Bu aralar çok sık duymaya başladım , neyimi ?

20 yaşında iki çocuğu var Yeni evli 21 yaşında Çiçeği burnunda 21 yaşındaki gelin 7 aylık hamile ..

Yahu arkadaş nedir bu kızlardaki 20-21-22 yaşlarda evlenme hastalığı ? 20 yaşında değilde 25 yaşında evlen 29 yaşında evlen ne olacak ? Biraz olgunlaş bir iş güç sahibi ol kariyerin olsun ayakların yere bassın

Ben anlamıyorum gerçekten devir eski devir değil artık öyle kadın evde otursun adam çalışsın demekle ev geçinmiyor Benim abim mimar eşi öğretmen ikisinin aylık aldıkları maaş toplamda 3500 Lirayı bulmalarına rağmen kıt kanaat geçiniyorlar

Sen hangi akla hizmetle 20-21 yaşında askerliğimi bitirdim ama bir yandan iş bakıyorum diyerek evleniyorsun ?

Kusura bakmayın arkadaşlar biraz sert çıkıştım sanırım ama benim düşüncem bu Bu yaşta evlenenler (20-25 arası) cinsellik için evlenmiyorlarsa bende nağmert olayım ...siz ne düşünüyorsunuz bu konuda

0|0
21|24

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer maddi sıkıntı yok ise eşler uyumlşu ise o yaşlar ideal olabilir ama... Seninde dediğin gibi elin ekmek tutmuyo koca eline bakacaksan koçanında işi dandini dandini dastana ise o zaman olmaz danalar girer nbostana parasızlık geçimsizliği doğurur sonra birde çocuk yaptıysanız vay o çocuğun haline... :( AÇIKLAYICI OLDU HERALDE VARMI BEN ANLAMADIM DİYEN ? :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• şimdiki bazı kızlar hazıra konmayı seviyor hepsini geç izdivaç programına bak işte şu kadar gelirli kariyerli bana kadın olduğumu hissetirecek beni her anlamda mutlu edecek bla bla bla şeyler söyleyip talip arıyorlar bence bunlar zamanında birşeyler karıştırmış ve ailesi bunun kız olmadığını biliyor ve evlenip kurtulmak istiyorlar benim aklıma bu geliyor tamamen başka açıklaması olamaz sanırım

1|0
    1|0
  • evde kalırım korkusu var.

kızlar evde mutlu değil Erkekler de dediğin gibi genelde...

1|0
    0|0
  • Alan memnun satan memnunsa siz neyin derdindesiniz? :) Sonuçta irade meselesi.. İnsanı mutlu eden şey iş-para-eşten ziyade kanaat yeteneğinin gelişmiş olmasıdır.

0|0
    2|0
  • evet bu yaşta evlenen cinsellik için evlenir sonrasınrada gözü dışarda olduğu için ya aldatır yakalanmaz ya da karşılıklı ilgi ve bağ kopar boşanırlar.

2|0
    0|0
  • bence yanılıyorsunuz. Anlaşılan size teklif eden yok veya dürtüleriniz körelmiş. İnsan sevdiğini bulunca evlenmeli bence cinsel hayatı da normal hayatı da olmuş olur. Sıcak bir aile çocuklar felan derken ömür dolmuşşşş. al sana kariyer :d Sizi üzmek amacıyla demiyorm lütfen kırılmayın kızmayın TŞK ler.

1|1
    1|0
  • erken yaşta çocuck sahini olup ileri yaşta çocuğum bakar bana zihniyetide olabilir :D 20 l yaşlar erken 25 de n sonrasıda ideal bencede kaldığım hastahanede 2 tane kız hasta 18 yaşında 2 sininde 1 tane çocukları varmış ben duyuyunca şaşırdım köyden geliyorlarmış köy hayatı değişmemiş halen o yüzden

0|0
    0|0
  • Dur cevabını ben vereyim. SANANE. Milletin derdi seni mi gerdi şimdi...

2|0
    2|0
  • iş güç sahibi olduktan sonra erkeğe zaten ihtiyaç duymana bayan sayısı çoğaldı farkındamısın bilmiyorum ama :D

1|1
    0|0
  • Evde kalma korkusu.

2|0
    2|0
  • bu işler kısmet ama haklısın gerçekten de.. önce ekonomik özgürlüğü olmalı insanın.. yani eşi çok zengin de olabilir ama elinde yine de her ihtimale karşı mesleği olmalı insanın sonra evlenmek , çoluk çocuğa karışmalı...

yine de kısmet işte :)

0|0
    0|0
  • 3500 liraya kıt kanaat mı geçiniyorlar..

hayır cinsellik için değil tamamiyle oyuncak olarak gördükleri için

0|0
    0|0
  • joysticki merak ediyolar erken evleniyolar.

2|0
    0|0
  • senin abinle yengen nerde yaşıyor adam 800 lirayla 3 çocuk bakıyor koyunu tüm masaya mı koyuyorlar akşam yemeğinde anlaamdım ki :)

1|0
    0|0
  • E evde mi kalsınlar mübarek :p

0|0
    0|0
  • merak etme hem çocuk hem kariyer yapanıda var olay tamamen kişiyle alakalı cinsellik için evleniyorlar demişssin tabiki olabilir sonuçta oda bir ihityaç adam zinaya düşmektense evlenirim daha iyi diyor yani herkesin kendi hayatı bize ne dimi

0|0
    0|0
  • Aradığı gibi birini bulunca evlenmesi normal. işim gereği kuru aşkın karın doyurmadığını ve çok nadiren de olsa filmlerin haricinde ölesiye aşkın varlığını görüyorum.

mantık evliliğidir çoğu, ama mantıksız olmaktansa böylesi daha iyidir.

0|0
    0|0
  • aynen sende haklısın. hepsi yakılıp sabun yapılacak insanlar...

0|0
    0|0
  • Hayat onların diledigi gibi yaşasınlar .

1|0
    0|0
  • evlen çabucak, 3 de çocuk yap.

0|0
    0|0
  • ANLADIM SENIN ÇEKEMEME BIR DURUMUN VAR :))))))

0|0
    1|0
  • Haklısın. Her şeyin zamanı var aceleye gelmez bu işler.

2|0
    0|0
  • Rızkı veren Allahtır. Kime ne verip vermiyeceğine o karar verir. Çok zengin olup da evlenen kişilerin o paraları daima kaybetmeyecekleri nerden belli. benim annem babam 21 yaşında evlenmişler. ilk evlendiklerinde evlerinde yatakları bile yokmuş. Elhamdülillah bu güne kadar gelmişler. yani gayet doğal bir durum.. ben 18 imde evlenmeye kararlıyım mesela..

0|0
    1|0
  • ya bir biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiibtir git allahını seversen :D

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 21

• 22 yaşındayım ve evde kaldığımı idda eden bir teyze vardı çalıştığım bir yerde. Sırf kendisi 16 yaşında evlenmiş diye. Dilerim kızı 22 yaşına geldiğinde aynı durumda oluruz, dangoz karı -_-

3|0
    0|0
  • bence evlenmenin en güzel yaşı 24-25-26 arasıdır.. mezun olursun eline işini alırsın evlenirsin bu kadar basit.

3|0
    0|0
  • erken kalkan yol alır dogru ınsanı bulunca yasın önemı yok

1|0
    0|0
  • Eski devrin hepsini geride bırakamadık demek ki. 20-25 arasını direk kestirip atmayalım öyle. Arkadaşlarımın çoğu evlendi ya okul yok iş yok güç yok -okumadılar evet- evlendiler. Çocukları bilem oldu lan.

Kendi hayatları hataysa da doğruysa da bunu yaşayıp görecekler.

Cinsellik dersen buna sadece artık onun için evlenmeyi bekleyen de çok yok bence..

1|0
    0|0
  • bırak evlensinler . karşı değilim.

1|0
    0|0
  • evet ya yaşım 21 neredeyse bütün arkadaşlarım evlendi tuhaf bir pskolojiye giriyorum onları görünce neredeyse hepsinin çocuğu var kendimi evdekalmış ya da yaşlı hissediyorum :))

1|0
    0|0
  • 26 yaşındayım, ailem ve arkadaşlarım da dahil herkes bana koca bulma telaşında anasını satım. Toplum utansın kırçiçeem.

1|1
    0|0
  • herkesin kendi hayati kim kiminle evleniyor kac yasinda evleniyor bizi ilgilendirmes sen cok akkiliysan 29 yasinda evlenirsin ;)

0|0
    1|0
  • Evet bazıları erken evlendikleri için pişman oluyorlar zaten. Doğru kişi ve doğru zamanda olmalı. Acele etmeye gerek yok! :)

1|0
    0|0
  • Evlenebilir. Bu kişinin tercihi. Sonuçta ayıp olan birşey yapılmıyor. Benim ablamda 22 yaşında evlendi. Herhangi bir kaybı yok. Cinsel açıdanda söylediğine katılmıyorum. Hee bir nokta varki kişisel ihtiyaç. Bu yaşlarda evlenmeyip orda burda zina yapanlara bakılırsa evlenmek daha iyi.

0|0
    1|0
  • Evlensinler neticede onlarında aklı var

0|0
    1|0
  • Bende 22 yaşında evlendim 24 yaşındayım şimdi bunun cinsellikle ne ilgisi var arkadaşım kısmet bu işler..

0|0
    0|0
  • herkesin düşüncesi farklıdır bence yaşlar genç ama abartıyorsun gibime geldi sonuçta 17 yaşında da değiller eğer evlenenler uçuk kaçık tipler değilse onlarda yetişkin sonuçta önemli olan olgunlaşmaları benim akrabalarım geç evlendiler ama tanıdıklar var onlar 18-22 yaşlar arasında evlendiler şu an üniversitede okuyorlar evlilikleri okumalarına ya da çalışmalarına engel olmadı mesela bence kişinin yapısı önemli burda

0|0
    0|0
  • aynen 30 yasına kadar bekar kalmaktan korkuyoruz yaş olmus 23 ne iş var ne eş anasını satim :)

0|0
    0|0
  • ben 29 da evlendim 33 de cocugum oldu ideali 27 35 arası bence

2|0
    1|0
  • Yanağını :D öpeyim ne güzel konuştun

2|0
    1|0
  • Annem 30 yıl önce 26 yaşında evlenmiş bugüne oranla 35 olsun ondan öncesi kurtarmaz

1|0
    0|0
  • Seni ilgilendirmemesi gerektigini dusunuyorum

0|0
    1|0
  • bende 23 yaşındayım bana bakacak iyi birini bulsam evlenirim ev hanımı da olurum 30 yaşından sonra evlen çocuk büyüt yaş iş onlar hem kariyer vs vs ben okuyan bir kız olmama rağmen çok takılmam böyle şeylere benim için para pul kariyer 2. planda önemli olan huzur ve mutluluk

0|0
    0|0
  • Tamamen katiliyorum tek sebeb cinsellik

2|0
    0|0
  • mantıklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...