Arkadaşlar ya regl agrısı?

Aşırı derecede çok kasıklarım agrıyor ve resmen belim uyuşuyor artık.. Ağrı kesici içmemeye çalışıyorum ama içsemde etki etmiyor zaten ağrıdan ağlıyorum artık resmen sizce ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Şöyle evsel çözümleriniz falan yok mu ya galiba can veriyorum suan? 😔🔫

0|3
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Alt karına koyulan sıcak su torbaları, rahmin kan dolaşımının hızlanmasına yol açarak ağrıyı azaltacaktır. Ilık duş almak, ayaklarını sıcak su içinde bekletmek de fayda sağlar. Önerilen ısı 40 derecedir.

1|0
    0|0
    • Sıcak su torbasıyla geziyorum işe yaramıyo

• Çok teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• ayakta ılık duş iyi gelir tarçınlı süt ya da su da iyi geliyor ayaklarını sıcak tut gerekirse çift kat çorap falan bir de sadece regl döneminde değil ay içerisinde de üşütmemeye dikkat etmelisin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hastaneye gitmek çözüm sana

1|0
    0|0
    • Vaktinin %95 ini hastanede geçiren bir hemşire var karşında ve serumu veya iğnemi kendim evde yapıyorum bazen ama artık etkisini yitirdi geçmiyor

• Zararlı..

• Ağrıyı çekmenden daha alternatif bir çözüm

• Havluyu karnına koy ve ütü yap... Sıcak iyi gelecektir.

1|0
    0|0
  • geçmiş olsun :)

1|0
    0|0
  • Sıcak su uygulaması yap tatlım bide ilaç içiyorum sakin ihmal etme var mı akıntın şu an

1|0
    0|0
  • Abartmayin arkadaş yaa ah bu türk kızları yok mu

0|0
    0|0
    • Abartmak mı? Aynısını hissetmeni dilerim kasıklarında inanılmaz bir agrı belinde uyuşukluk hissi ve kramplar.

• Kıyamet koptu he kocaman yetişkin insanlarsınız ayıptır Çocuk gibi gerçekten abartıyorsunuz

• He gülüm he

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Daha bu gece sabaha doğru uyandım geberiyordum inlemekten ölüyorum her regl dönemimde. Kat kat giyiniyorum yetmiyor sıcak su torbası oda yetmiyor üstüme battaniye atıyorlar kendimden geçip uyuyorum uyandığımda bir şeyim kalmıyor :( Bende bıktım bu durumdan doktora gittim bir kaç kez normal olduğunu söyledi neresi normal bunun anlamıyorum.

1|0
    0|0
    • Aynı şekilde bende ya bide yarın hastane gidip çalışmak yok mu ölüm gibi... Og

• İyiki çalışmıyorum yatış halinde olduğum için mutluyum çalışmanın ne derece zor olduğunu biliyorum Allah kolaylık versin :D

• bu bende de olan bır durum. turk kahvesı ıc. az da olsa hafıfletıyor. ıcınde kafeın var ya.

1|0
    0|0
  • Sıcak su torbası koy.
    Bitki çayları iç.

1|0
    0|0
  • Canım benim. Pilates yaparsan iyi gelebilir. Nefesin tüm vücudunu gezecek çünkü.

1|0
    0|0
  • Serum ye gel

1|0
    0|0
  • doktora görun

2|1
    0|0
  • sicak bişeyler koy

1|0
    0|0
    • Daha çok agrıyor öyle.. Kanamada artıyo zaten sıcak uygulama ile damarlar genişliyor

Yükleniyor...