Regl ağrısı mide ağrısına benzer mi?

Empati yapmaya çalışıyorum. Regl ağrısı mide ağrısına benziyor mu?

0|0
14|2

En İyi Kız Görüşü

• Hayır. Bak nasıl bir ağrı biliyor musun. Sanki karnında gaz var ama o gazı çıkaramıyormuşsun gibi. Tam olarak bu

0|2
    0|0
    • İşte bendede o gaz ağrısı vardı. Ölecekmişim gibi 2-3 gün ağrıdan kıvranmıştım. O aklıma geldide biraz empati yapıyım dedim.

• 😅😅 İyi yapmissin

• Halinizi anlamaya çalışıyoruz işte :) biraz odunluktan beyfendiliğe teşrif edelim dedim :D

En İyi Erkek Görüşü

• Bence benzer

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Hayır

0|1
    0|0
  • Hayır alakası yok, anlatılmaz bir ağrı... Dis ağrısı gibi desem yeridir

0|1
    0|0
  • bakınız gaz sancısı:) berbat bir ağrıdır yaa bence regl günlerimizde işyerinde bize izin vermeliler her ayın 2 günü bu yüzden izinli olmalıyız:) bn yolda yuruyemiyoum o ağrıdan düşün artık:)

0|1
    0|0
  • Nasıl söyleyeyim, sanki karnını elektrikli testereyle kesiyorlar öyle düşün yani

1|1
    0|0
  • Hiçbir ağrı regl ağrısı gibi değil.

0|1
    0|0
  • Testislerinin içten içe çürüyüp idrar yolundan akmaya başladığını düşün buna biraz kramp ekle o kadar sadece

0|1
    0|0
  • Empatiyi yasaklıyorum sjsjjsjs

0|1
    0|0
  • Benzemeeeezz kimseee sanaaa

0|1
    0|0
  • yok yaa miğde agrısı gıbı illet yok :D

0|1
    0|0
  • Hayır alakası yok😒

0|1
    0|0
  • Ben aynen şöyle ishal olursun karnin deliniyormus gibi ağrır ya öyle bişey ama ishal agrisi 5 10 dk sürer ama regl agrisi aralıksız 2-3 saat sürebilir bazen bir günü bile bulur ishal sancısı çektiğini düşün 2-3 saat boyunca öyle bişi

0|1
    0|0
  • Hem her ay regl olan hem de mide rahatsızlığı olan biri olarak söylüyorum ki mide ağrısı regl sancısının yanında sinek ısırığı gibi kalır :D

0|1
    0|0
  • Hayır daha dün çektim 24 saat kivrandirdi beni. Bel ağrısı yaşıyorum Sadece böyle 5 evi 10 cm topuklu ayakkabıyla temizlemis hiç oturmamissin da belin ortadan ikiye kirilacakmis gibi bir agriydi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...