Sevgilim her yemekten önce ağzına boşalmamı istiyor. Mide asidine etkisi olur mu?

Birlikte yaşamaya başladığımızdan beri beni ilginç fantezilere zorlayan sevgilim, bu sefer de her yemekten önce gelip penisimi emmeye başladı. "Bütün spermlerini yutmadan yemeğe başlamam" diyor. Ben de çok seviyorum. Ama aç karnına bunu yapmasının ona zarar vermesinden endişe ediyorum.
Bu konuda bir bilgisi olan var mı? Ona engel olmalı mıyım yoksa tadını çıkarmaya devam mı etmeliyim?

• Bir zararı olmaz. Tadını çıkar.
    49% (63)63% (91)56% (154)Oy Ver
  • Aç karnına yapılmasını önermiyorum.
    51% (66)37% (54)44% (120)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ekstra protein. Zarari olmaz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sizin gibi insanlari gördükçe kndimden utanıyorum ak sizin

2|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bence senin sevgilin pis bir kadın benimde öyle bir sevgilim vardı ağzına boşalmamı istiyordu sonra dikkat ettimki pis bir kadın çok güzeldi ama pisti bu yüzden ayrıldım ondan

0|1
    0|0
    • Ayrılmak istemiyorum. Sadece sağlığını düşünüyorum.
      Aşırı fantezi tutkunu. Pis gelmiyor bana. Çok eğlenceli olduğundan hep değişik fanteziler buluyor beni isteklendiriyor.

• anlıyorum devam et o zaman aç karına sperm ona zarar verirmi sorunun cevabını burada doğru bir şekilde bulabileceğine inanmıyorum bol şanslar

• biz daha tok karınlı bişi bulamadık adam daki berekete baklan... bunlar fakir yaşasa yine spermle beslenir

0|1
    0|0
  • Çok şanslısın.

0|1
    0|0
  • Baba hap mı içiriyon Allah aşkına? Sorduğun soruya bak :)
    Sabah akşam istediğini ver gitsin...

0|1
    0|0
  • soruya bakk

0|1
    0|0
  • Ya bir git kafami buluyorsun

0|1
    0|0
  • Neler varmış mq

0|1
    0|0