Doğum kontrol hapı ve antidepresan birlikte kullanılır mı?

8 aydır doğum kontrol hapı kullanıyorum. yalnız son 2 gündür antidepresan alıyorum. hatta bugün antidepresan içtikten 2 saat sonra doğum kontrol hapımı içtim. acaba antidepresan doğum kontrol hapının etkisini yok etmiş midir ? düzenli antidepresan kullanan biri değilim 2 gün içtim ve bıraktım.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• sanmam bence yok etmez

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Anti depresan lar düzenli kullanılması gereken ilaçlardır. iki gün aldım bıraktım yeniden başladım olmaz. doktorun tavsiyesine mutlaka uyman gerekiyor. dogum kontrol hapına bir etkisi olmaz.doğum kontrol hapını da tedavi amaçlı kullanmıyorsan doktor tavsiyesine uyman şart.

0|0
    0|0
  • dğum kontrol iç organlarını öldürür sakince yetmedi beynide mi uyuşturmya başladın antidepresan depresyon diye bir şey yoktur böyle saçma sapan yapay şeylere inanıyormusun sen gerçekten ve o beynini uyutan şeylerin bir şeye yaradığına inanıyormusun herşey sende unutma böyle yapay şeylerde şifa arama herşey sende kalbinde yüreğinde amacını bil hedefini varlık sebebini sorgula ve bil başakda hiç bir şeye gerek yoktur hiç kimse hiç kimse için yaşamıyor kimse kimse için gelmedi dünyaya

1|0
    0|0
  • ikisidee hormon dengelerinizi bozacak ilaçlar doğum kontrol hapının etkisinee bişey yapmazz ama bence boşunaa kullanıosunuzz anti depresanları sıkıntılarınızz olabilir ama caresi o ilaçlar değil ikisini birr kullandıgınızda adet düzensizliği tüylenme kilo gibi etkileri göreceksinizzz baskaa sormak istediğinizz bişey olursa mesajlaa dönebilirsiniz

0|0
    0|0
  • Antideprasan hapıyla doğum kontrol hapının yok etmesinin ne alakası var olmaz öyle bir şey .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...