Evlencem ama ilk geceden korkuyorum :( ?

Arkadaslar iki hafta sonra dugunum var cok. korkuyorum ilk geceden :( bu korkum gecermi acaba ya gorucu usulu evlencez. Aramizda buyuk bir. Askta yok hani.:( cok. korkuyorummmm

0|1
12|36

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• O değil de hala görücü usulü mü ya? Aşık olmadan ne evliliğinden bahsediyosun? Adamın karakterini bile bilmiyosun daha tam? Sevdiğin uzun süredir tanıdığın biri olsa korkun daha az olurdu çünkü sana nasıl davranacağını, seni sakinleştirebileceğini falan bilirdin. Bence sen ilk önce evlilikle doğru mu yapıyorum diye düşün. Yol henüz yakın.

0|0
    0|0
    • ablam yapana kolay zaten , herkeste oluyor ama o korku mutlaka :)

• Biz korkmuyo muyuz öncesinde? Sevgilim hiç olmadı ben de korkuyorum mesela? Neyse

• o yüzden ztn kasıyoruz ve acıyo canım kasınca da :)

Erkekler Ne Diyor 35

• Bilgilenmen gerekli biraz.

0|0
    0|0
  • Ya neden korkuyosun ki. Belki oda ilk geceden yapmaz. Ben olsam yapmam mesela

0|0
    0|0
  • korku normal tabi ama bu kadar büyütülecek bir şey yok tahminim ilk gece olmaz çünkü yorgunluk söz konusu...

0|0
    0|0
  • Tecavüz kacinilmazsa zevk almaya bak arkadaşım korkun yersiz neticede karsin daki tayvan gibi davranmazsa rahat içine alabilecek kadar büyük vajinan

0|0
    0|0
  • Ya sanki ameliyatka organını alacaklar neyinden korkuyorsun anlamadım.

0|0
    0|0
    • Sen kiz. olsan anlardin o korkuyu benim canim aciycak erkegin zevki icin

• Erkek zevk alcak ben aci cekecem mantigina girdiysen bence hic evlenme

• Saçmalama ne acısı ya sanki sen zevk almayacaksın. Böyle tribe girdiğiniz için kötü geçiyor cinsel hayatınız.

• aşk olmadan evlenme..

0|0
    0|0
  • Korkma ölmezsn

0|0
    0|0
  • İkinci geceden başlayın işe :)))

0|0
    0|0
  • Korkulacak bisi yok kendini kasma serbest birak ohalleder zaten bozulduktan sonra aci olursa birakirsiniz vajina islak olduktan sonra ne oldugunu bile anlamazzsin

0|0
    0|0
  • Hayirdir bizimi kopartiyosun anlamafımki

0|0
    0|0
  • selam oncelıkle hayırlı olsun bısey olmaz bence ama korkunu yen o an yapmasan sonra yaparsın sonrun olmasın erkek ııcn

0|0
    0|0
  • Korkma guvenin ver guvenini al. O gece gelince rahatla huzurlu ol kendini ona birak

0|0
    0|0
  • Korkmana gerek yok bence canım

0|0
    0|0
  • Korkma

0|0
    0|0
  • İlla ilk gece olacak mı diye heves ediyonuz tabi korkma heyecen olacak çünkü yabancı bir eldesin bu sende ki heyacanlar karşında ki de de olur.

0|0
    0|0
    • Ben kan gorunce bayiliom:(

• şu kan kelimesi seni korkutmasın bu bir bunun başka yolu yok var ama uygun değil sakıncaları var.. bence bundan korkmamalısın korkacak ne var ki..

• Korkunun sebebi nedir? Onu da söyleseydin bari

0|1
    0|0
    • Ciplak olmaktan cekiniyorum :( kapaliyim bir erkegin tenime dokunmasindan korkuyorum ayrica o seyden cok korkuoruk

• Ortalama 16-17 cm lik birşeyden korkuyorsun. Çocuk nasıl doğuracaksın peki? Kapalı olanların cinsel hayatı yok mu? Kapalılık engel değil ki eşinle aranda olacak cinselliğe. Korkunun gerdeğe faydası yok 😆

• Ya sus ya of

• korkulcak bişey yok

0|0
    0|0
  • Ne korkuyon kizim , simdiki kizlar grup hayal ediyor sen bir kisidenmi korkuyon korkma yok bisey sadece iyice islan sonra girsin

0|0
    0|0
  • korkunun ecele faydası yok o kan akacak ulenn 😂😂😂

0|0
    0|0
  • korkma ölmessin

0|0
    0|0
  • Arastirma yap. Korkunu yen.

0|0
    0|0
  • aşk yok ise zamanla sevgi oluşur ve mutlu olursun inşallah korkmana gerek yok

0|0
    0|0
  • bir kereden birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Korkunun ecele.

0|0
    0|0
  • korkma gelicek başına :D

0|0
    0|0
  • Aşk yoksa evlenme

0|0
    0|0
  • Ilk once ask olmadan evlenmen dogru degil , ama korkulcak bisiyde yok

0|0
    0|0
  • hiç butür konulardan konuştun mu evleneceğin kişiyle

0|0
    0|0
  • Aşk olunca korkmayacakmısın? 😊

0|0
    0|0
  • kesinlikle tecrübeli bir bayanda destek al. yoksa hayat ve evlilik sana zindan olur haberin olsun

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 11

• bir kere soktumu gerisi gelir zaten korkacak hiçbirşey yok hiç iğne oldunmu en fazla o kadar acır belki hissetmezsin bile

0|1
    0|0
  • Korkunun ecele faydasi yok knk

0|1
    0|0
  • Bunu düşünmemeye çalışman bence daha mantıklı ya da o geceden korkmak yerıne başka bır formul olabılır , evlenecegın kişi cok mu kötu ki her anlamda yaş vs

0|0
    0|0
  • Bıçak sokmucak ya penis gircek işte abartma.

0|1
    0|0
  • nesinden korkuyosunuz bunun ya, herşey normal olup bitecek işte

0|0
    0|0
  • cok korkunc iyi tanimiyorsan ya

0|0
    0|0
  • Korkma canim

0|0
    0|0
  • hemen yapma once esın senı sakınlestırsın sohbet edın fılan.. hatta hazır degılsen hazır oldugun bır zaman yapın. korkacak da hıcbırsey yok. kendını kasma yeterlı esınden de nazık olmasını rıca et. eger dayanılmıcak bırsey olsaydı kımse bunu yapmazdı. ama kesınlıkle kendını kasma.

0|0
    0|0
  • canım o korku herkeste oluyor zaten :)

0|0
    0|0
  • görücü üsülüde olsa nişanlandıktan sonra buluşup sohpet etmiyormusunuz vakit geçirmiyormusunuz eğer afedersin öküz deilse kormana gerek yok onca insan evleniyor kötü bişey olsa kimse evlenmez

0|0
    0|0
    • Konusuoruz saygili kibar benide. kirmior yani hani huyunu seviorim ama iste o seyden korkuorum canim acir. kan gorunce bayiliorum

• nişanlınla hiç cinsellik konuştunuzmu peki

• ablam yapana kolay zaten , herkeste oluyor ama o korku mutlaka :)

• Korkacagin bir sey yok. Belki gorucu usulu tanidigin birinin karsisinda soyunmaktan cekinirsin ama her seyi akisina birak oluyor yani sıkıntı edilecek bir durum yok. Cok kasma zevk almaya bak

0|0
    0|0
    • Zaten soyunmaktan cekiniorum korkuorum

• Dedigim gibi kasma kendini her sey seyrine halloluyor. Evlendigin kisiye icindeki sıkıntiyi acikla o da yardimci olsun

• Aciklamayamam. cok cekinirim:( ben kan gorunce bayiliom

Yükleniyor...