Dar vajina sorunsali?

Evet arkadaslar bu aralar niyeti bozdum, azittim ve ustumde bir seytan tuyu mu diyeyim yoksa sans mi nedir bilemedigim bir kismet furyasi. oyle aman aman yakisikli deilim ama giderim var diyeyim. Neyse sadete gelecek olursam uzun suredir bakistigim bana bakmaz la bu dedigim uzaktan uzaga ic gecirdigim komsumuzla yakin zamanda mercimegi firina verdim sans eseri. simdi bu kadin Almanyada yasayan ve sıklıkla turkiyeye gelen 2 cocuklu dul bir kadin. Bunla bisiler yasarken asiri dardi ve oyleki sadece 5 dk girebilmek icin ugras verdim. Yani tamam daha once dar olan cikti ama bu cok farkliydi 2 cocuklu bir bayanin bu kadar dar olmasi normal mi? Sordugumda egzersiz sayesinde falan dedi bu kegel egzersizi dedikleri sey bu kadar ise yariyor mu yariyorsa neden bayanlarin hepsi bunu yapmiyor?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bir dr olaraktan imkani yok kardesim iki normal dogumdan sonra vagina dedigin kadar daralmaz.. operasyon gecirmistir..

0|1
    0|0
    • Peki operasyon gecirse neden soylemesin ki yani tabiki mesleginiz icabi bilginiz vardir. Simdi isin ehli cevap verince suphe dogdu bidaha gorusursek soracam kesin. Cevap icin tesekkurler.

• Sensiz olamam :)))

• #curumyolunabenolurum kendin yorum yap onun altinda tartisalim su an bana laf sokabilme çaban yuzunden baskalarini rahatsiz ediyorsun hatirlatayim dedim. Ayrica asla evlenmicegimi az once belirttim bosuna yalvarma :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Aneliyat olmustur kesin oyle bisey olsa herkes daraltir belkide sikti seyini

0|1
    0|0
    • Yok ya ameliyat olsa soylerdi zaten rahat birisiydi spor yapiyorum egzersizleri var dikkat ediyorum kendime dedi. Kendi aciklamasi bu fakat hayretler icinde kalmadim diil.

Erkekler Ne Diyor 5

• Kanka eskortların bile bazılarının vajinası çok dar oluyor, her halde sürekli ilişkiyle alakalı olan bir durum değil bu.

0|1
    0|0
    • İliskisini sorgulamadim ama 2 cocuk dogurmus normal dogumla bu garip geldi.

• Birçoğu bilmiyor ama onunki de yapısal olarak zaten dar olabilir

0|1
    0|0
    • Abicim yapisal olarak dar olanlada karsilastim daha once ama bu oyle boyle bisi diildi. Elbette yapisal fiziksel olaylar etken ama asiri otesi birseydi.

• Bak trollsün, nerdenmi belli oluyor, " 2 cocuk dogurmus bir kadinla cinsel iliski yasiyorum ama bana cok dar geliyor, böyle birsey olabilirmi?"
    Yerine egonu tatmin edecek fantazi p*rno hikayesi anlatmissin?

0|0
    0|0
    • :) 2 cocuk doguran biriyle cinsel iliski yasadim ve bu eger normal bir iliskim olaydi emin ol buraya yazmazdim ki ilk defa yaptigim biseyde degil. normal olmadigi icin buraya yazdim zaten. Bilgin veya fikrin varsa yaz yoksa da sana ispat etme zorunlulugumda yok neye inanmak istersen ona inanirsin bu konida ozgursun.

• Problemin 2 cocuk dogurmus bir kadinin vajina darligi bollugu degilmi? neden sosyal konumunu anlatma ihtiyaci hisettin, mesela komsun, dul kadin, almanyada geliyor.. Bukadar detayin, vajinanin bollugu darligi ile ne alakasi var? yani komusn olmasa dar olmazmiydi? alnayadan gelmis olmasi bir özellikmi?
      Dedigim gibi, mantik fantazi p*rno hikayesi diyor..

• La olum amma issiz adamsin sen ha ben bir soru sordum on tane sen geri sordun bana senin aklindaki tum fantazileri yasamisimdir merak etme oyle birseyede ihtiyacim yok ayrica bir problemde yok bir merak var hepsi bu. adam akilli soruma cevap vereydin sordugun tum sorulari cevaplardim hadi simdi az otede oyna dedektiflik oyununu.

• Vajinismus falan olmasın dicem de hiç girmezdi lan o zaman...

0|1
    0|0
    • Yok yahu ne vajinismusu acı falan da duymuyordu gayet normaldi normal olmayan sey asiri dar olmasiydi ama dedikleri gibi estetik olmustur belki

• Bakirede bile löp diye giriyor sen nasil giremiyon 5 dk mk

0|0
    0|0
    • Evet normalde lop diye giriyor ya da hadi alistira alistira da girebiliosun ama bunda oyle degildi ne bilim mk herkes estetik ameliyat olmustur diyo o olabilir baska bir ihtimal gelmio aklima

• Bende sana bilgi veriyorum kardeşim :)

• Eyvallah eksik olma :)

Yükleniyor...