Yeni evliyim esimin benden supheleri var. ne yapmaliyim?

3 ay oldu evleneli.. daha once birisiyle birliktelik yasamadim. bunu da esimle paylastim tabi. ama masturbasyonu sıklikla yapardim ve ust uste orgazm olurdum. simdi iliskidede bu oluyor.. ve esim benim ufaktan bir tecrubemin oldugunu dusundugunu bana ima etti.. cok kotu oldum.. hala kirginim.. suphe duyduysa bu hep boyle mi gider sizce

0|3
21|48

En İyi Erkek Görüşü

• sacma sapan ınsanlarla evlenıp evlenıp gelıp soruyorsunuz.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Orgazm olsan bir dert olmasan ayrı bir dert.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 47

• utanmadan boşaldın demek, çok ayıp :(

0|0
    0|0
  • Zamanla düzelir sis

0|0
    0|0
  • takılmayın böyle şeylere ya senin eşin çok alıngan birine benziyor hiç sevmem öyle tipleri bu ne ya bayar insanı valla

1|0
    0|0
  • Bununla ilgili makaleler var.. beraber okuyun.. kıskanıyor ki bu gayet normal.. konuşarak halledebilirsin.. tabi anlayışlı bir eşse..😊

0|0
    0|0
  • Çok çirkin bir davranış... Ayıp etmiş... Onu çok sevdiğini ve cazibesine dayanamadığını söyle... Şişer ...

0|0
    0|0
  • Ayrılson supheliyse

0|0
    0|0
  • Üst üste orgasm oluyorsun diyemi şüpheleniyor senden. ne kadar saçma bir durum.. benim yanımdakı kadın üst üste orgasm olsa kenidmi iyi hissederdim onu mutlu ediyorum diye...

0|0
    0|0
  • O kurt kemirir gider, insanın kurdu kendi özündedir.

0|0
    0|0
  • kırılacak ne var bunda?

0|0
    0|0
  • Tepkini koy net bir şekilde o zaman

0|0
    0|0
  • Bunun cezasini ona odet çok kiz gunlerce agla sen beni ne saniyorsun de , eger unutup gecistirirsen daha çok supelernir senden özür dilenesini isteme ama özür dilet ancak böyle rahat edersiniz ikinizde

1|0
    0|0
  • Her şey zamanla geçiyor... ama unutulmuyor.

0|0
    0|0
  • Açık açık konuş... Kırıldığını dile getir. Bunu senden duymak beni üzdü kelimesini kesinlikle kullan. Bu ikna edici bir cümledir.

0|0
    0|0
  • Ne adamlar var kendisi bakirmiydi

0|0
    0|0
  • gider yapacaksın..
    yaptığı hatayı anlayacak..

0|0
    0|0
  • Hep böyle gider artık

0|0
    0|0
  • bu onun eksikliği

0|0
    0|0
  • valla ne yalan söyliyim benide bir kızla tnaıştırcaklar şimdi kız atanmış memur. ailesinden uzak hiç güvenemiyorum daha görmeden. belkide ilk zamanlar böyle oluyordur. zamanla geçer heralde.

0|0
    0|0
  • bir süre biraz pasif kalırsan unutabilir

0|0
    0|0
  • Daha önce evlenmeden önce Mastürbasyon yaptığını içine söyledin mi ve bu şekilde boşaldığını

0|0
    0|0
  • O senin eşin mast yapdigini söyle o yüzden böyle oldugunu söyle ne onun kafasini karıstır nede kendi canını sık

0|0
    0|0
    • Bunu soyledim zaten ona. oda uzatmadi. ama bunu dusunmesi benim sinirimi bozdu

• Öyle düsünme onu'da anla o senin eşin unutma düşünebilir sende öyle olmadigini gösterirsin hayatını paylascaksn sonucta 3 ay olmus daha uzun seneler birliktesiniz ve öyle güzel anılarınız olcakki sen bu soruyu sordugunu bile unutcaksın

• terk et

0|0
    0|0
  • yokkkkkkkkkkk

0|0
    0|0
  • Gider

0|0
    0|0
  • Çok ağır bir iftira..
    Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Zor durum

0|0
    0|0
  • Aklına karpuz kabuğunu sokmuşsun adamın napsan faydası yok

0|0
    0|0
  • Memleketini söyle hemen cevabı vereyim sana

0|0
    0|0
  • Evet öyle gider

0|0
    0|0
  • Ada'm gibi konuş böyle geçmez hayat hem olmuşsa olmuş bitmiş yani ne gereği var

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 20

• Esinizin güven sorunu var. O sorun olduğu surece siz çarşafla, burkayla gezdim bile deseniz ne fayda.

0|0
    0|0
  • onunla uzun sure beraber olma git guvendinle yat de ogrensin kabalini odunlunu. ozur dilet yalvart surundur burnunu akli basina gelsin tabi akla gelebilecek akil varsa :)

0|0
    0|0
  • kendı bırıyle yapmıssa derdıne dusmesın bunun.

0|0
    0|0
    • vu yardırmışsın
      eşler arasında şüpe ve şüpeye meal vermek iyi bişey değildir
      bunu açıkca konuşsa daha mantıklı
      ondan başkasının olmadığını ve olmayacağını bu tür imaların onu rencide ettiğini ve evliliklerine zarar vereceğini falan

• İlişkide neyden şüphelendi anlamadım 😄

0|0
    0|0
  • Acıkca ne yaptığını söyle o senın esın hayat arkadasın degıl mı

0|0
    0|0
  • sen onunla acıkca konuşup anlatmazsan evet

0|0
    0|0
  • Kesin dille reddet ve tavır koy...

0|0
    0|0
  • Esin salakmis sanirim, sende cok iyisin o yuzden ust uste orgasm oluorm deseydin

0|0
    0|0
  • Senin hatan!

0|0
    0|0
  • masturbasyon yaptığını anlat. nasıl yaptıgını filn..

0|0
    0|0
  • Şüphe duymak ne demek
    Zaten olmuşsun önceden bşryle
    Biliyor sonuçta
    İçten içe kıskanıyor

0|0
    0|0
  • o bakir miydi

0|0
    0|0
  • böyle insanlarla evlenir kendinizi saklarsaniz olacagi budur.

0|0
    0|0
  • Acık acık anlat evlenmeden mastur yaptıgını

0|0
    0|0
  • sanki kendi yapmamaış denyo

0|0
    0|0
  • Kirdigini belli ett

0|0
    0|0
  • gidebilir bunu bize degil onun tavrindan anlarsin ama etmeyip kafasia da takabilir onun beynine girip anlayamayiz sonucta.
    konu acildiginda cok kirildigini anlat guveniyor seviyorsa inanir zaten sana.

0|0
    0|0
  • Seni eleştirmiyor boşuna kırılıyorsun

0|0
    0|0
  • anlamadim iliskide zaten orgasm olmazmisin ya ben oyle biliyorum yani bende iliski yasamadim ama orgasm olunuyor diye biliyorum 😂😂 neyden suphelendiki sacma degilmi bu biraz

0|0
    0|0
    • Erken oluyorum. ve defalarca oluyorum

• kadinin zaten erken ve ard arda orgasm olani makbul degilmi? Demekki o erken bosaliyor devamina istegi kalmiyormu artik nasilsa neyse.. en onemlisi sana guvenmesi simdiden baslamissa guvensizlige ohoo bu evlilik pek de iyi bir yerlere varmaz. Benim icim rahat sana yalan soylemiyorum soylemeyecegimde guvenirsin ya da guvenmezsin o senin problemin dersin. Yoksa surekli herseyde guven problemi olusursa daha cekecegin var

• Tecrubeli olsan sorun olmasan sorun arkadas ya. Cok arastiriyodum de cok masturbasyon yapiyodum de istekliydim hep de manyakmidir nedir ya

0|1
    0|0
Yükleniyor...