Hep merak etmisimdir.. Siz bayanlar Bikini bolgesini agda yaptırırken... ?

Ne oluyor tamamen alt tarafı soyuyorlar mı çıplak mı kalıyosunuz.. goruyorlar mı ne var ne yok... bu brezilya vax ı gibi bisi var ole bişi mi anus cevresi falan komple alıyorlar? var mı oyle yaptıran.. ya da varmıdır.. ne diyorsunuz?

0|1
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Görüyorlar

0|1
    0|0
    • hmmm tuhaf hissetmiyomular acaba tuhaf derken cinsel anlamda degil? ya da cinsel anlamda bir istek falan olusmuyomu

• Ederim hak veririm kıskanıyorsa tabi :)

• İyi guzel :) sevindim..

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet çıplak oluyorsun

0|2
    0|0
    • Ya bizde de demek biyle bir kultur ortaya cikiyo.. bana biraz ters her nakadar temizlik onemli olsada :) ben su anda erkek halimle utanirim bir kadin oralarimi alsa yabanci biri

• Hayır böyle bırsey olmaz sapık mı herkes bu bakış acısıyla doktor gıbı dusun doktor penıs cok guzelmış mı dıyor urologa gıttığınde sana? Buradan mantık yurut

• ya oyle de hani diyosun ya bu kisiyle daha samimi flan oluyon muhabbet falan.. erkek arasında olsaydı kesin muhabbeti gecerdi diye dusunuyorum :D

• Evet tamamen her yerin ortada oluyor

0|2
    0|0
    • cook ilginc.. kadın demek hergun goruyor orayı.. kendiniz neden almıyosunuz ki ben olsam utanırım

• ben bir videoda gordum pozisyondan pozisyona sokuyolar :D zahmetli is.. umarım degiyodur :D ya ben bide tırsarım bunlar gizli kameraya falan da alır :D

• Valla kızlar videonun cekiyolsrdir dikkat edin

Erkekler Ne Diyor 1

• Erkek kuaföründede var mı öyle bişey hiç sormadimda mk

0|0
    0|0
    • sorsana hacı. ilgi alanmda degil o ... karıya aldırırım ilerde o isterse :D

Yükleniyor...