Acil bir bakın arkadaşlar?

Adetim bittikten bir gün sonra yasmin doğum kontrol hapı kullanmaya başladım 4 gündür kullanıyorum korunmama gerke var mı?

0|1
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• "Aynı zamanda adet kanamanızın 2-5. günlerinde de başlayabilirsiniz ancak bu durumda ilk adet döneminde tableti aldığınız ilk 7 günde ek bir doğum kontrol yöntemi (bariyer yöntemi) daha kullanmalısınız"

ilaç şirketinde çalıştığımdan bilgi alabiliyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yanlış başlamışsın. Kanamanın başladığı ilk gün başlayacaktın hapı almaya. Ayrıca kullanmaya başladıktan iki ay sonra tam etki gösterir. Evlenmeden 2 ay önce başlatırlar kadınlara genelde. Kaldı ki zaten doğum kontrol hapı en doğru şekilde kullanıldığında bile %100 korunma sağlamaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu tür haplarda koruma 1 ay sonra başlar zaten. Adet döneminde başlaman gerekirdi bir de. Korumaz şu an bilgin olsun.

0|0
    0|0
  • Bonibon niyetine kullanma onu

1|0
    0|0
  • yanlış başlamışsın korumaz adetin 2. gunu başlanır

0|0
    0|0
  • bılgım yokkkk

0|0
    0|0
  • Doğum Kontrol Hapının işe yaramadığı zamanlar oluyor. Garantiye almak istiyorsan gerek var.

0|0
    0|0
  • hangi hapı alıyorsun ... önemli olan o

0|0
    0|0
  • Bir ay koruma yapmaz icine bosalmasin bir ay

0|0
    0|0
  • İlişki aşıyorsan evet

0|0
    0|0
  • Neden farkli yollar denemiyosun ki?

0|0
    0|0
    • Mesela?

• Eşim sevmiyo tercih meselesi

• Haklisin ne deyim ki o halde hapa devam ama yanlis bilmiyorsam onlar daha sonra zararli olabiliyormus, dikkatli olun yinede

• adet bittikten sonra 5 gün yumurtalar aşırı hızlı yarışırlar 1 gün daha kullan

0|0
    0|0
  • En az bir ay kullanman gerekiyor.
    Simdilik korunman gerekiyor yegenim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cınsel ılışkı ne zaman oldu kı?

0|0
    0|0
  • bir kutu bittikten sonra işe yarar dkhapları

0|0