Antibiyotik kullandım o da genital bölgede kaşıntı yaptı mantar belki de ne yapıcam ya doktora gidip kızayım mı?

Gizli Üye
Ya bana böyle ağır antibiyorik verdi ahayatımda böyle bir şey yaşamadım ilk defa mantarla karşılaştım ya.. Aptal. Bakireyim bir de enfeksiyon kapabilme ihtimalim hiç yok. Ama gel gör ki böyle antibiyotikten oldu.. Havalandırsam ve temiz tutsam gider mi kendiliğinden illa kadın doğuma gitmem mi gerek?

Not :Kaşınma başlayalı 3 gün oldu.
Antibiyotik kullandım o da genital bölgede kaşıntı yaptı mantar belki de ne yapıcam ya doktora gidip kızayım mı?