Adet Dönemindeki Bir İnsanın 2 Hafta Boyunca Trip Atması Normal Midir?

Bilimsel olarak pek çok kadında 25 gün ile 1 ay arasında gerçekleşen menstrual döngünün yarattığı fiziksel etkileri max 1 hafta sürerken psikolojik etkilerinin 1 hafta daha sürmesi normal midir, yoksa bu durumdan istismar ederek karşısındakine boyun eğdirmeye mi çalışıyordur? Zaten ayda 1 döngü gerçekleşiyor, bir de 2 hafta da git tribini çek kaldı şurda adam akıllı konuşulacak 10-12 gün, böyle bişi var mı kafadan yarısı gitti ömrümün. Nedir görüşünüz kızlar sorum size?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Normal değildir

0|1
    0|0
    • Zaten tüm manyaklar beni buluyor herhalde, bir de bazen istediği olmayınca öyle bir sövüyor ki kız arkadaşım hani yalanır yutulur değil bigün elimde bile kalacak Allah göstermesin de illallah getirtti be bana. Geçince ''Ama aşkım malum zamanındaydım biliyosun, yoksa seni böyle üzer miyim?'' falan diyo kızsam mı alttan mı alsam bilemiyorum ki, 2 ayrı kişiyi oynuyor kendi içinde, bir yüzü melek, diğer yüzü gudubet...

En İyi Erkek Görüşü

• uyuz oluyorum trip atmalarına

0|1
    0|0
    • Bro işin uyuz tarafı kız arkadaşım çift karakterli, hani adet olan kız ile o dönemi atlatan kız aynı kişi değil, hani çok mu nazlıcan dicem de bu kadarı da pes. Geçince gerçekten melek gibi bir insan oluyorken malum zamana geldi mi şeytana dönüşüyor, anlamadım gitti...

• Hiç sorma kanka işin ilgincide bu zaten...

Kızlar Ne Diyor 1

• Biraz fazla sanki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• A. mk biz her adet oluşunda ayrılıyoz seninki gene trip atıyomuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...