Kadin doktoru erkek cikarsa gene gidermisiniz kizlar?

kadin dokturu erkekse gene gidermisiniz peki utanirmisinz yoksa dr zaten n utanacammi diyorsunuz

0|1
17|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben özellikle erkek seçiyorum , kadın doktorlar çok ters oluyor , tartışacak yer arıyorlar , onların triplerini çekemem...
    Erkek doktorlar daha anlayışlı yaklaşıyor...
    Bu öğretmenler için de geçerli...

1|2
    0|0
    • ilginc bir yorum

• hakiszda sayilmassn

• Bende farkindayim durumun

Kızlar Ne Diyor 16

• hayir sonucta doktor yeminli birisi utanacak biseyde yok, once biraz cekingenlik oluyor ister istemez ama gecici o. doktor uzman ise seni zaten rahatlatiyor o konuda. adam isini yapiyor seninkine varana kadar neler goruyor hergun onun hic bir farki yoktur bir zaman sonra :)))

0|2
    0|0
  • gıtmem. hayır.

0|1
    0|0
  • Yok utanmam

0|1
    0|0
  • Benım doktorum yıllardır aynı ve erkek. gayet memnunum. Bunda utanılacak bırsry yok hatta eskıden adam çok yakışıklıydı bırde bu halı var ;)

0|1
    0|0
  • son anda oyle cıktıysa gıdecez napıcaz saglık bu

0|1
    0|0
  • En gıcık aldığım şey erkek çıkması

0|1
    0|0
  • Tıpta ayip olmazki, bana fark etmez

0|1
    0|0
  • Giderim zaten benim doktorum erkek tıpta ayıp olmaz ;)

0|1
    0|0
  • Erkek doktorlad daha iyi oluyor

0|1
    0|0
  • evet

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|1
    0|0
    • mecbur kalirsan

• Simdi belli birseyler yaşamadan belli bir olgunluğa gelemiyorsun bu kendini gelistirmekle alakali hayata bakis acisi ile ilgili bu konuyu aşmıssin sen. arti bazi şeyleri yasamak herkesede olgunluk vermiyor kiminin psikolojisi bozukuyor kimide yasadiklarindan dolayi hircin oluyor detin mevzu dililin donfugunce kisaltarak anlatmaya calistim o yuzden yaşla alakali

• @Hknbursa haklısın yaşanmışlıklar. :)

• Yoo utanmak cehaletten

0|2
    0|0
    • Olurmu ole şey ya ben bile utaniyom doktora seyimi gostermkten

• @JoeeBlack kastettiğim şu an doktor farkındaysan ne triplere giriyon lan

• Seni istediğin doktora git ama hayalı kişilere cahil deme. Verdiğin cevaplara bakarak kültürsüz, cahil, tahammülsüz ve rüzgarda savrulan çer çöp gibi ahlaki yozlaşmanın savurduğu biri olduğunu söyleyebilirim.

• Kadın doktor ararım

0|1
    0|0
  • Gecen gittim inanki sadece ultrasonu gezdirdi bakmadi bile cok hassaslar bu konuda

0|0
    0|0
  • Burcu isminde diye kadın doktoruna gittim. içeri girince erkek çıktı. Doktorla regl hakknda herseyden konuştuk masallah. :))

0|0
    0|0
    • Hemde ilk görüşmede

• Ona göre ilac tedavi vs. Uygulayacak doktor :))

• evet çünkü bu bir rahatsızlık.

0|1
    0|0
    • biliyorum... sence guzel bir kizsa eger o giden dr bisey hissedermi o an merak ediyorum

• yani bana saçma geliyor, çok normal bir durum ve ikiside birşey hisstmez...

• yorumun icin tsklr

Erkekler Ne Diyor 4

• Abi sağlık söz konusuysa utanmaydı çekinmeydi geçiceksiniz işini en iyi yapan doktora gidiceksin kadın erkek fark etmiyor Tıp denilen şeyde

0|1
    0|0
  • Ben kadın doktora gitmiyom walaa :D

0|0
    0|0
  • Kadın doktoru ney la keko

0|0
    0|0
  • Gitmezler kanks

0|0
    0|0
    • peki erkek dr o anda bisey hissedermi sence