Hamile kalir miyim?

Arkadaşlar sevgilim bosaldiktan sonra peceteyle temizlendi iyice sildim diyor (içime üstüme filan bosalmadi )
Sonra biz ciplak surtunduk
Sonra elma kullandim
Sizce hamile kalir miyim?
Lütfen kotu durumdayim gerçekten bilgisi olan yardim etmek isteyenler yorum yapsin

Güncellemeler:
Ella demek istedim
Birisi @büyükyorumcu yu etiketleyebilir mi

0|0
6|30

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Abi içime üstüme boşalmadı diyorsun çıplak sürtündük diyorsun ne alaka hamile kalmak biyoloji dersi falan görmedin mi ya da üreme konusu işlenirken sen cırcır mı oldun ne yaptın ya

1|0
    0|0
    • Canim ben saglikciyim ben de biliyorum ihtimalini düşük olduğunu ama bir jinekolugun sayfasında zevk suyuyla hamile kalabilirdin dediğini okudum bizimle ayni durumda olanlara

• Tabii ki bir yandan da haklısın :) ama her sitede yazan doğru değildir para kazanmak için yapılan oyunlara düşme derim :)

• Gercekten cok sağol 😊

Erkekler Ne Diyor 29

• Hamile kalmak için mensin 14. günü olmalı ve spermlerin belli miktarda ve kalitede olması gerekir. Böyle bir ilişkide gebelik ihtimali düşüktür. Büyük ihtimal hamile değilsinizdir.

1|0
    0|0
    • Son adet tarihimden 3-4 gün sonra ydi hocam

• Bunu söylemene sevindim. Doğru karar :)

• Yoğurdu ufluycez 😊

• Kalmazsın. Ella içmesen daha iyiydi.

1|0
    0|0
  • her şeyi anladım da elmayı naptın?

1|0
    0|0
  • Bosaldiktan sonra içinde kalıntı kalır onu surtunurken bulastirmadiysa sorun olmaz elma nasıl kullanılıyor

1|0
    0|0
  • Islanma olduğu için riskli bir hareket. Neden dersen sen ıslandığında o sıvı spermin içeriye yani rahime gitmesini sağlar eğerki bir yerlerde sperm kaldıysa görmediğiniz çok ufak bir ihtimal olabilir.

1|0
    0|0
  • Ella kullandiysan bir bok olmaz

1|0
    0|0
  • Degilsin be

1|0
    0|0
  • Bir şey

1|0
    0|0
  • bılmıyorummm

1|0
    0|0
  • Bir şey olmaz

1|0
    0|0
  • Icine bosaldiysa evet mümkün. Dışa bosalip silse de spremler gozle görülmez illaki kalmıştır içine girse ihtimali var. Tam anlatsan

0|0
    0|0
    • İçime girmedi kizligim filan bozulmadi disariya bosaldi hatta kasik bölgeme filan değil sonra temizlemiş peceteyle güzelce sildim diyo sonra da ciplak surtunduk

• Sağol

• Rica ederim eklersen her zaman sorabilirsin

• Bilmiyosanız hiç bulaşmayın şöyle işlere, bu sorunun tarz olarak ''Sevgilimin prezosu yoktu çorap kullandık, hamile kalır mıyım?'' dan hiç farkı yok, bilinçsiz andaval bir nesil yetişiyor...

0|0
    0|0
  • Hamilesin

0|0
    0|0
  • İnş kalırsın 3 üz doğurursun 😂

0|0
    0|0
  • Hamile kalirsin boşalmış sonuçta

0|0
    0|0
  • İstedigi kadar penisi sirsin icinde birikmis döller herzaman kalir peniste o da bir surtunme ya da iliski gibi biseyde disari atilir eger icine sokmadiysa bosaldikdan sonra bisi olmaz

0|0
    0|0
    • İçime girmedi ciplak surtunduk ve ben ilaç kullandim sonra

• İcine girmediyse sorun yok herseyde de ilac alma birde

• Evet hayırlı olsun :/

0|0
    0|0
  • emla mı?

0|0
    0|0
  • Kalırsın inşallah benim duam tutar

0|0
    0|0
  • dort islem yapmayi bilmeden problem cozmeye calisan ergenler yatin uyuyun sabah okul var

0|1
    0|0
  • hareketli olduğu için ihtimal olabilir

0|1
    0|0
  • elma ne alaka la

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapı da aldıysan sanmıyorum bişey olacağını çöldeki bedevi değilsen

0|0
    0|0
  • Kalmani istiorum

0|0
    0|0
  • elma?

0|0
    0|0
  • Bosaldiktan sonra senin icine girdi ise penis icerisinde kalan sprmler den dolayi hamile olabilirsin

0|0
    0|0
    • İçime girmedi

• Surtunurken vajina dudaklarina bulasma oldumu olmadi ise korma bidahada yapma bu yollar pek tekin deyil

• 9 ay sonra sonra nur topu gibi bir beybii is waiting u

0|0
    0|0
  • Merak etme kotuye bir sey olmaz

0|0
    0|0
  • yaparken bıze sordunmu dedınmı sevgılım sürtücek napmalıyım dıye ha sordunmu sormadın şimdi ALLAH analı babalı büyütsün dıyelım

0|0
    0|0
    • Bilgisi olan Konuştun diye belirttim niye her soruya havliyosunuz

• ezikkkkk

• Hey Allahim 😄

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu kadarda cahil olmamak lazim ya. hic boyle hamile kalinirmi allah askina hicbisey olmaz korkma

1|0
    0|0
  • elma ne?

0|0
    0|0
  • bir risk var ama zayıf. Yani ben tamda anlamadım açıkçası

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun hamilesin peçeteyle gitmez..

1|0
    0|0
  • Tabiki hayir rahat ol

1|0
    0|0
Yükleniyor...