Kapat

Kız arkadaşım bakire mi? detaylı konu?

kız arkadasımla sürtünme yoluyla bişeyler yaşadık biraz acı hissettiğini söyledi hafifde kan vardı , kızlık zarım patlamışmıdır diye sorular sorup durdu benimde aklımda sorular vardı , kız arkadaşım beni çok seviyor ve gerçekten bir gelecek düşünüyor. tanıstıktan 1 hafta sonra sevgili olduk ve 15 gün sonra sürtünme v. s bu olayları yasadık daha 19 yasında hani geçmişinde bir iki benden cok cok yakısıklı sevgilileri olmus ama onlarla benim kadar ileri gitmediğini söylüyor , doktora gittik bende geleyim yanında dedim ayıp olur ben gideyim muayene olayım sana söylerim dedi gitti bir 10 dk kadar içeride kaldı kapıyı dinledim gülme sesleri geliyordu sadece hos bir sohbet ediyor gibiler , sonra cıktı doktora sporla uğraşıyorum acaba kızlık zarım yırtılmısmıdır dedi doktor da bakmıs bir sorun yok demiş. kız arkadaşıma da senin kızlık zarın cok kalın içi tam temizlenmiyor olabilir diyip reçeteye "zefiran" adlı bir ilaç yazmış bunu uygula demiş. kız arkadaşım genel olarak çabuk boşalan / tam boşalamayan birisi , kendince kızlık zarım kalın oldugu için tam bosalamıyorum diyor?
sizce doğru mu söylüyor? Yoksa benim onu bırakmamam için oyunlar oynayıp , kendince iyi kız rolü mü oynuyor?
Lafım jinekologlara
1 - zefiran aldı ilacı bakireler kullanır mı?
2 - Doktora kızlık zarı muaynesi için giden biri senin kızlık zarın kalın diye bu ilacı verir mi durduk yere?
3- doktordan rüşvetle v. s kız arkadaşım hakkında durumunu ögrenebilir miyim?
Bakir biriyim bakireliğe önem veriyorum , en azından sürekli bişeyler yaşarken her defasında olaylar bu kadar hızlı gelişiyor ama senden önce bu kadar ilerisi olmadı diyor.

İçimden bir ses beni cok sevdiği evlenmek istediği için yalan söylediğini , evlenmeye yakın diktireceğini söylüyor?
4- Kendim bakarak anlama şansım var mı?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bilememdim

0|0
    0|0
    • bide ben buna masturbasyon yaparken elim bazen baya içine giriyordu yani üst tarafa doğru giriyordu ama bilmiyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Bakarak çok net anlaşılır oral yaparken

0|0
    0|0
    • siz hiç baktınız mı?

• Evet baktım, yırtılmış olduğu belli oluyor ortasının, parmak girecek kadar

Kızlar Ne Diyor 7

• İlk satırda kız arkadaşının bakire olmadığını anladım. Hadi eyvallah

0|0
    0|0
  • Bu işte bir iş var alavere dalavereci senin kız

0|0
    0|0
  • Hendin bakarak anlayamassın ama o esnada kan gelmiş zaten zedelenmiştr.
    Kuruntu yapma bnce

0|0
    0|0
  • Arkadaşım ben de muayene için gittim doktoru ikna etmek zorunda kaldım muayene etsin diye etik değil ve etmiyoruz dedi. Ancak ben kısmen ilişki yaşadım ve kan gelmemisti sen üniversite mezunu kariyerli bir kizsin ve neyin ne olduğunu biliyorsun merakını gidermek için bakicam dedi. Ha esnek mi dedim ve verdiği cevap esnek olma ihtimali çok yüksek dedi yani yapısıyla ilgili kesin bilgiyi bakarak veremiyor. Yani hele küçük yaştaki kızlara bu muayeneyi öyle kolay yapmiyolar

0|0
    0|0
  • Oha sksydin bari?

0|0
    0|0
  • Dostum bu kadar önemliyse senin için ayrıl şimdiden. Yalansa da doğru söylüyor olsa da sen güvensizlik hissediceksin hep. Ha bana sorarsan bekaret konusunu falan büyütme derim ama yalan söylemesi de hoş değil.

0|0
    0|0
  • Zar kalın değil esnek olabilir kalın zar diye bişey yok zarı ondeyse bakabilme imkanın var zardan zara değişir doktor niye ilaç verdi onu anlayamadım ve son olarak kadının boşalması çok zordur seviserek ve yüzeysel birliktelik ile boşalma olmaz zevk suyu olur boşalması için ilişkiye girmek lazım

0|0
    0|0
    • ama hızlanıyor ve orgazm oldugunu ben hissediyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• Adamim kizlik zari vajinanin 1 2 cm gerisinde bir zar bakinca cok net gorebilirsin yirtildiginda ortasinda isaret parmaginin girebilecegi bir delik olur

0|0
    0|0
    • konuyu konustum gelince kanıtlıcam bişey olmadıgını dedi bekaret testi yaptıracak herhalde doktorun yanına beni de sokacak ya da ses kaydı alcak caktırmadan muhtemelen

• özet geç göt

0|0
    0|0
Yükleniyor...