Penis büyütme ameliyatı olan düşünen var mı?

Arkadaşlar riskli bir şey mi benimki 12 cm 14-15 arası olsa çok iyi olur gibi bilgisi olan var mı ciddi düşünüyorum doktoruna gitsem para kazanmak için över

Güncellemeler:
güncel
güncell

0|0
1|19

En İyi Kız Görüşü

• alahım yaa her şeyi hallettin bir bu kalmıştı hee?

0|0
    0|0
    • :)
      burada duyduklarına takılma zaten 12-15 arası

• bana abı dıyıp durma

• @çapkın6969 yalnız penisin yanında tip ve karakter de önemli görüyorumki sizde sadece penis var siz günü ben yaşamı kurtarırım

En İyi Erkek Görüşü

• Penisi büyütme ameliyati yok, sadece penisi bagli oldugu kökündeki kaslari keserek, penisin vücuttan ön tarafa kaymasi saglaniyor oda cok sansli ve basarili bir ameliyat olursa 4 cm adah uzun görünüyor..

12cm normal bir boyut, hadi 5cm falan olsa sorun olurda..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 18

• Kullanamazsn olm sonra tekrar çükünü. Öyle sıkıntılı ameliyatların altına yatmayın, hiç bir halta da yaramaz zaten. Çükünle barışmayı dene, ufak mufak sende 1.40 karı bulacaksın artık..

0|0
    0|0
    • normal hocam normal üstü yapıcam bir sakıncası yokmuş

• Ameliyata gerek yok egzersizler var , baya işe yarıyor. Benimkinin boyu baya uzadı, ereksiyon sürem arttı, boşalmayı kontrol edebiliyorum. Doğal yöntemleri dene istersen.

0|0
    0|0
  • Boyutla ilgili sorulara bakıp bu fikre geldiysen hemen değiştir fikrini. Herkes bilme 25-30 sm arası bir şeyler yazar (atmak bedava). Boyuta takılma sen ereksiyon sorunu yaşayanlar var boyut yüzünden.

0|0
    0|0
  • 12 cm normal

0|0
    0|0
  • Sonra yeterli kan pompalanmayıp geberir gidersen gorurum ben seni sjsjf

0|0
    0|0
  • Kilo vermen lazim kasik yaglarinin azalmasi penis boyutunu buyutur.. penis buyutme ameliyati yoktur sadece ufak bir operasyonla iki santim uzar..

0|0
    0|0
  • İlaç kullandın mı 1 ayda istedigin uzunluga ulaşırsın

0|0
    0|0
  • Yaş kaç?

0|0
    0|0
  • Riskli diyorlar.
    5cm olanlara yapiyormuslar.
    Kabul etmez doktor.
    12 iliski icin yeterli derler.

0|0
    0|0
  • Cidden kisaymis. ilac kullan etki eder. Ameliyata gerek yok. Onemli olan boyu değil işlevi

0|0
    0|0
  • Bende 17 varda ne oluyo kizlar sirayami giriyo

1|0
    0|0
  • Kadınlar için kendinize bu kadar işkence etmeyin la :D

0|0
    0|0
  • 2 cm daha uzun olunca 1000bps etki etmiyecek ama siz bilirsiniz...

0|0
    0|0
  • gerek yok kardeşim

0|0
    0|0
  • 2 cm için değer mi mk. d

0|0
    0|0
  • Hiç gerek yok dostum, neyse odur... isteyen alır istemeyen almaz sen işini iyi yap yeter...

0|0
    0|0
  • Laan olum laaaannnnnn ameliyatdan sonra durmassa napacan?

0|0
    0|0
  • 5-6 cm uzatılıyor. Ancak 6 ay boyunca elini bile sürmeyeceksin bunu kabul edenler ameliyat oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...