Eşcinsellik hakkında?

Sizce eşcinsellik nedir?
Hastalık mı tercih mi doğuştan gelen birşey mi?
Kurtuluşu var mı bilimsel olarak veya düşüncenize göre kişi kurtulabilir mi?
Ben de gayım ve kurtulmak istiyorum.
Psikolojik olarak çöküntüdeyim intihar etmek istiyorum belki kurtuluşu vardır diyorum kafayı yiyecem yardımlarınızı bekliyorum.

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Kendini bu sekilde kabul etmeye basla

0|0
    0|0
    • Niye kabulbedeyim?

• hickimseye cinsel secimlerini yansitmak ya da söylemek zorunda degilsin ailen ya da arkadaslarin cunku sen ayri bir bireysin ve bu senin tamamiyle özelin. Turkiye sartlarinda, önyargili müslüman bir toplumla cok zor. Ama senin gibi tercihleri olanlarin sayisi hizla artmakta cunku artik kimse baskilamak istemiyor kendini.. Akisina birak, ve kendinle barisik ol. Sahsen benim senin gibi arkadaslarim var ve harika insanlar :)

En İyi Erkek Görüşü

• Şunu anlamıyorum hastalık dersen eğer hastalık değil doğuştan gelen bir şey diyeceklerde doğuştan gelen hastalık hiç mi yok şu dünyada?

0|0
    0|0
    • Yani?

• Ne yanisi? Yani işte hastalık değil doğuştan gelen bir şey demek doğuştan bir hastalığın gelemeyeceğini söylemiş olmaya eşdeğerdir.

• Birşey diyecem hastalık vb değilse kurtulma imkanı vardır ve hastalık filan değilse nasıl gay oldum kendimi bildim bileli erkeklere karşı eğilimim var.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• yardımcı oalabilirim istersen özelden yazabilirsin bana lgbt ve eşcinsellik konusunda baya araştırma yaptım

0|0
    0|0
  • Yönelim

0|0
    0|0
  • Birtur ruh hastalığı tedavi edilmeli

0|0
    0|0
    • Psikologlar yardımcı oluyorlar mı?

• hatastlık değil doğuş tan gelen birşey psikiyatri uzaman dan yardım al

0|0
    0|0
  • kimisi için kişisel tercih kimisi için hata kimisi için sapıklık ama önemli olan kişinin ne yapmak istediği her yaşta herşeydan vazgeçilebilir insan yeterki kurtulmak istesin

0|0
    0|0
    • 18 yaşındayım profildeki gerçek değil ve cidden kurtulabilirmiyim?

• kurtulursun tabiki önce kendin neden bunu seçtin bunu sorgulamakla başla işe sonra buna sebep olan düşünceleri ortadan kaldırmaya çalış gerisi zamanla olucak psiklojin değişecek ve sonunda kurtulursun buna emin ol insan beyni için herşey algıdan ibaret

• İşte neden seçtiğimi filan hatırlamıyorum keşke kurtulabilsem ne iyi olacak, bir de eşcinselliği normal karşılıyorlar dünyada bütün canlılar çift olarak yaratılmış herkes boşver hayatını yaşa diyor ilk kez sen kurtulabilirsin dedin

Yükleniyor...