Antibiyotik kullandım o da genital bölgede kaşıntı yaptı mantar belki de ne yapıcam ya doktora gidip kızayım mı?

Ya bana böyle ağır antibiyorik verdi ahayatımda böyle bir şey yaşamadım ilk defa mantarla karşılaştım ya.. Aptal. Bakireyim bir de enfeksiyon kapabilme ihtimalim hiç yok. Ama gel gör ki böyle antibiyotikten oldu.. Havalandırsam ve temiz tutsam gider mi kendiliğinden illa kadın doğuma gitmem mi gerek?

Not :Kaşınma başlayalı 3 gün oldu.

0|1
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Akıntı var mı peki

0|0
    0|0
    • Geçen o da oldu normal sanmıştım , normalde kadınlrda da oluyor akıntı diye ama bunda da oluyormuş..

• iyi ozaman gidelim dövelim doktoru :)

En İyi Kız Görüşü

• Vajinal fitil alabılırsın akıntın var ise yok ise sakın cok suyla yıkanma mantar 2 katına cıkar , 👍🏻

0|0
    0|0
    • :S bakireyim yazmışım okumuyor musun? okumuyorsan neden yazıyorsun?

• Bırde mantar ıle kaşıntı aynı şey degıl burada bır anlasalım , tam neyın olduğunu yazman gerekli.
      Sadece kaşıntı nerede tam olarak? Idrar yaparken mı vs? Yoksa akıntı mı ,
      Akıntı ise mantardır , ve ıdrarında ve camasırında da olur.
      Ama kaşıntı ise gececektır , antıbıyotığı ne zaman bıraktığınla da ılıntılı , buarada kaşımamalısın tahriş olmuştur , merhem olabılır dışta ise

• hmmm anladım.. akıntı vardı sanırım ya çok da emin olamıyorum.. Ama kaşıntı var aşağı taraflarda. .. ilacı bugun bıraktım daha. Ama antibiyotik ile paralel oluşunca bu mantar dedim.

Erkekler Ne Diyor 6

• Doktora kızmana gerek yok O nereden bilecek senin Neye alerjim olduğunu bu bir İkincisi de antibiyotik ağır geldiyse hemen kesre doktorla görüş daha uygun bir antibiyotik verdi antibiyotiğin içindeki katkı maddelerinden bir tanesini alerjin olabilir

0|0
    0|0
    • zaten 1 günüm kalmıştı 13 gün kullandım o nedenle artık birşey yazdırmıcam zaten... Gripten kurtuldum gibi zaten.

• ooof doktor bakmak zorunda mı oraya direk yazamaz dimi?

• Kafasına göre yazarsa doğru olurmu sence merak etme görmekten biliyoruz zaten dr olarak

• yan etki ola bilir

0|0
    0|0
  • bılmıyom gecmıs olsunn

0|0
    0|0
  • eczaneye git zolax 200 mg al... problemin kalmayacak

0|0
    0|0
    • rastgele alsam sorun olur mu ki? Doktordan da çekiniyorum.. Kimseye açmadım allahım sevgilim bile olmadı ilk gören doktor olacak :S acı son.

• Dr da bu ilaci verecek zaten merak etme... rahat ol nasil olsa eninde sonunda biri gorecek yani :)))

• Aspirinli suya yatir 2 gune gecer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mantar ilaci sur

0|0
    0|0
  • bnimde basıma öyle bisey gelmisti acile gittim doktor mantar olup olmadıgını anlamak için actırıp baktırmıstı

0|0
    0|0
Yükleniyor...