Vajinal mantar oldum acill yardım edinnn lütfen?

arkadaşlar vajinam asırı kasınıyo ve yanıyo aynayla ıcıne bakınca beyaz beyaz seyler gordum vajınal mantar oldugumu anladım ne yapmam lazım? nolur yardım edın ve yurt dısındayım nasıl gecer?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• En iyisi doktora gitmen. Jinekoloğa gidebilirsen uygun ilaç ve kremleri verir sana.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eczaneye gıt
    Ve vajinal fitil iste teklı olandan alabılırsın ama 5 gun sonra muhakkak aynısından bır tane daha alman gerek.
    Flucan hap al bırde agızdan alınıyor. Ondanda 1hafta sonra tekrar içiyordun recetesız satılıyorlar , gecmış olsun.
    Ayrıca orayı yıkarken çok su ve sabunlayıkama , normal su tut gec , bol su ozellıkle mevcutta vucudun vajınayı korumak için oluşturduğu bakterıler vardır fazla suyla onlara zarar verırsın 👍🏻

1|0
    0|0
    • merhaba tekrar bugun vajınal fıtıl koydum ama tuvalete gıdınce aktı tekrar aynısını koysam olur mu?
      yurtdısındayım derdımı anlatamıyorum doktor yok

• Elbette ama nasıl oluyor bılmıyorum

• Nightbabe olarak bak

Erkekler Ne Diyor 13

• İgrenç... :/

0|0
    0|0
  • 3 ayda bir duş almayın anasini satim

0|0
    0|0
  • Vajinal fitiller var onlardan kullanıcaksın bakire değilsen bakire isen agiz yoluyla ilac alman lazim birde vajina disina surulen merhem var travazol travakort gibi onlardan sur ve bol yoğurt ye

0|0
    0|0
  • Bol su tut içine, hortumu içine koy suyu aç, dökülür

0|0
    0|0
  • selam bılmıyomda dr. git gecmıs olsun

0|0
    0|0
  • git eczaneye MYCOSPOR adlı kremi al ve acilen hemen sür.

0|0
    0|0
  • Iyyyy.

0|0
    0|0
  • doktora git ve kuru tut vajinanı ıslak tıtmuşsun hep ondan mantar olmuş olabilir

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Yurtdışındaysan geçmez

0|0
    0|0
  • bir süre hard seks yapma, sonrada doktora git

0|0
    0|0
  • mantar içinde olur mu ya

0|0
    0|0
    • Elbette olur , erkeklerde de olur

• Her kadında mutlaka yılda bırkac kez olur cok normal bırsey , anırmal bır genıtal sorun degıl bu.
      Antıbıyotık yapar / havuzdan olabılır /ıslak mayo denızden sonra degısmek gerekır /psıkolojık olur /reglı gecıkmesı yanı kadınların erkeklere gore daha cok ugrasacagı sey var bunu anlamanı beklemıyorum. Yargılamamayı ogrenmek gerekıyor

• @Nightbabe bu konuda hak veriyorum çok şey var uğraştığınız, fakat mantarın her kadında yılda bir kaç kez olduğunu bilmiyodum oyle olanlar hastalıklı gibi düşünürdüm. mantar olduğunda oralda yapılmaz sanırım kadına, veya birleşme?

• Yurt dışında doktor yok mu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• dr a cık

0|0
    0|0
  • oturabildiğin kdr sıcaklıktaki suya 1 bardak kadar sirke dök oturma banyosu yap su soğuyana kdr otur

0|0
    0|0
  • Candida mantarıdır hastaneye git

0|0
    0|0
  • Travazol adında bir krem var bunu kullanırsanız faydası olabilir. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Doktora git kendin tanı koyamazsn doktorun görmesi lazım

0|0
    0|0
  • Bendede oldu bı ara kendılıgınden gectı ıhrenc bıseydı resmen

0|0
    0|0
  • Yarin ya kadın ya da cilt doktoruna git krem yazar

0|0
    0|0
  • Eczaneye git mantar icin kullanilan iki ialc var biri krem bbiri hap al onlari kullan

0|0
    0|0
Yükleniyor...