tavan yapacağı yaş fazla kaptırma önümüz yaş otobuste millet birbirine alttan dokunurken kimse görmez ama koltuk altına nasıl temas edersin işin zor bence daha aşağı bölgelere hedefle kendine hani seni alanda yaşadı desem yeridir

1|0
    0|0
  • Çizgili kasların birleştiği yer, bazılarının baldır hoşuna gider , bazılarının bacak, kol

1|0
    0|0
  • Sağlık problemi bence leş gibi ter kokan ayrıca kıl köklerinin yoğun olduğu bir yere kimse elini sokmak istemez her halde, zaten elini soksan gıdıklanırız. :)

1|0
    0|0
    • evet nişanlımda çok gıdıklanıyor bir türlü rahat rahat dokunamıyorum onunki hep sabun kokuyor delirtiyor beni daha bir kere uzadığını görmedim miss gibi

• benimde hosuma gidiyo benbimki ama milletinki değil cinsellikle alaksı yok bnce

1|0
    0|0
  • Sen seviyorsundur da ondan

1|0
    0|0
  • garıpmişşş

1|0
    0|0
  • Sapıklık ve abazanlik

1|0
    0|0
  • Migde bulandirici bir nokta koltuk alti

1|0
    0|0
  • cinsel dürtü gayet normal.

1|0
    0|0
  • İğrenç.

1|0
    0|0
    • neden neresi iğrenç

• Tabiki hayır :) Bu cevap benim görüşüm

• @lllSymboliclll kanka gorusleri karistirmissin benimki bu :D

• Oha fanteziye bak

0|0
    0|0
    • niye siz b. o. k çıkan yeri bile yalıyosunuz da?

• Genelleme yapmazsan sevinirim. Benim öyle bir fantezim yok

• Koltuk altı fetişin var o zaman

1|0
    0|0
    • muhtemelen

• yok yadırgamadım ki ayaklardan tiksiniyorum dedim sende neden dedinya onu cevapladım sadece

• Peki bu tiksinmenin nedeni ne

• Eski sevgilim operdi oralari

1|0
    0|0
  • Sen nerdesin kolumu kaldırdım geliyorum

1|0
    0|0
  • Sağlık problemi değil herkes biryeri sever

1|0
    0|0
  • resim iğrenç bir kere.. insan baska bir resim koyardı..

1|0
    0|0
  • Nasıl bir fantazın var bee :D

1|0
    0|0
  • olabılır normaldır

1|0
    0|0
  • Fetiş var

1|0
    0|0
  • İğrençsin ya... :(