Kapat

Galiba gitmek istemiyorum ama yalnızda kalmak istemiyorum ne yapma lazım?

1,5 aydır biriyle birlikteyim ilk başlarda acayip hoşlanmıştım 3 senelik ilişkim yeni bitmişken karşıma çıktı tam aşık olacakken adam kendini geri çekti ukala tavırlar sergileyemeye başladı ben dahada kötü oldum antideprasana başladım neyseki sonra görüşmelerimiz devam etti ama daha çok cinsellik içerikli ben aşk acısı çekerken bir nebze olsun azaltmak istemiştim ama iş hepten cinselliğe döküldü ve oda uzun bir ilişkiden çıktığı için ciddi birşeylere başlamak istemiyor bende ister istemez soğudum 2 haftadır görüşmüyordum ısrarlarına dayanamadım buakşam onda kalıcam ama bir yanımda hiç gitmek istemiyor diğer taraftanda yalnız kalıcam iyice bunalıma giricem diye korkuyorum ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
geldi gitmem gerek artık bu son olur herhalde

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle gitmemelisin şu an sen ona aşık olduğun için deği duygularını bastırmak için böyle şeyler düşünüyorsun elbet seni sevece biri çıkar karşına ve gidersen ne yazık ki olumsuz sonuçlar doğuracak gelişmeler yaşanabilir yanlış anlama benim tavsiyem bu yönde her ne kadar klişe olup ve inandırıcı olmasada cinsellik gerçekten seviyorsan ve değer veriyorsan yapılabilecek birşey gitme derim biraz uzun oldu ama kusura bakma anca böyle anlatabildim

0|0
    0|0
    • tamam seviyorum şuan onunla paylaşmak iyi hissettiriyo ama sonu yok işte

• gittim geldim ama birdaha olmayacak

• umarım yanlış bişe olmamıştır

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Senin hiç mi kendine saygın yok ?

0|0
    0|0
    • yok

• şuanda hiçbirşey düşünemiyorum sadece biraz iyi hissetmek ve başarıyorumda

• Sana öyle geliyor...

• saçmalama ya özele gel bi

0|0
    0|0
  • sacmalama gıtme sakın

0|0
    0|0
  • gitme bence bencesinide geçtim gitme

0|0
    0|0
  • yaşlar kaç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• uzak dur ondan bence ciddi bisey istemiyor diyorsun ne bekliyorsun ondan yalniz kal kafani dinle cik gez yeni kisilerle tanisirsin belki böyle islerle ugasma pisman olursun

0|0
    0|0
    • 6 aydır yalnızım zaten

• ama degermi böyle durumda olmak sevse ilgi görsen ciddi olsa hadi neyse ama kendin hissediosun konu tek cinsellik gibi diyosun buna degermiyim de kendine ugrasma bence

• Bence gitmemelisin . Seni kalbiyle seven birini bul . Anlatmak istediğimi anlamışsındır umarım .

0|0
    0|0
  • Gitme. Yanlız kalmazsın elbet çıkar biri karşına gitme.

0|0
    0|0
  • Gitme sakın seven adam sevdiğinin namusunu korur bozmaz.

0|0
    0|0
  • Gidipte kendini yem ettikten sonra ağlama da.

0|0
    0|0
Yükleniyor...